Oriana Soerewijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 08-09-2019 32
European Junior Cycling Tour Assen Junior-Vrouwen 29-07-2019 37
Ronde van Kralingen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-07-2019 29
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Junior-Vrouwen 10-06-2019 24
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 130
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 14-04-2019 80
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 14-04-2019 85
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 13-04-2019 88
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 12-04-2019 106
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 52
NK Derny Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 15-12-2018 9
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 8
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 21
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 23
81e Kermisronde Roosendaal Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 23
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 22
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 23
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 22
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 29
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 10
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 16
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 28
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 08-05-2018 8
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 20
Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 15
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 12
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 14-04-2018 23
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuweling-Meisjes 07-04-2018 17
Kampioenschap van Hoorn (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 02-04-2018 7
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 21-01-2018 6
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 14-01-2018 8
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 07-01-2018 7
B E A T Track Series "SPRINT" - GP Jan Derksen Nieuweling-Meisjes 26-11-2017 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 9
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 23
67e Ronde van Ochten (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-07-2017 28
56e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 26
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 17
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 8
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 53
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 14
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 20
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 21
Kampioenschap van Hoorn (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 02-04-2017 12
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 51
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuweling-Meisjes 29-01-2017 10
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuweling-Meisjes 15-01-2017 10
Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 08-01-2017 10
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 2
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 23
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 33
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 48
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 35
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 17
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 12-06-2016 16
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 32
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-05-2016 10
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 6 14-05-2016 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 05-05-2016 25
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 28
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 6 24-04-2016 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 17-04-2016 10
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 3
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 03-04-2016 3
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 25
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-03-2016 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 27
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Diverse Licentiecategorieen 17-01-2016 4
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT Diverse Licentiecategorieen 03-01-2016 6
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 13
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 9
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 20
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 23-08-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 22
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 21
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 27-06-2015 11
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 21-06-2015 14
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 31
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 31-05-2015 12
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 17-05-2015 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 14-05-2015 17
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 5 10-05-2015 10
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 25-04-2015 8
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 5 19-04-2015 7
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 12
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-03-2015 11
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 22-06-2014 21
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 17

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.