Jasper Huitema

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 36
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 36
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 22
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 5
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 79
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 24
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 18
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 16
DK noord Nieuwelingen 10-06-2019 16
DK Tijdrijden Noord Nieuwelingen 22-05-2019 22
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 6
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 28
Joop Kuiper tijdrit Oostwold DIVLIC 13-05-2019 81
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 52
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 05-05-2019 4
Koningsronde van Almelo Nieuwelingen 27-04-2019 6
53e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 22-04-2019 25
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 9
Ronde van Aalten Nieuwelingen 14-04-2019 14
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 26
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 4
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 3
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 10-03-2019 13
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 27
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuwelingen 06-01-2019 9
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 16
TC (alle categorie├źn) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2018 13
Kerstcross Norg Nieuwelingen 26-12-2018 16
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 23-12-2018 15
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 21
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 08-12-2018 26
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 22
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 24-11-2018 3
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 20
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 DIVLIC 03-11-2018 3
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Nieuwelingen 27-10-2018 13
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 26
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 27
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 61
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 15
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 7 16-09-2018 3
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 7 08-09-2018 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2018 3
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 19-08-2018 2
39ste Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 7 14-07-2018 1
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-07-2018 1
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 11
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2018 8
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 7 23-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 6
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 7 10-06-2018 3
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 20-05-2018 1
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 1
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 7 06-05-2018 1
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 7 28-04-2018 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 7 27-04-2018 1
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 22-04-2018 1
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 21-04-2018 2
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 15-04-2018 2
2e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 7 07-04-2018 1
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 7 02-04-2018 5
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 31-03-2018 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 17-03-2018 23
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 7 11-03-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 20-01-2018 2
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 13-01-2018 2
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 4
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 23-12-2017 5
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 7 17-12-2017 4
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 10-12-2017 2
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 5
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 7 02-12-2017 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 25-11-2017 2
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 19-11-2017 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 18-11-2017 7
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 11-11-2017 6
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 05-11-2017 9
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 16
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 29-10-2017 12
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 7 22-10-2017 4
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 7 21-10-2017 9
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 14-10-2017 10
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 24-09-2017 4
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 2
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 1
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 6 02-09-2017 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 20-08-2017 9
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 6 15-07-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 13
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-07-2017 3
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 2
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 18-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 18
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 3
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 6 21-05-2017 1
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 6 20-05-2017 8
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 6 13-05-2017 2
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 6 07-05-2017 2
Jeugd Ronde van Assen 2017 Jeugd Cat. 6 06-05-2017 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 29-04-2017 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2017 2
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 22-04-2017 2
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 6 17-04-2017 6
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 1
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 21
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 1
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 01-04-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 2
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 2
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 6 08-01-2017 6
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2016 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2016 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 10
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 9
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 1
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 6 03-12-2016 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 27-11-2016 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 4
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 6 13-11-2016 4
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 12-11-2016 10
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 3
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 23-10-2016 3
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 22-10-2016 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 08-10-2016 3
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 25-09-2016 7
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 1
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 4
Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 5 04-09-2016 1
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 5 03-09-2016 5
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 8
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 21-08-2016 1
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 09-07-2016 2
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 01-07-2016 9
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 26-06-2016 1
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 5 19-06-2016 2
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 5 18-06-2016 4
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 3
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 5 21-05-2016 4
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 5 15-05-2016 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 05-05-2016 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 30-04-2016 8
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2016 19
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 23-04-2016 1
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2016 3
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 1
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 09-04-2016 10
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 1
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 02-04-2016 2
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 5 28-03-2016 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 7
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 17
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 10
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2015 17
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 12
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 15
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 5 20-12-2015 12
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 13-12-2015 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 12
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2015 13
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 5 05-12-2015 10
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2015 27
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 22-11-2015 1
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 15-11-2015 10
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 18
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 08-11-2015 16
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 13
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 34
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 18-10-2015 5
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 17-10-2015 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 4
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 12-09-2015 3
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2015 1
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 4 05-09-2015 4
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 4 30-08-2015 3
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 23-08-2015 1
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 4 22-08-2015 5
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 15-08-2015 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 19
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 21-06-2015 2
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 4 20-06-2015 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 14-06-2015 1
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 4 13-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 6
4de Criterium Sappemeer Jeugd Cat. 4 31-05-2015 3
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) Jeugd Cat. 4 30-05-2015 7
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 4 23-05-2015 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 14-05-2015 3
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 10-05-2015 6
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 25-04-2015 1
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 19-04-2015 7
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 4 11-04-2015 5
Eierrace Jeugd Cat. 4 06-04-2015 2
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 28-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 08-03-2015 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 10-01-2015 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 4 04-01-2015 6
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 8
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 14
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 20-12-2014 19
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 4 13-12-2014 15
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 07-12-2014 15
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 29-11-2014 12
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 23-11-2014 10
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 4 22-11-2014 18
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-11-2014 18
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 02-11-2014 24
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 26-10-2014 16
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 19-10-2014 10
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 18-10-2014 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 12-10-2014 24
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 3 14-09-2014 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 13-09-2014 2
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 07-09-2014 3
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 06-09-2014 2
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 3 31-08-2014 6
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 24-08-2014 2
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 3 17-08-2014 2
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 16-08-2014 2
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 13-07-2014 3
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 06-07-2014 3
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 3 29-06-2014 5
35e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 28-06-2014 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 22-06-2014 1
Rabo Jeugdronde en ID Cycling Stadskanaal Jeugd Cat. 3 21-06-2014 3
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 3 14-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 43
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-05-2014 4
3de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 3 25-05-2014 2
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 3 24-05-2014 3
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 3 18-05-2014 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 11-05-2014 3
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 3 10-05-2014 2
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Jeugd Cat. 3 03-05-2014 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 26-04-2014 7
Eierrace Jeugd Cat. 3 21-04-2014 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 4
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 3 12-04-2014 3
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 06-04-2014 3
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 05-04-2014 5
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 29-03-2014 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-01-2014 16
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 03-11-2013 13
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 20-10-2013 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 15-09-2013 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 14-09-2013 2
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 2 07-09-2013 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 01-09-2013 6
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 17-08-2013 4
2e Rabobank Jeugdronde van Annen Jeugd Cat. 2 27-07-2013 5
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 13-07-2013 1
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 2 30-06-2013 7
34e Ronde van Kloosterburen + Rabo Dikkebanden Race Jeugd Cat. 2 29-06-2013 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 23-06-2013 4
Rabo Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 2 15-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 09-06-2013 17
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 02-06-2013 7
2de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 2 26-05-2013 3
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 2 25-05-2013 7
Ronde van Elim Jeugd Cat. 2 18-05-2013 16
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 09-05-2013 20
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 2 05-05-2013 12
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2013 15
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 27-04-2013 4
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 07-04-2013 5
Eierrace Jeugd Cat. 2 01-04-2013 7
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 30-03-2013 11
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 15-09-2012 4
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 09-09-2012 7
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 02-09-2012 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 26-08-2012 9
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 1 18-08-2012 3
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 1 28-07-2012 9
33e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 1 14-07-2012 3
Criterium Volendam Jeugd Cat. 1 08-07-2012 16
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 1 01-07-2012 9
Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 1 30-06-2012 3
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 1 10-06-2012 5
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 1 02-06-2012 5
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 1 26-05-2012 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 17-05-2012 8
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 1 05-05-2012 10
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2012 10
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 3
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 1 09-04-2012 12
Jan Bols jeugd ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 01-04-2012 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.