Lotte Jansen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-08-2019 29
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-07-2019 16
49e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-07-2019 31
86ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 29-06-2019 6
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 22
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Junior-Vrouwen 10-06-2019 26
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 21-04-2019 11
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Junior-Vrouwen 14-04-2019 7
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-10-2018 14
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-10-2018 24
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 30-09-2018 14
6e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 23-09-2018 7
Ronde van Korvel Nieuweling-Meisjes 09-09-2018 8
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 08-09-2018 5
12e Hartje Baarn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 4
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-07-2018 17
85ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 6
Ronde van Elden Nieuweling-Meisjes 17-06-2018 19
Wielerweekend Omloop der Kempen (dag 2) Nieuweling-Meisjes 20-05-2018 3
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2018 21
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-04-2018 17
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 33
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 18
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 08-04-2018 7
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 42
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 25-03-2018 9
35e Ronde van Sliedrecht (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-06-2017 32
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 18-06-2017 2
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 11-06-2017 13
42e Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 10-06-2017 27
Jeugdronde van Geldrop Nieuweling-Meisjes 03-06-2017 27
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 14
14e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 06-05-2017 28
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 21
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 69
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuweling-Meisjes 26-11-2016 17
veldrit van Albrandswaard Nieuweling-Meisjes 15-10-2016 7
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 09-10-2016 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2016 7
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-09-2016 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 12
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2016 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2016 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 21-08-2016 7
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 14
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 6 09-07-2016 10
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 2
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 12
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2016 5
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 14
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 25
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 22
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-05-2016 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 16
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 07-05-2016 17
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 9
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 23
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 24
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 31
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 40
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 9
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 4
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2015 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2015 2
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 7
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 5 16-08-2015 12
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 04-07-2015 5
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 10
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 14-06-2015 5
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 5 13-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 26
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 31-05-2015 1
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 17
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-05-2015 2
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 16-05-2015 3
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 5 14-05-2015 7
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 5 09-05-2015 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 27
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 24
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 16
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 16
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 17
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 7
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 20
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 13
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 5
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 31-08-2014 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 30-08-2014 3
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 23-08-2014 4
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 8
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 02-08-2014 3
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 06-07-2014 9
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 05-07-2014 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 3
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 28-06-2014 1
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 21-06-2014 6
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 15-06-2014 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 2
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 4 08-06-2014 1
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 13
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 9
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 29-05-2014 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 25-05-2014 4
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 24-05-2014 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 18-05-2014 15
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 10-05-2014 6
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 9
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 26-04-2014 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 21-04-2014 12
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 19-04-2014 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 15
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 10
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 10
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 9
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 5
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 5
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 01-09-2013 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 31-08-2013 6
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 23
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 29-06-2013 6
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 8
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 16-06-2013 12
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 3 09-06-2013 1
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 3 02-06-2013 4
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 5
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 25-05-2013 12
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 10
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 3 19-05-2013 3
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 14
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 11
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 10
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 27-04-2013 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-04-2013 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 14-04-2013 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 8
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 07-04-2013 3
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-04-2013 12
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 31-03-2013 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2013 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2012 8
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 2 16-09-2012 7
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2012 6
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 07-07-2012 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 21-04-2012 9
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2012 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 14-04-2012 7
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 08-04-2012 3
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 01-04-2012 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 14
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 3
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2011 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 17-09-2011 3
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 11-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 3
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2011 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 5
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 1 21-08-2011 2
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 09-07-2011 2
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 1 03-07-2011 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-06-2011 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 25-06-2011 2
st Linie Crossers Jeugd Cat. 1 19-06-2011 2
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2011 5
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-06-2011 3
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 1 05-06-2011 3
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 04-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 9
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 29-05-2011 2
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 28-05-2011 1
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 2 22-05-2011 7
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 15-05-2011 4
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 14-05-2011 3
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 3
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 30-04-2011 3
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 24-04-2011 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2011 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-04-2011 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-04-2011 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 10-04-2011 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2011 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2011 4
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 02-04-2011 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2011 17
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-12-2010 6
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 06-11-2010 7
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 10
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 13
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 11
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 10
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 15
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 04-07-2010 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 26-06-2010 2
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2010 4
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 12-06-2010 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-06-2010 6
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 10
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 12
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 8
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 9
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 08-05-2010 8
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 10
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 11
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 1 17-04-2010 9
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 1 28-03-2010 4
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 24-03-2010 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.