Teun Honderdors

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
3de Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 08-09-2019 13
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 6 14-07-2019 27
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 49
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 6 12-05-2019 13
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 37
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 29
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 30
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 6 31-03-2019 23
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 16-09-2018 12
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 09-09-2018 10
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 5 02-09-2018 9
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 15-07-2018 17
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 29
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 30
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 5 16-06-2018 16
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 20
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 54
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 34
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 39
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 25
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 26
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 30
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 38
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 19
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 33
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 10-09-2017 9
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 27
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 24
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 4 25-06-2017 7
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 17-06-2017 9
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 11-06-2017 8
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 25
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 26
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 26
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 06-05-2017 14
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 18
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 17
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 17
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 26
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 31
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 35
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 22
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 27
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 21
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 25-09-2016 9
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 27
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 02-07-2016 5
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 3 18-06-2016 6
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 23
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 25
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 11
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 21
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 10-04-2016 6
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 14
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 29
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 24
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 18
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 17
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 13
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 9
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 19
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 16
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2015 6
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 6
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 05-04-2015 5
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 20
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 19
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 13
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 14
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 14
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 16
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 16
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 1 28-09-2014 2
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 21-09-2014 4
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 11
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 1 31-08-2014 11
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 13-07-2014 8
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 06-07-2014 5
Baanomnium Jeugd Cat. 1 22-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 29
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 11
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 18-05-2014 4
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 1 27-04-2014 5
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 20-04-2014 7
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 1 13-04-2014 4
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 1 06-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 30-03-2014 17
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-01-2014 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 28-12-2013 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 22-12-2013 7
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 1 15-12-2013 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 08-12-2013 5
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 01-12-2013 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 24-11-2013 4
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 1 09-11-2013 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 27-10-2013 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 06-10-2013 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.