Jessica Dolman

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 19
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 02-09-2012 6
30e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 01-09-2012 12
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 25-08-2012 12
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 19-08-2012 12
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 25-07-2012 14
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 30-06-2012 18
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 6
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 8
Wieler Ronde Van Rijsenhout Diverse Licentiecategorieen (E) 07-06-2012 6
DK Tijdrijden Midden Nieuweling-Meisjes 30-05-2012 2
RK MIDDEN/OOST (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr.) Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 5
Wielerronde van Weesp Diverse Licentiecategorieen (E) 27-05-2012 25
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 13
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 13-05-2012 13
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 05-05-2012 13
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 13
26e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 07-04-2012 21
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 01-04-2012 17
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 33
Ronde van Woensdrecht Nieuweling-Meisjes 18-03-2012 7
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 32
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 11-09-2011 20
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 33
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 49
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 36
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 16-07-2011 21
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 36
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2011 22
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 27
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 19
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 27-05-2011 12
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 7 22-05-2011 9
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 18
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 15-05-2011 12
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 16
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 19
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 36
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 23
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-04-2011 20
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 31
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 14
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 13
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 02-04-2011 25
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 22
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 14
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 8
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 21
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 25
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 11-07-2010 11
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 04-07-2010 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 22
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 29
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 05-06-2010 17
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 30-05-2010 16
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 5 16-05-2010 17
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 5 13-05-2010 22
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 18
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 5 02-05-2010 7
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 18
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 15
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 15
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 20
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 15
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 21
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 15
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 5 14-03-2010 6
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 19
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 18
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 8
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2009 17
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 29
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 14
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-06-2009 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 6
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 12
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 16
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 14
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 30
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 19
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 18
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 23
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 12-04-2009 9
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 15
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 05-04-2009 16
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 9
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 4 21-03-2009 8
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 18
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 16
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 19
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 3 22-06-2008 22
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 14
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 3 31-05-2008 8
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-2 Meisjes 11-05-2008 9
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 11
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 01-05-2008 21
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 22
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 11
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 33
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 15-03-2008 12
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-09-2007 11
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 16-09-2007 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 15-09-2007 7
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2007 13
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 9
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 18
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 2 01-07-2007 6
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2007 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 14
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2007 8
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 17-05-2007 14
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 2 06-05-2007 8
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 22-04-2007 10
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 21-04-2007 9
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 14-04-2007 3
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 5
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 2 08-04-2007 6
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 12
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 8
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 17-03-2007 5
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-09-2006 9
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 20-08-2006 7
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 1 18-07-2006 7
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 1 09-07-2006 8
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 1 18-06-2006 7
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 1 10-06-2006 6
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 21-05-2006 7
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 1 18-03-2006 2
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 1 27-05-2005 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.