Koen Sonnemans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 18-08-2019 6
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 4 14-07-2019 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 10
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 30-06-2019 8
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 4 23-06-2019 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 16-06-2019 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 15-06-2019 14
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 30-05-2019 8
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 4 12-05-2019 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 4
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 28-04-2019 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 22-04-2019 26
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 21-04-2019 6
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 14-04-2019 6
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 3
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 4 31-03-2019 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 26-01-2019 9
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 7
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 22-12-2018 4
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2018 11
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 8
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 12
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 8
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 4
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 10
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 6
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 10
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 3 09-09-2018 8
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 3 02-09-2018 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 8
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 19-08-2018 4
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 15-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 7
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 01-07-2018 7
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 3 23-06-2018 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 19
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 5
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 03-06-2018 4
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 27-05-2018 3
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 13-05-2018 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 6
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 29-04-2018 3
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 4
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 3 22-04-2018 4
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 3
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 6
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2018 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 4
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 27-01-2018 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 3
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 3
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 8
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 2
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 3
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 10-12-2017 7
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 5
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 10
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 11
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 11
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 04-11-2017 5
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 9
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 17-09-2017 2
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 03-09-2017 3
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 20-08-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 2
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 2 25-06-2017 2
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 2 17-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-05-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 20-05-2017 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 14-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 7
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 9
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 2 23-04-2017 3
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 6
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 2 02-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 6
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 6
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 2 21-01-2017 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 5
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2016 5
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 8
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 7
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 9
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 7
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 10
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 8
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 1 25-09-2016 1
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2016 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 21-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 7
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 2
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 15
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 1 19-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-06-2016 6
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 22-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 4
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 1 24-04-2016 3
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 8
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 03-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 20-03-2016 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 8
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 1 23-01-2016 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 10
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.