Jelle Vlaam

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 6 06-07-2019 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 15
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 7
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 09-06-2019 7
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 26
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 4
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 9
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 4
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 7
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2019 9
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 22-04-2019 6
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 9
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 4
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 7
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 9
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 18
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 19
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 18
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 27
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 22
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 12
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 19
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 12
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 21
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 17
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 3
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 5 01-09-2018 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 25-08-2018 13
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 07-07-2018 6
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 30-06-2018 3
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 5 23-06-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 39
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 23
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 27-05-2018 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 16
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 10
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2018 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 6
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 5
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 20
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 3
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 7
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 02-04-2018 5
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 16
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 32
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 22
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 22
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 9
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 22
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 14
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 13
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 8
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 17
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 29
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 26
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 25
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 19
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 24-09-2017 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 18
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 26-08-2017 6
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 4 19-08-2017 5
44e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 08-07-2017 2
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 4 24-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 34
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 5
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 4 28-05-2017 8
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 10
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 30-04-2017 4
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 9
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2017 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 3
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 9
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 15
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 22
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 23
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 25
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 16
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 14
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 11
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 19
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 23-10-2016 13
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 15
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 2
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 20-08-2016 5
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 02-07-2016 3
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 3
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 3 19-06-2016 4
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2016 6
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 3 12-06-2016 6
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 11
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 4
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 2
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 07-05-2016 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 3
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 4
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2016 4
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 8
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 13
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 14
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 12
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 12
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 10
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 10
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 14
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 11
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 13
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 6
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 5
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 14
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 18-10-2015 7
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 7
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 13-09-2015 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 5
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2015 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 9
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 25-07-2015 3
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 04-07-2015 3
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 27-06-2015 4
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 6
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 2 13-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 12
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 10
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2015 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 14-05-2015 3
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 18-04-2015 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 11
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 12
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 28-03-2015 4
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 13
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 11
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 29-11-2014 10
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 11
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 11
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2014 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 29-06-2014 6
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 21-06-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.