Fenna Derksen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 24-11-2019 12
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Junior-Vrouwen 02-11-2019 8
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-10-2019 50
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junior-Vrouwen 19-10-2019 8
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-09-2019 51
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 08-09-2019 37
European Junior Cycling Tour Assen Nieuweling-Meisjes 29-07-2019 37
Wageningse Muur (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-06-2019 40
DK Tijdrijden Oost Nieuweling-Meisjes 28-05-2019 12
Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-05-2019 30
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 24
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 24
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 25
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 33
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 30-12-2018 21
Kerstcross Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2018 12
D´n Bergse wielerronde, veld Nieuweling-Meisjes 15-12-2018 17
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuweling-Meisjes 09-12-2018 20
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 28
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 18-11-2018 14
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 24
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 11-11-2018 14
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuweling-Meisjes 10-11-2018 27
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 11
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 28
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 20-10-2018 25
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 36
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 30-09-2018 23
Ronde van Korvel Nieuweling-Meisjes 09-09-2018 14
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuweling-Meisjes 13-01-2018 23
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuweling-Meisjes 07-01-2018 11
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2017 14
TB Veldrit Breda Nieuweling-Meisjes 27-12-2017 11
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 24-12-2017 17
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 26-11-2017 19
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 19-11-2017 19
Nationale veldrit Almelo Nieuweling-Meisjes 29-10-2017 13
Bikes4You Veldrit Emmen Nieuweling-Meisjes 21-10-2017 14
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 24-09-2017 13
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 6 17-09-2017 2
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 10-09-2017 12
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 6 25-06-2017 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 40
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 34
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-05-2017 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 32
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 07-05-2017 2
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 29-04-2017 17
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2017 33
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 23-04-2017 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2017 7
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 17-04-2017 16
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 18
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 02-04-2017 18
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 36
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 41
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-01-2017 17
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 30
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 26
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 30
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 43
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 31
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 36
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 6 13-11-2016 29
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 12-11-2016 27
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 34
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 5 18-09-2016 16
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 22
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2016 7
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 23
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 21-08-2016 20
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 17
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2016 15
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 19-06-2016 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 23
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 5 29-05-2016 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 23
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 15-05-2016 9
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 25
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2016 13
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2016 31
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 28
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 10-04-2016 20
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2016 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 33
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 28
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 23-01-2016 20
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 42
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2015 29
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 30
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 26
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 5 20-12-2015 30
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 13-12-2015 27
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 32
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2015 29
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2015 31
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 25
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 15-11-2015 27
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 33
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 33
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 01-11-2015 38
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 20-09-2015 11
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 4 13-09-2015 12
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 12-09-2015 24
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2015 15
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 30-08-2015 7
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 23-08-2015 16
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 25-07-2015 14
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 05-07-2015 14
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 25
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 43
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 19
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 4 23-05-2015 42
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 23
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 26
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2015 24
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2015 32
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 25-04-2015 12
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 19-04-2015 28
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 12-04-2015 25
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 31
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 23
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 24-01-2015 17
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-01-2015 17
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 10-01-2015 27
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 26
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 19
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 20-12-2014 31
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 4 30-11-2014 26
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-11-2014 26
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 08-11-2014 25
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 26-10-2014 24
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 28
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 3 20-09-2014 11
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 06-09-2014 19
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 30-08-2014 18
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 24-08-2014 20
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 3 17-08-2014 21
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 06-07-2014 14
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 05-07-2014 16
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 3 29-06-2014 20
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2014 18
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 36
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 29-05-2014 21
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 25-05-2014 19
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 20
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 3 17-05-2014 10
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 3 10-05-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.