Perry Frijters

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 8
Veldrit Norg Junioren 26-12-2016 2
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-11-2016 16
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Junioren 02-10-2016 12
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 25-09-2016 7
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 03-08-2016 9
37e Draai van de Kaai Nieuwelingen 01-08-2016 7
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 9
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 25-06-2016 2
NK Weg 15-18 jr. Nieuwelingen 18-06-2016 38
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Nieuwelingen 12-06-2016 5
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 29
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 28-05-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 6
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 7
5e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 23-01-2016 17
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2016 9
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2015 9
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 6
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 20-12-2015 3
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2015 2
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuwelingen 05-12-2015 2
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 4
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-10-2015 1
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 04-10-2015 1
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 11
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 05-08-2015 5
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2015 6
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2015 4
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 21-06-2015 5
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 40
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 13-06-2015 9
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen Bergklassement 06-06-2015 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 3
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 8
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Nieuwelingen 09-05-2015 3
Voorwedstrijd 3landenomloop Nieuwelingen 02-05-2015 5
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 31
Boels Classic / Internationale Cyclocross Heerlen Nieuwelingen 21-02-2015 4
4e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Nieuwelingen 24-01-2015 10
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2015 7
12e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2014 2
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2014 2
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 21-12-2014 3
Rabobank Weekend cyclocross Nieuwelingen 14-12-2014 3
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 06-12-2014 3
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 29-11-2014 5
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 7
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 16-11-2014 2
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 01-11-2014 2
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-10-2014 4
14e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 21-10-2014 7
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 12-10-2014 3
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 1
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 05-10-2014 5
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 28-09-2014 3
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 7 14-09-2014 2
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 7 07-09-2014 1
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 7 31-08-2014 11
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 7 24-08-2014 3
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 7 15-08-2014 1
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 13-07-2014 1
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 06-07-2014 1
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 28-06-2014 2
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 21-06-2014 4
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 15-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 15
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 31-05-2014 1
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 7 29-05-2014 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 25-05-2014 2
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 7 18-05-2014 1
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 17-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 11-05-2014 2
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 04-05-2014 1
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2014 1
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 26-04-2014 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 21-04-2014 1
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 19-04-2014 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 2
Criterium Jeugd Cat. 7 06-04-2014 1
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 05-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 28-12-2013 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 22-12-2013 1
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 7 21-12-2013 1
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 15-12-2013 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 14-12-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 08-12-2013 1
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 01-12-2013 1
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 7 30-11-2013 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2013 1
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 7 23-11-2013 1
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 7 17-11-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 16-11-2013 1
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 09-11-2013 1
Nationale veldrit Jeugd Cat. 7 03-11-2013 1
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 27-10-2013 1
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 15-09-2013 1
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 1
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 6 07-07-2013 2
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 5
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 1
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 6
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 1
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 6 02-06-2013 1
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 25-05-2013 7
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 13
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 18-05-2013 1
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 11-05-2013 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 09-05-2013 1
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 1
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 3
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2013 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 1
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 07-04-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-03-2013 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 10-03-2013 1
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 1
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 1
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 05-01-2013 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 1
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 23-12-2012 2
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 6 22-12-2012 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 15-12-2012 3
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2012 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 1
pietencross Jeugd Cat. 6 25-11-2012 1
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 6 24-11-2012 2
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 3
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 1
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 1
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 1
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 5 16-09-2012 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2012 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 1
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 5 19-08-2012 1
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 1
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 14-07-2012 1
Criterium Volendam Jeugd Cat. 5 08-07-2012 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 01-07-2012 1
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 03-06-2012 1
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 1
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 5 26-05-2012 1
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 1
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 3
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 1
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 29-04-2012 1
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 1
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 21-04-2012 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 15-04-2012 1
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 2
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 07-04-2012 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 1
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 1
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2012 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 21-01-2012 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 15-01-2012 2
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 2
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2011 2
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 5 18-12-2011 21
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 3
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2011 2
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 2
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 8
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 2
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 3
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 23-10-2011 2
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 4
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2011 2
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 18-09-2011 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2011 1
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 2
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 16-07-2011 1
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 1
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 2
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 2
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 26-06-2011 2
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 19-06-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 1
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 4 05-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 3
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 1
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 3
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 1
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 2
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-01-2011 1
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 2
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 18-12-2010 5
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 05-12-2010 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 4
pietencross Jeugd Cat. 4 28-11-2010 1
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 21-11-2010 9
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 20-11-2010 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 4
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 1
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 1
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 2
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 3 12-09-2010 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 2
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 04-09-2010 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 9
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 17-07-2010 3
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 11-07-2010 1
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 04-07-2010 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 3
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 26-06-2010 1
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 1
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 2
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 1
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 3
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 1
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 2
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 1
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2010 1
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 18-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 3
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 1
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 03-04-2010 1
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 13
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 20-03-2010 1
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 3 14-03-2010 1
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 3 17-01-2010 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 10-01-2010 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 03-01-2010 5
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2009 1
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-12-2009 1
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 5
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 9
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2009 3
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 2
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 21-11-2009 8
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 14-11-2009 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 08-11-2009 7
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 2
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 3
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 27-09-2009 7
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2009 1
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 30-08-2009 1
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 2
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 4
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-07-2009 2
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 2
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 18-07-2009 3
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 2 12-07-2009 3
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 2
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 2 04-07-2009 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 2
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 07-06-2009 1
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 2 27-05-2009 3
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 24-05-2009 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 5
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2009 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-05-2009 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 2
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 2 25-04-2009 5
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 19-04-2009 1
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 13-04-2009 1
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 1
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 2 05-04-2009 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 1
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 21-03-2009 1
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 9
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 3
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 2 03-01-2009 1
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 28-12-2008 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 7
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 2 20-12-2008 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 14-12-2008 6
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 06-12-2008 3
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-11-2008 4
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 23-11-2008 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 15-11-2008 3
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 2 09-11-2008 5
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 2
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 07-09-2008 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-08-2008 1
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 2
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 2
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 3
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 7
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 5
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 8 jaar 14-06-2008 5
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 1 08-06-2008 3
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1-2 31-05-2008 2
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 4
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 3
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 2
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-1 11-05-2008 2
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 2
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 3
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 20-04-2008 8
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 13-04-2008 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 6
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 15
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 13-01-2008 7
JSW Almelo Jeugd Cat. 1 05-01-2008 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 28-12-2007 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.