Bibi Verzijl

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Nieuweling-Meisjes 23-06-2019 2
NK MTB Eliminator Vrouwen (15+) 21-06-2019 3
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 16-06-2019 3
Zwiep Trek mtb cup Nieuweling-Meisjes 12-05-2019 4
Koningscup Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 3
Grote prijs Kivada Nieuweling-Meisjes 24-03-2019 3
Vestingcross Hulst Nieuweling-Meisjes 17-02-2019 1
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuweling-Meisjes 26-01-2019 5
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 7
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 5
26e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 22-12-2018 2
D´n Bergse wielerronde, veld Nieuweling-Meisjes 15-12-2018 5
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 5
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 4
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuweling-Meisjes 10-11-2018 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 2
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 2
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 3
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 07-10-2018 1
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 30-09-2018 3
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-09-2018 1
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuweling-Meisjes 08-09-2018 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 01-09-2018 12
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (13-14 jr.) 25-08-2018 11
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 6 14-07-2018 15
Bar End LJC Jeugd Cat. 6 07-07-2018 16
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 6 23-06-2018 8
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 16-06-2018 4
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 8
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 12-05-2018 13
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 28-04-2018 7
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 07-04-2018 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 17-03-2018 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 10-03-2018 6
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 5
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 12
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 11
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 9
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 4
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 9
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 12
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 16
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 17
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 10
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 8
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 9
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 13
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 30-09-2017 1
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 5 16-09-2017 7
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 5 09-09-2017 7
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 02-09-2017 8
Benelux Cup Jeugd (13-14 jr.) 26-08-2017 21
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 5 01-07-2017 9
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 24-06-2017 5
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 17-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 11
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 5 03-06-2017 7
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-05-2017 7
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 13-05-2017 9
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 06-05-2017 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 29-04-2017 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 15
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 25
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 5 15-04-2017 8
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 18
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 08-04-2017 8
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 5 01-04-2017 10
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 6
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 11
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 16
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 12
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2016 6
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 5
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 5
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 8
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 9
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 11
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 5
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 7
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 6
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 9
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 23-10-2016 10
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 22-10-2016 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 11
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 6
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 18-09-2016 8
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 12
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 15
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 8
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 16
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 17
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-05-2016 4
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 9
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 8
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 12
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 8
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 7
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 6
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 4
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 17
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 09-04-2016 13
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 11
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 16
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 24
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 12
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 12
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 29
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 8
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 8
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 10
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 4
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 13
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 9
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 8
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 11
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 11
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 15
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 13
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 25-10-2015 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 19
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 13
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 25-07-2015 3
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 10
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 15
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 14-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 14
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 31-05-2015 8
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 24
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-05-2015 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 16
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2015 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 14
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 16
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 10
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-03-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 11
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 13
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 15
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 6
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 11
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 24
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 07-12-2014 12
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 9
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 3 22-11-2014 11
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 14
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 12
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 12
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 13
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 6
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 2 20-09-2014 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 10
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 7
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 13-07-2014 5
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 4
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 05-07-2014 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 8
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 9
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 13
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 2 01-06-2014 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 11
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 18-05-2014 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 13
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 10-05-2014 6
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 03-05-2014 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 13
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2014 6
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-04-2014 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 06-04-2014 8
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 05-04-2014 9
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 7
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 21-09-2013 6
Klompenronde Jeugd Cat. 1 14-09-2013 5
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 07-09-2013 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 31-08-2013 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 8
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 13-07-2013 8
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 07-07-2013 5
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 29-06-2013 4
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 22-06-2013 3
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 16-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 01-06-2013 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-05-2013 3
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 25-05-2013 4
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 19-05-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 12-05-2013 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 09-05-2013 4
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-05-2013 6
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 04-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2013 6
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 1 27-04-2013 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2013 3
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 1 20-04-2013 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 14-04-2013 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 13-04-2013 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 07-04-2013 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 01-04-2013 7
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 31-03-2013 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2012 9
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 15-09-2012 5
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2012 9
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 01-09-2012 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 11
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 1 14-07-2012 12
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 01-07-2012 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 23-06-2012 7
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 16-06-2012 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 09-06-2012 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-06-2012 7
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 1 27-05-2012 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-05-2012 14
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 12-05-2012 11
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 05-05-2012 9
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 22-04-2012 14
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 15-04-2012 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2012 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.