Isabel Tambach

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-10-2019 20
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-09-2019 19
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 15-09-2019 29
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-09-2019 26
Omloop van de Bollenstreek. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-09-2019 8
59e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2019 17
28 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2019 16
47e Wielerronde van Oostzaan (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-08-2019 14
57e Wielerronde van Hoogkarspel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-07-2019 17
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-06-2019 41
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 32
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 41
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-05-2019 16
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 60
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 58
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 27-06-2018 16
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 6
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 44
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 49
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 83
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 5
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 38
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-05-2018 10
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junior-Vrouwen 08-05-2018 4
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 68
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 68
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 8
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 30
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junior-Vrouwen 29-12-2017 1
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junior-Vrouwen 28-12-2017 1
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junior-Vrouwen 28-12-2017 5
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junior-Vrouwen 27-12-2017 2
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Junior-Vrouwen 23-12-2017 5
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Junior-Vrouwen 17-12-2017 4
TC 3 - Paal 17 Strandrace Licentiehouders Vrouwen 18-11-2017 8
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 28
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 11
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 11
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 42
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 24
57e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-09-2017 25
Ronde van Delfzijl (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2017 3
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 26
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 18
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 24
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 11
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 41
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 19
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 20
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 29-04-2017 6
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 43
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 38
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 35
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 60
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 15-04-2017 20
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 11
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 25
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 52
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 34
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 30
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 6
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 17
TC 10 - Castricum-Camperduin-Castricum Diverse Licentiecategorieen 11-02-2017 8
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace Diverse Licentiecategorieen 28-01-2017 8
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 18
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 24
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 22-06-2016 12
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 12
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 11-06-2016 14
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 12
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 6
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 4
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Nieuweling-Meisjes 11-05-2016 3
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2016 9
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuweling-Meisjes 17-01-2016 3
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT Nieuweling-Meisjes 03-01-2016 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 10
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 10
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 8
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 10
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 6
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 12
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2015 17
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 2
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 5
Rabobank Jeugdronde van Assen Nieuweling-Meisjes 23-05-2015 9
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 30
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Nieuweling-Meisjes 06-05-2015 13
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 19
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 14
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 19
4e Trainingsomloop "de Vlietlanden" Diverse Licentiecategorieen 01-03-2015 17
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 29-12-2014 6
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 28-12-2014 7
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 28-12-2014 7
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 27-12-2014 3
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Nieuweling-Meisjes 06-12-2014 2
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuweling-Meisjes 23-11-2014 4
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 7
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 20-09-2014 3
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 15
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 24-08-2014 19
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 23
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 11
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 12
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-05-2014 2
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 6 25-05-2014 6
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 8
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 18-05-2014 5
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 6 11-05-2014 5
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 5
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 10
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 03-05-2014 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 7
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 13-04-2014 18
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 06-04-2014 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 9
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 9
GP sprint Diverse Licentiecategorieen 09-02-2014 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 1
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 21-09-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 5
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 15
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 5 30-06-2013 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 15-06-2013 5
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 12
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 4
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 19-05-2013 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 09-05-2013 13
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 2
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 10
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 7
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 27-05-2012 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 17-05-2012 19
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 13-05-2012 7
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 4 15-04-2012 2
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 4 07-04-2012 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 21
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2011 7
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 11-09-2011 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 8
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2011 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-05-2011 8
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 17-04-2011 8
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 10-04-2011 14
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 03-04-2011 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.