Sven Edam

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 55
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 25-05-2018 27
District kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 13
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2018 24
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 7 19-08-2017 3
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 7 25-06-2017 10
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 7 24-06-2017 8
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 18-06-2017 23
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 73
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 7 04-06-2017 8
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 7 28-05-2017 9
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 7 21-05-2017 4
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 13-05-2017 16
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 7 07-05-2017 12
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 06-05-2017 11
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 22-04-2017 12
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 7 17-04-2017 12
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 15-04-2017 6
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 15
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 02-04-2017 7
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 4
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 12
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 18
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 26-06-2016 5
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 34
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 56
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 6 14-05-2016 8
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 6 24-04-2016 7
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 17-04-2016 8
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 6
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 03-04-2016 5
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-03-2016 8
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT Diverse Licentiecategorieen 03-01-2016 10
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 27-06-2015 13
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 21-06-2015 11
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 43
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 31-05-2015 11
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 17-05-2015 9
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 5 10-05-2015 11
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 25-04-2015 5
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 5 19-04-2015 5
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 13
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-03-2015 14
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-06-2014 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 22-06-2014 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 26
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 18-05-2014 3
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 4 11-05-2014 9
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 18
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 03-05-2014 5
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 13-04-2014 4
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 06-04-2014 6
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 15-03-2014 12
GP sprint Diverse Licentiecategorieen 09-02-2014 9
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 21-09-2013 7
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 16
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 3 30-06-2013 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 23-06-2013 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 15-06-2013 13
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 38
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 3 05-06-2013 3
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 3 26-05-2013 16
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 3 19-05-2013 5
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 3 27-04-2013 13
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 20-04-2013 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 3 14-04-2013 4
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 07-04-2013 13
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 2 29-09-2012 3
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 09-09-2012 4
Criterium Volendam Jeugd Cat. 2 08-07-2012 8
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 01-07-2012 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-06-2012 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 22
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 27-05-2012 4
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 13-05-2012 5
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 2 21-04-2012 5
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 2 15-04-2012 4
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 2 07-04-2012 5
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 01-04-2012 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 25-06-2011 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 24
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 1 05-06-2011 3
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2011 4
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-05-2011 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.