Nikki Souren

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 14-07-2019 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 25
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 18
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 21
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 47
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 16
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 6 15-05-2019 3
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 6 12-05-2019 8
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 16
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 30
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 12
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 6 31-03-2019 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 19
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 16-09-2018 6
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 5 02-09-2018 2
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 15-07-2018 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 13
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 8
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 5 16-06-2018 2
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 26
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 27-05-2018 5
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 16
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 11
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 15
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 29
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 2
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 8
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 21
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 9
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 10-09-2017 4
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 9
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 4 25-06-2017 2
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 17-06-2017 6
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 11-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 11
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 4 04-06-2017 5
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 8
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 16
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 22
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 20-05-2017 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 16
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 06-05-2017 11
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 8
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 18
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 15
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 9
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 25-09-2016 5
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 7
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 11
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 8
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 3 18-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-06-2016 13
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 9
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 12
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 10
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 4
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 5
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 10-04-2016 2
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 8
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 9
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 7
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 7
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 8
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 6
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 21-06-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 31-05-2015 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-05-2015 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 9
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2015 2
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 5
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 05-04-2015 2
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 11
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 1 28-09-2014 1
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 21-09-2014 3
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 1 14-09-2014 4
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 13-09-2014 1
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 3
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 1 31-08-2014 6
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 13-07-2014 3
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 06-07-2014 3
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 28-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 08-06-2014 9
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 29-05-2014 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 25-05-2014 2
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 18-05-2014 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 11-05-2014 3
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 04-05-2014 4
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 1 27-04-2014 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 21-04-2014 3
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 1 13-04-2014 1
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 1 06-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 30-03-2014 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 23-03-2014 5
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 1 29-09-2013 5
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 22-09-2013 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 13
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 12
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 1 07-07-2013 6
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 12
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 09-06-2013 3
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 25-05-2013 6
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 1 19-05-2013 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 09-05-2013 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 05-05-2013 14
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 21-04-2013 11
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 1 14-04-2013 5
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 1 07-04-2013 5
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 06-04-2013 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 01-04-2013 11
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 31-03-2013 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.