Stef Koning

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Puntenkoers Nieuwelingen Nieuwelingen 28-12-2019 3
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 24-11-2019 5
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 24-11-2019 3
Omloop van Ottoland Nieuwelingen 28-09-2019 2
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 22-09-2019 13
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Nieuwelingen 14-09-2019 3
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 53
80e Ronde van Dordrecht Nieuwelingen 07-09-2019 5
NHC - Adelante Challenge & KTN - Klimomloop Berg en Terblijt Nieuwelingen 18-08-2019 24
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 4
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 9
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 2
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 6
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 63
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuwelingen 19-06-2019 18
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 20
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Nieuwelingen 10-06-2019 5
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 22-05-2019 4
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 31
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 78
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 34
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 14
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 2
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 16
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 34
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 93
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 46
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 10
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 10
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 5
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 7 18-08-2018 11
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 7 14-07-2018 10
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-07-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 11
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2018 2
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 7 23-06-2018 15
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 33
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 7 26-05-2018 3
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 12-05-2018 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 06-05-2018 2
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 7 28-04-2018 4
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 21-04-2018 6
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 7 15-04-2018 2
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 3
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 07-04-2018 7
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 02-04-2018 2
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 31-03-2018 8
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 17-03-2018 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 10-03-2018 13
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 2
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 4
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 5
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 2
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 18
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-07-2017 5
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 24-06-2017 3
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 18-06-2017 12
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 6 21-05-2017 19
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 16
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 06-05-2017 8
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 11
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 12
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 8
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 26-06-2016 12
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 9
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 5 29-05-2016 2
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 5 14-05-2016 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 05-05-2016 11
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 14
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 17-04-2016 8
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 12
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 11
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 8
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 14
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 31-05-2015 8
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 17-05-2015 6
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 4 10-05-2015 11
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 25-04-2015 16
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 4 19-04-2015 11
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.