Denise Gunst

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Klompenronde Junior-Vrouwen 12-09-2015 3
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-07-2015 9
54e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 15-07-2015 15
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 18
82ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 04-07-2015 8
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 18
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 5
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Junior-Vrouwen 25-05-2015 3
2e GP Toyota Mengelers vrouwen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-05-2015 28
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 13
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 9
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 37
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 5
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 18
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 10
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 8
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 30-08-2014 38
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 30-07-2014 5
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 06-07-2014 15
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 25-06-2014 14
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 7
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2014 63
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 19
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junior-Vrouwen 09-06-2014 5
Tijdritten Wielerfestival Montferland Junior-Vrouwen 08-06-2014 12
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Junior-Vrouwen 28-05-2014 7
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 9
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Junior-Vrouwen 21-05-2014 6
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 17-05-2014 13
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 04-05-2014 3
Wielerronde van Yerseke Junior-Vrouwen 03-05-2014 7
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 23
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 29
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 35
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 32
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 21-04-2014 5
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 13-04-2014 41
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen Eindklassement 13-04-2014 14
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 12-04-2014 21
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 11-04-2014 9
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 8
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 11
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 11
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 11
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 8
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 4
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 19
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 15
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 10
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 4
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 12
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 10
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 02-09-2012 4
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 25-08-2012 9
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 25-07-2012 5
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 47
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 3
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 06-06-2012 11
62ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 03-06-2012 1
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 2
Kleeberg Cycling Classic Nieuweling-Meisjes 26-05-2012 7
DK tijdrijden NH (Mannen) & RK tijdrijden NH/ZH (Vrouwen) Nieuweling-Meisjes 23-05-2012 7
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 2
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 05-05-2012 4
Omloop van Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 01-04-2012 3
Ronde van Woensdrecht Nieuweling-Meisjes 18-03-2012 4
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 1
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 29-01-2012 8
KNWU NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 07-01-2012 15
9e Nationale Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2011 17
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 16-07-2011 9
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 06-07-2011 13
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 03-07-2011 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 26-06-2011 10
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 7 29-05-2011 13
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 22-05-2011 12
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 7 15-05-2011 5
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 08-05-2011 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 01-05-2011 17
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2011 7
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 24-04-2011 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-04-2011 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2011 7
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 6
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 05-03-2011 18
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 7 22-01-2011 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-01-2011 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 30-10-2010 10
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 17-07-2010 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 27-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 1
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 29-05-2010 11
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 08-05-2010 7
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 6 02-05-2010 2
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2010 2
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 18-04-2010 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 4
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 10-04-2010 7
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-04-2010 3
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 24-03-2010 5
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 03-01-2010 12
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 28-11-2009 11
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 6 21-11-2009 14
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2009 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 7
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2009 4
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2009 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 30-08-2009 12
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 1
Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 23-08-2009 6
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-07-2009 6
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 18-07-2009 3
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 12-07-2009 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2009 6
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 21-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 1
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 5 07-06-2009 2
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 30-05-2009 8
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2009 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-05-2009 4
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2009 7
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 19-04-2009 4
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 13-04-2009 3
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 11-04-2009 5
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 5 05-04-2009 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2009 4
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 18-01-2009 10
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 5 04-01-2009 6
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 28-12-2008 6
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 5 20-12-2008 29
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-11-2008 12
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 23-11-2008 13
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-11-2008 8
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 5 25-10-2008 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 14-09-2008 7
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 07-09-2008 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-08-2008 4
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 24-08-2008 2
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 17-08-2008 3
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 4 29-06-2008 6
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2008 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 14-06-2008 2
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 4 08-06-2008 2
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 4 21-05-2008 1
ronde van het villapark Jeugd Cat. 4 17-05-2008 9
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-2 Meisjes 11-05-2008 1
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 4 10-05-2008 1
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-05-2008 3
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 4-2-Meisjes 19-04-2008 2
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4-M 13-04-2008 1
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 12-04-2008 3
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-04-2008 4
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 4-M 05-04-2008 1
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 30-03-2008 3
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 13-01-2008 5
JSW Almelo Jeugd Cat. 4 05-01-2008 3
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 4 29-12-2007 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 28-12-2007 6
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 4 22-12-2007 4
13e Cyclo cross van Driebergen Jeugd Cat. 4 08-12-2007 3
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 4 24-11-2007 4
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 17-11-2007 5
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 4 11-11-2007 3
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2007 2
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-10-2007 5
JSW Yerseke Jeugd Cat. 4 20-10-2007 4
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 23-09-2007 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 15-09-2007 2
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 3 09-09-2007 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2007 2
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 3 02-09-2007 1
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2007 1
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 3 26-08-2007 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 19-08-2007 1
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 12-08-2007 2
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 3 08-07-2007 1
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 3 01-07-2007 2
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 17-06-2007 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 1
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 20-05-2007 4
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 17-05-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 12-05-2007 2
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 3 06-05-2007 1
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 3 05-05-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2007 2
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2007 4
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 14-04-2007 2
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 3 09-04-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 07-04-2007 5
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-03-2007 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 20-01-2007 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 29-12-2006 6
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 23-12-2006 9
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 3 16-12-2006 2
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 3 10-12-2006 5
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 3 02-12-2006 5
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 3 25-11-2006 4
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 18-11-2006 6
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 3 11-11-2006 5
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 04-11-2006 4
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 3 28-10-2006 4
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 2 14-10-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 24-09-2006 3
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 2 17-09-2006 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 03-09-2006 5
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 20-08-2006 1
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 2 19-08-2006 2
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 2 09-07-2006 1
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 02-07-2006 1
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 2 24-06-2006 3
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 2 10-06-2006 1
9e Mol Klim Jeugd Cat. 2 04-06-2006 2
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 03-06-2006 4
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 2 21-05-2006 1
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 2 07-05-2006 2
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 06-05-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 30-04-2006 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 22-04-2006 3
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 17-04-2006 4
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 15-04-2006 1
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 01-04-2006 3
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 05-11-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 25-09-2005 2
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 1 18-09-2005 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 11-09-2005 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 04-09-2005 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2005 6
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 21-08-2005 5
2e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 20-08-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e De Hypotheker/NWVG Jeugdklassieker Jeugd Cat. 1 30-07-2005 5
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 1 17-07-2005 3
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2005 6
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 1 02-07-2005 5
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 1 19-06-2005 7
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 1 12-06-2005 6
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 1 08-06-2005 6
Jeugd Klimomnium Jeugd Cat. 1 05-06-2005 10
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-06-2005 4
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 3e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 29-05-2005 1
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 1 27-05-2005 5
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 1 22-05-2005 9
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 14-05-2005 9
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 05-05-2005 4
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 30-04-2005 3
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 1 17-04-2005 3
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 1 10-04-2005 4
Jeugdwedstrijd DJR Jeugd Cat. 1 03-04-2005 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.