Max Mosmuller

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Junioren 27-10-2019 26
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 22-09-2019 8
64ste Ster van berkel Nieuwelingen 14-09-2019 12
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 14
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 24-08-2019 4
40e Draai van de Kaai Nieuwelingen 05-08-2019 9
Acht van Chaam Nieuwelingen 31-07-2019 4
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 21-07-2019 6
Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 29-06-2019 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 5
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuwelingen 19-06-2019 22
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 5
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 1
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 10
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Nieuwelingen 12-06-2019 3
64e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 11-06-2019 3
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuwelingen 10-06-2019 15
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen Bergklassement 01-06-2019 3
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 01-06-2019 3
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 5
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 3
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 15
53e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 22-04-2019 7
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 4
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 19
Van den Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 31-03-2019 1
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 8
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 7
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 10-03-2019 6
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 16-09-2018 17
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 32
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 5
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 12
39e Amstel Draai van de Kaai Nieuwelingen 06-08-2018 5
Acht van Chaam Nieuwelingen 01-08-2018 8
Daags na de Tour Nieuwelingen 30-07-2018 12
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 21
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 2
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 40
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 38
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 7
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 60
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 3
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 7
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 02-06-2018 19
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 78
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 13
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Nieuwelingen 19-05-2018 7
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 3
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Nieuwelingen 08-05-2018 4
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 05-05-2018 40
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 16
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 38
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 28
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 12
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 17
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 9
V.D. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 18-03-2018 4
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 24-09-2017 2
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 7 10-09-2017 3
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 03-09-2017 2
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 20-08-2017 7
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 2
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 7 02-07-2017 3
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 7 25-06-2017 4
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 17-06-2017 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 11-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 2
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 7 03-06-2017 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-05-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 20-05-2017 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 4
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 3
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 2
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 2
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 7 02-04-2017 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 2
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 5
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 18-12-2016 12
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 7 10-12-2016 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 7
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 6
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 25-09-2016 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 1
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2016 1
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 28-08-2016 9
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 21-08-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 5
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 5
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 8
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 19-06-2016 2
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 12-06-2016 2
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 1
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 21-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 9
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 4
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 5
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 23
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 8
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 12
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 12
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 15
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 20
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 8
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 19
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 7
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 15
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 18
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 20-06-2015 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 17
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 19
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 8
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 8
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 57
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 6
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 19
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 6
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 17
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 20
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 13
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 13
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 05-07-2014 4
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 9
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 3
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 15
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 4
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 5
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 16
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 11
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 5
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 19
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 16-11-2013 11
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 03-11-2013 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 17
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 11
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 5
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 7
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 6
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 8
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 10
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 2
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 7
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 2
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 7
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-04-2013 3
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-04-2013 2
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 14-04-2013 1
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 2
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-04-2013 7
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 6
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 15
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 23-12-2012 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 11
pietencross Jeugd Cat. 3 25-11-2012 10
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 3 24-11-2012 4
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 18-11-2012 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2012 13
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 13
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 07-07-2012 6
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 4
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 23-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 5
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 20-05-2012 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 3
RABO Komtoer Jeugd Cat. 2 13-05-2012 3
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2012 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 21-04-2012 3
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2012 3
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 2 01-04-2012 1
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 21-01-2012 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 15-01-2012 7
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 2 08-01-2012 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2011 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 17-12-2011 11
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 11-12-2011 6
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 03-12-2011 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 27-11-2011 7
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 20-11-2011 5
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 2 13-11-2011 3
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 06-11-2011 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 30-10-2011 9
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 23-10-2011 8
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 15-10-2011 9
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 09-07-2011 3
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 6
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 26-06-2011 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 6
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 05-06-2011 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 11
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 28-05-2011 3
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 1 22-05-2011 1
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 15-05-2011 1
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 1 08-05-2011 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 7
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2011 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 Jongens 03-04-2011 2
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 1 22-01-2011 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-01-2011 10
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2011 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 29-12-2010 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 18-12-2010 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 04-12-2010 3
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 1 21-11-2010 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.