Noëlle Booy

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 08-09-2019 35
Excelsior's Wielerdag (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-08-2019 13
European Junior Cycling Tour Assen Nieuweling-Meisjes 29-07-2019 24
58e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 14-07-2019 7
Ronde van Kralingen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-07-2019 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 52
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 14
64ste Ronde van ZEIST Nieuweling-Meisjes 02-06-2019 19
Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-05-2019 15
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 22-05-2019 9
Veldhovens Wielerweekend (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-05-2019 13
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 21
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 13
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2019 3
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 9
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 6
16e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 30-03-2019 3
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 20-01-2019 9
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 8
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 11
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuweling-Meisjes 27-12-2018 10
NK Baan Teamsprint Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 6
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 2
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 15
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 26-08-2018 7
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 19-08-2018 10
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 18-08-2018 3
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 6 23-07-2018 5
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 11-07-2018 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 11
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 14
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 11
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 11
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 6 23-06-2018 14
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 15
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 10-06-2018 13
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 42
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 27-05-2018 19
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 16
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 20
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 16
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 22
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2018 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 21-04-2018 26
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 19
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 16
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 6
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 23
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 12
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 16-09-2017 23
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 29
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 4
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 8
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 18-06-2017 3
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 11-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 22
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 9
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 6
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 5 07-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 06-05-2017 6
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 3
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2017 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 9
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 3
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 6
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 14
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 6
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 25
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 26
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 5 10-12-2016 7
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 24
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 19
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 27
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 23
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 10
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2016 7
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 7
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 2
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 6
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-05-2016 3
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 05-05-2016 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 3
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 9
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 4
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 3
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 09-04-2016 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 7
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 5
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 18
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 21
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 19
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 24
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 18
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 20
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 12
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 17
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 25
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 11
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 14
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 6
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 9
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 7
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 8
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 7
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 12
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 31-05-2015 10
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 10
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-05-2015 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 5
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 9
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 10
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2015 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 18-04-2015 4
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 27
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 6
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 13
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 9
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-03-2015 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 12
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 21
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 18
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 19
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 15
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 10
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 8
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 10
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 11
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 7
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 06-07-2014 4
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 23
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 2 01-06-2014 10
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 15
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 14
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 18-05-2014 6
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 14
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 10-05-2014 9
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 13
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 03-05-2014 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2014 16
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 17
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 31-08-2013 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.