Antoine Quint

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-11-2019 6
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 03-11-2019 4
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2019 7
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 27-10-2019 2
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 7 26-10-2019 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 20-10-2019 4
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 13-10-2019 2
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 22-09-2019 3
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 6 21-09-2019 6
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 15-09-2019 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 14-09-2019 5
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 19
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 6 31-08-2019 8
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Jeugd Cat. 6 24-08-2019 10
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 6 29-07-2019 3
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 17-07-2019 1
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 14-07-2019 1
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 6 13-07-2019 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 4
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 6 06-07-2019 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 1
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 6 22-06-2019 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 5
EnergyStock Jeugdronde Veendam , NHC Handbike en Amateurs/Junioren Jeugd Cat. 6 26-05-2019 12
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 25-05-2019 5
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 6 19-05-2019 2
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 18-05-2019 3
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 6 11-05-2019 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 3
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Jeugd Cat. 6 04-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2019 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 3
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 2
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 6 13-04-2019 6
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 06-04-2019 2
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 2
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 27
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 7
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-03-2019 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 3
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 2
Alpencross Assen Jeugd Cat. 6 19-01-2019 3
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 2
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 2
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 3
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 2
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2018 3
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 1
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 09-12-2018 3
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 3
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 3
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 3
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 4
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 2
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 6 10-11-2018 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 04-11-2018 4
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2018 3
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 21-10-2018 3
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 2
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 7
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 9
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 18
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 5
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 26-08-2018 1
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (11-12 jr.) 25-08-2018 3
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 19-08-2018 3
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 18-08-2018 5
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 11-07-2018 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 9
Bar End LJC Jeugd Cat. 5 07-07-2018 3
Ronde van het Wilhelminapark (dag 1) Jeugd Cat. 5 30-06-2018 1
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 5 23-06-2018 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 1
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 5 27-05-2018 2
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 26-05-2018 5
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 2
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 6
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 06-05-2018 4
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 6
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 5 28-04-2018 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2018 1
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 2
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 15-04-2018 3
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 3
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 13
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 7
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 5 25-03-2018 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 3
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-03-2018 5
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 10
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 9
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 5
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 2
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 2
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 1
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 2
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 2
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 5 02-12-2017 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 4
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 1
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 5
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 2
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 1
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 1
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 1
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 2
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 3
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 5
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 7
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 16-09-2017 4
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 3
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 02-09-2017 1
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 27-08-2017 2
Benelux Cup Jeugd (11-12 jr.) 26-08-2017 4
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 20-08-2017 3
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 4 19-08-2017 2
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 3
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 3
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 8
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 4 17-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 23
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 4 03-06-2017 5
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-05-2017 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-05-2017 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 2
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 07-05-2017 2
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 06-05-2017 5
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2017 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2017 4
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 6
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 4 15-04-2017 5
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 3
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 08-04-2017 2
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 4 01-04-2017 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 4 25-03-2017 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 13
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 8
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 7
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 2
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 2
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 1
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 1
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 1
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 1
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 8
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 1
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 2
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 1
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 2
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 1
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 2
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 7
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 23-10-2016 1
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 1
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 1
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 3 25-09-2016 4
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 3 24-09-2016 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 5
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 13
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 10-09-2016 3
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 1
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 21-08-2016 2
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 20-08-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 9
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2016 2
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 2
Baggelhuizerplas MTB Diverse Licentiecategorieen 18-06-2016 1
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 05-06-2016 4
LJC Wijchen Jeugd Cat. 3 04-06-2016 9
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 29-05-2016 8
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 4
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 3 21-05-2016 2
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 15-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2016 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 5
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2016 6
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 3
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 4
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 3 16-04-2016 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 4
LJC Sittard Jeugd Cat. 3 09-04-2016 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 19-03-2016 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 12-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 1
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 1
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 3
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 1
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 1
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 3 05-12-2015 1
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 2
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 3
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 2
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 5
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 01-11-2015 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 2
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 18-10-2015 3
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 4
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 2
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 6
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 19-09-2015 4
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 12-09-2015 4
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 1
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 6
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 22-08-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 5
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 4
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 2 27-06-2015 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 14-06-2015 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 5
LJC Wijchen Jeugd Cat. 2 06-06-2015 3
MTB Cup Heeswijk Jeugd (8-10 jr.) 31-05-2015 1
LJC Jeugd Cat. 2 30-05-2015 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 14-05-2015 1
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 5
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 02-05-2015 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2015 5
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 2 25-04-2015 1
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 19-04-2015 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 2 18-04-2015 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 2
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 6
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 28-03-2015 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 14-03-2015 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 24-01-2015 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 2
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 1
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 3
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 1
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 1
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 1
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 2 30-11-2014 1
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 29-11-2014 1
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 3
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 1
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 1
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 3
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 1
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 02-11-2014 2
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 3
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 19-10-2014 1
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 2 18-10-2014 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 3
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 1 14-09-2014 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 7
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 4
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 31-08-2014 1
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 4
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 06-07-2014 1
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 05-07-2014 1
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 14-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 5
MTB CUP Heeswijk Jeugd (8-10 jr.) 01-06-2014 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 29-05-2014 1
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 1 25-05-2014 1
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 24-05-2014 1
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 1 17-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 11-05-2014 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 26-04-2014 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 21-04-2014 2
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 20-04-2014 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 13-04-2014 3
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 1 06-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 30-03-2014 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 23-03-2014 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 15-03-2014 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-03-2014 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-01-2014 1
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 1 29-12-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 28-12-2013 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 22-12-2013 2
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 1 21-12-2013 2
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 1 15-12-2013 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 14-12-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 08-12-2013 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 07-12-2013 2
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 01-12-2013 1
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 1 30-11-2013 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 24-11-2013 1
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 1 23-11-2013 1
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 1 17-11-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 16-11-2013 2
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 1 09-11-2013 1
Nationale veldrit Jeugd Cat. 1 03-11-2013 2
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 02-11-2013 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 27-10-2013 1
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-10-2013 1
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 1 13-10-2013 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 06-10-2013 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 21-09-2013 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 6
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 1 01-09-2013 4
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 1 26-08-2012 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.