Manon Turkstra

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
ICW Wintercompetitie Noord 2019-2020 Diverse Licentiecategorieen 17-11-2019 1
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Nieuweling-Meisjes 03-11-2019 11
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Nieuweling-Meisjes 03-11-2019 12
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 - FINALE Diverse Licentiecategorieen 15-09-2019 7
European Junior Cycling Tour Assen Nieuweling-Meisjes 29-07-2019 47
Jan Plat Ronde (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-06-2019 5
Noordelijke Wieler Competitie Diverse Licentiecategorieen 22-06-2019 1
DK Tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 22-05-2019 8
Joop Kuiper tijdrit Oostwold Diverse Licentiecategorieen 13-05-2019 90
KNWU Tijdritcompetitie Nieuweling-Meisjes 09-05-2019 15
Noordelijke Wieler Competitie Diverse Licentiecategorieen 04-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 23
ICW Wintercompetitite Noord 2018-2019 FINALE Diverse Licentiecategorieen 10-02-2019 1
ICW Wintercompetitie Noord 2018-2019 Diverse Licentiecategorieen 20-01-2019 2
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 13-01-2019 1
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 06-01-2019 1
26e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 22-12-2018 13
Veldrit Wierden Nieuweling-Meisjes 16-12-2018 10
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 15-12-2018 1
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 08-12-2018 21
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 1
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 18-11-2018 1
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 25
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 03-11-2018 3
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 10
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 20-10-2018 24
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 31
Zechstein Borgerswold Classic DK Diverse Licentiecategorieen 07-10-2018 3
10e Veldrit van Montfoort Nieuweling-Meisjes 06-10-2018 13
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 16-09-2018 4
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 10
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 02-09-2018 10
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 18-08-2018 26
39ste Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 6 14-07-2018 16
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 07-07-2018 12
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Jeugd Cat. 6 01-07-2018 13
Jeugd ronde van Haarle Jeugd Cat. 6 30-06-2018 21
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 23-06-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 32
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 10-06-2018 4
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 6 02-06-2018 2
2e Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 6 27-05-2018 8
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 26-05-2018 31
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 34
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 06-05-2018 18
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 28-04-2018 39
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2018 8
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 21-04-2018 9
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 24
2e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 6 07-04-2018 3
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 6 02-04-2018 8
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 31-03-2018 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 17-03-2018 32
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-03-2018 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 10-03-2018 37
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 18
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 34
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 29
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 17
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 36
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 27
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 32
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 15
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 31
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 21
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 28
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 39
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 46
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 25
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 26
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 27
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 37
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 27
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 34
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 5 17-09-2017 2
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 5 09-09-2017 16
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 19-08-2017 10
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 15-07-2017 21
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 5 08-07-2017 9
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 17-06-2017 40
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 50
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 5 21-05-2017 6
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 5 20-05-2017 30
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 13-05-2017 35
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 5 07-05-2017 9
Jeugd Ronde van Assen 2017 Jeugd Cat. 5 06-05-2017 10
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2017 37
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2017 18
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 22-04-2017 9
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 5 17-04-2017 17
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 5 15-04-2017 29
Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 5 08-04-2017 14
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 01-04-2017 7
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 36
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 28
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 30
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 35
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 10
Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 4 04-09-2016 6
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 20-08-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 24
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 30
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 4 02-07-2016 15
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 4 18-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 36
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 29-05-2016 10
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 4 28-05-2016 13
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 4 21-05-2016 24
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 4 15-05-2016 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 05-05-2016 23
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 30-04-2016 20
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2016 13
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2016 22
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 09-04-2016 20
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 02-04-2016 9
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 4 28-03-2016 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 09-06-2012 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 17-05-2012 25
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 1 06-05-2012 18
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2012 18

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.