Maaike Brandwagt

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
24 e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-05-2019 23
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2019 20
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer DIVLIC 31-03-2019 14
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2018 16
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2018 12
NK Derny Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 15-12-2018 7
NK Omnium Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 02-12-2018 9
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 3
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 18
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 47
3e omloop van de Bronneger Bult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-04-2018 17
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 10
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2017 15
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2017 14
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Vrouwen 23-12-2017 18
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-12-2017 8
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 1
Beat Track Series Endurance Elite/Beloften vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 11-11-2017 7
Wieler 3 daagse Alkmaar Elite-Vrouwen 28-09-2017 17
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 33
51e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-06-2017 20
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 33
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 59
Kermisronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-05-2017 19
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 62
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 61
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 21
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 17-12-2016 9
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-11-2016 10
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 18-09-2016 11
10e Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 11-09-2016 4
Klompenronde Junior-Vrouwen 10-09-2016 21
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 8
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 82
Rabobank Gouden Pijl (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2016 11
Pijl van Heerlerheide Junior-Vrouwen 07-08-2016 7
EPO - Tour d'Oospel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2016 15
32e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-08-2016 14
37e Draai van de Kaai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 47
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-07-2016 14
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-07-2016 37
55e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 17-07-2016 11
Kermisronde Bergeijk (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-07-2016 19
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 48
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 53
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 58
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 68
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 84
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 38
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 69
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 80
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Junior-Vrouwen 29-05-2016 1
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junior-Vrouwen 18-05-2016 6
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Junior-Vrouwen 16-05-2016 6
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 5
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 11
Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 06-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 23
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 24
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 25
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 28
75 jaar Friesche Leeuw Junior-Vrouwen 22-08-2015 5
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 4
Regio Kampioenschap Midden & Oost (Vrouwen) Junior-Vrouwen 25-05-2015 9
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 56
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 51
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 25
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 13
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 22
NK Baanwielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-12-2014 12
NK Baanwielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2014 13
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 24-08-2014 2
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 9
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 43
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 9
Eierrace DIVLIC 21-04-2014 3
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 6
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 3
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 8
NK Omnium Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 13
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 12
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 5
Ronde van Noordhorn Diverse Licentiecategorieen (E) 20-07-2013 20
Wielerspektakel van Borger Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2013 18
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 32
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 12
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 15
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 30
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 02-06-2013 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 19
Regio Kampioenschap Vrouwen Midden & Oost Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 5
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 40
GP Duur DIVLIC 04-11-2012 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 13
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 15-09-2012 15
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 6 02-09-2012 7
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 29
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 26
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 23-06-2012 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 17
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 02-06-2012 19
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 22
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 6 26-05-2012 23
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 17-05-2012 33
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 12-05-2012 12
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 6 06-05-2012 13
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 17
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 21-04-2012 15
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 01-04-2012 10
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 5
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 10
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 10
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 7
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 18-09-2011 11
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 17-09-2011 3
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 5 11-09-2011 4
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 18
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2011 7
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 37
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 10
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 17-07-2011 3
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 16-07-2011 3
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 11
Ronde van Oldebroek Jeugd Cat. 5 09-07-2011 4
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 14
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 26-06-2011 13
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 15
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 10
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 29-05-2011 6
5e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 28-05-2011 1
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 5
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 21-05-2011 13
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 15-05-2011 27
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 14-05-2011 4
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 18
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 01-05-2011 11
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2011 4
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 25-04-2011 4
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 23-04-2011 3
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 17-04-2011 13
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 03-04-2011 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 5
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 9
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 7
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 11-09-2010 5
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 4
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 4 29-08-2010 4
Rabobank Jan Boven Classic Jeugd Cat. 4 28-08-2010 3
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 22-08-2010 1
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 14-08-2010 10
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 7
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 10
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 4 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 16
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 4 06-06-2010 3
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 05-06-2010 9
ronde vd paasberg - arnhem Jeugd Cat. 4 30-05-2010 3
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 29-05-2010 3
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 5
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 25-04-2010 9
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 8
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 4 10-04-2010 5
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 4 05-04-2010 5
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 23-08-2009 12
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 3 27-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 14
Jeugdronde van Wildervank Jeugd Cat. 3 07-06-2009 13
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-05-2009 10
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 09-05-2009 9
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 3 30-04-2009 9
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-2-M 31-05-2008 4
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 2 25-05-2008 14
ronde van het villapark Jeugd Cat. 2 17-05-2008 10
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 2-Meisjes 19-04-2008 8
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 08-09-2007 7
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 1 30-06-2007 7
Ronde van Elburg Jeugd Cat. 1 23-06-2007 4
jeugdronde van Zutphen Jeugd Cat. 1 17-06-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 09-06-2007 20
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 1 06-05-2007 8
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2007 9
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 21-04-2007 6
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2007 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.