Dylan Bouwmans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 08-09-2019 7
Slag om Norg M_ELITE 11-08-2019 29
RSM Wealer Ronde Professionals 09-08-2019 31
U23 RS - Hel van Voerendaal Beloften 04-08-2019 31
NHC - RaboRonde Heerlen Professionals 02-08-2019 19
Acht van Chaam Professionals 31-07-2019 12
Daags na de Tour Professionals 29-07-2019 29
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften Eindklassement 13-07-2019 27
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 13-07-2019 48
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 12-07-2019 34
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 03-07-2019 22
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 94
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Beloften 26-06-2019 10
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 19-06-2019 7
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 84
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 18
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 87
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 5
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 02-06-2019 8
U23 RS - RegioBank Kersenronde Beloften 30-05-2019 9
TCM - Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 19-05-2019 12
TCM - 4e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 05-05-2019 1
37e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 52
53e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 22-04-2019 7
53e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 22-04-2019 1
Arno Wallaard memorial M_ELITE 20-04-2019 55
Ronde van Drenthe M_ELITE 17-03-2019 57
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 44
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 14
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 13
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 51
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 35
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 73
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 93
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 40
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 29
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 09-09-2018 10
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 2
12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur Professionals 19-08-2018 26
Mijl van Mares Professionals 04-08-2018 15
Acht van Chaam Professionals 01-08-2018 27
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 4
NK Tijdrijden Beloften 27-06-2018 27
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 39
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 69
Ronde van Overijssel M_ELITE 12-05-2018 11
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 34
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 80
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 33
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 74
65e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 10-03-2018 70
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 31
HLB Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 12
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 55
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 77
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 46
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 88
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 38
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 39
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 10
Veenendaal - Veenendaal Classic M_ELITE 18-08-2017 76
36e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 14-08-2017 2
11de profronde Etten-Leur Professionals 13-08-2017 24
38e Draai van de Kaai Professionals 31-07-2017 32
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 14
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 20
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 27
RaboRonde Heerlen Professionals 28-07-2017 10
Acht van Chaam Professionals 26-07-2017 11
Daags na de Tour Professionals 24-07-2017 20
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 41
KOGA Slag om Norg M_ELITE 02-07-2017 15
51e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2017 2
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 7
NK Tijdrijden Beloften 21-06-2017 15
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 18-06-2017 100
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2017 102
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2017 100
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2017 82
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2017 95
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 14-06-2017 87
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 2
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 76
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 29
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 29
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Beloften 08-01-2017 11
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Elite/Beloften 18-12-2016 1
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 10-12-2016 2
Ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 25-09-2016 16
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 18-09-2016 29
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 17-09-2016 6
9e Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 04-09-2016 51
60e Ronde van Midden Nederland Elite Men Eindklassement 28-08-2016 74
Mijl van Mares Professionals 05-08-2016 11
Omloop van Alkmaar Elite-Mannen/Beloften 10-07-2016 20
Klimtijdrit Camerig Vaals Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 71
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 60
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 45
20e Brand Bier Drielandenomloop Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 13
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 23-04-2016 11
47ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 09-04-2016 32
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 6
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 14
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 12
56e Craft Ster van Zwolle M_ELITE 05-03-2016 42
NK VELDRIJDEN Beloften 10-01-2016 11
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 03-01-2016 20
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Elite/Beloften 29-11-2015 10
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 15-11-2015 7
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Beloften 31-10-2015 3
Ronde van Hoogerheide Junioren 30-08-2015 3
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Junioren 03-08-2015 2
82ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 04-07-2015 1
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 5
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 8
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 39
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 17
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 7
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junioren 24-06-2015 14
CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 21-06-2015 4
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 53
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 27-05-2015 5
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junioren 25-05-2015 9
49e Grote Ronde van Gerwen Junioren 06-04-2015 4
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 2
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 15-03-2015 7
Omloop van Schijndel Junioren 08-03-2015 11
Boels Classic / Internationale Cyclocross Heerlen Junioren 21-02-2015 9
NK Veldrijden Junioren 11-01-2015 16
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 04-01-2015 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 03-01-2015 18
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2014 2
Rabobank veldrit van Boxtel Junioren 21-12-2014 1
Rabobank Weekend cyclocross Junioren 14-12-2014 3
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 29-11-2014 3
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 16-11-2014 1
Veldrit van Harderwijk Junioren 25-10-2014 5
14e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 21-10-2014 10
Grote Prijs van Brabant Junioren 11-10-2014 5
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 05-10-2014 17
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 06-08-2014 1
Acht van Chaam Junioren 30-07-2014 39
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 4
Amstel wielerronde van Erp Junioren 15-06-2014 8
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 11-06-2014 11
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Junioren 09-06-2014 25
47e Ronde van Oudenbosch Junioren 08-06-2014 17
Omloop van de Maasvallei Junioren 31-05-2014 30
Bergcriterium (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-05-2014 13
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 18-05-2014 33
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 18
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 38
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junioren 27-04-2014 54
48e Grote Ronde van Gerwen Junioren 21-04-2014 1
31e Omloop Alblasserwaard Junioren 19-04-2014 14
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 48
Afwachtingswedstrijd Volta Limburg Classic Junioren 05-04-2014 22
64ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-03-2014 38
NK veldrijden Junioren 12-01-2014 7
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 05-01-2014 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 04-01-2014 7
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2013 2
Rabobank veldrit van Boxtel Junioren 22-12-2013 4
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 14-12-2013 7
Rabobank veldrit Tempo-Bruns Junioren 10-11-2013 2
9e veldrit van Schaijk Junioren 09-11-2013 8
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Junioren 02-11-2013 3
Veldrit van Albrandswaard Junioren 19-10-2013 8
Rabocyclocross Lierop Junioren 06-10-2013 15
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 14-09-2013 13
Vagtechniek Ronde van Nuenen Nieuwelingen 25-08-2013 1
39e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 18-08-2013 13
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 26
38ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 06-07-2013 41
40e ronde van Schaijk Nieuwelingen 30-06-2013 23
CSgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 16-06-2013 16
Amstel Wielerronde van Erp Nieuwelingen 02-06-2013 3
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Nieuwelingen 29-05-2013 21
Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 26-05-2013 21
Regio Kampioenschap Zuid-Oost, Zuid-West en Limburg Nieuwelingen 20-05-2013 14
58e Grote Bavaria-Ronde van Lieshout Nieuwelingen 19-05-2013 6
Omloop van Margraten Nieuwelingen 12-05-2013 7
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 24
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 5
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 36
47e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 01-04-2013 4
Omloop van de IJzerenman Nieuwelingen 24-03-2013 22
Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 19-01-2013 12
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuwelingen 12-01-2013 19
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 06-01-2013 9
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2012 6
Rabobank veldrit Boxtel Nieuwelingen 24-12-2012 11
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 15-12-2012 14
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 02-12-2012 13
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Nieuwelingen 25-11-2012 17
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2012 6
8e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 17-11-2012 15
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 04-11-2012 4
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 20-10-2012 13
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 13-10-2012 6
10e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 30-09-2012 5
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Nieuwelingen 19-08-2012 14
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 75
Amstel wielerronde van Erp Nieuwelingen 10-06-2012 11
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 09-06-2012 31
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Nieuwelingen 28-05-2012 29
39e ronde van Schaijk Nieuwelingen 27-05-2012 9
57e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 20-05-2012 8
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 12-05-2012 36
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 71
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 21
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 15-04-2012 7
46e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 09-04-2012 30
40e RABO Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 31-03-2012 63
Ronde van de Ijzerenman Nieuwelingen 25-03-2012 14
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 48
Grote Prijs Adrie van der Poel Nieuwelingen 22-01-2012 17
11de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 15-01-2012 9
KNWU NK Veldrijden Nieuwelingen 07-01-2012 37
Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 31-12-2011 29
31e Kerstveldrit Reusel Nieuwelingen 26-12-2011 19
RABO Weekend Cyclocross Nieuwelingen 04-12-2011 19
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit Nieuwelingen 27-11-2011 23
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2011 21
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Nieuwelingen 13-11-2011 21
10e Nationale Veldrit Almelo Nieuwelingen 06-11-2011 12
Jeugdveldrit Zeeland Nieuwelingen 30-10-2011 14
RK veldrijden ZUID Nieuwelingen 29-10-2011 15
NIBA Walsberg Cross Nieuwelingen 23-10-2011 16
Rabobank Cyclocross van Lierop Nieuwelingen 15-10-2011 25
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Nieuwelingen 09-10-2011 15
9e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 02-10-2011 17
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 18-09-2011 13
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 04-09-2011 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 12-06-2011 57
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 02-06-2011 20
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 7 28-05-2011 30
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 7 22-05-2011 12
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 7 15-05-2011 8
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 7 08-05-2011 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 01-05-2011 26
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 7 25-04-2011 31
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2011 22
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2011 24
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 Jongens 03-04-2011 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 16-01-2011 15
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 7 15-01-2011 20
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2011 19
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 02-01-2011 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 29-12-2010 11
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 7 12-12-2010 17
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 05-12-2010 12
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 04-12-2010 16
pietencross Jeugd Cat. 7 28-11-2010 15
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 27-11-2010 17
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 06-11-2010 20
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 31-10-2010 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 30-10-2010 16
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 23-10-2010 9
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 26-09-2010 26
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 19-09-2010 16
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 6 12-09-2010 13
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 05-09-2010 11
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 6 11-07-2010 10
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 04-07-2010 15
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 6 20-06-2010 17
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2010 46
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 06-06-2010 11
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 30-05-2010 11
Baanomnium Jeugd Cat. 6 24-05-2010 13
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 6 16-05-2010 13
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 6 13-05-2010 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 02-05-2010 14
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2010 18
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 6 18-04-2010 6
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 7
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 04-04-2010 14
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 6 27-03-2010 19
Cyclocross Haarlemmermeer Jeugd Cat. 6 07-02-2010 6
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 6 17-01-2010 17
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 10-01-2010 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 03-01-2010 10
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2009 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-12-2009 10
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 13-12-2009 5
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2009 6
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 6 05-12-2009 5
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2009 6
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 28-11-2009 13
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 22-11-2009 13
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 6 21-11-2009 12
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 6 15-11-2009 6
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 14-11-2009 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 08-11-2009 5
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2009 11
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 27-09-2009 22
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 20-09-2009 20
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 5 13-09-2009 8
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2009 14
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 30-08-2009 18
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-07-2009 11
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-07-2009 19
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 12-07-2009 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 21-06-2009 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 34
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 07-06-2009 6
Baanomnium Jeugd Cat. 5 01-06-2009 11
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 21-05-2009 16
Ronde van Velden Jeugd Cat. 5 17-05-2009 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2009 18
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2009 20
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 19-04-2009 17
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 12-04-2009 9
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 5 05-04-2009 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2009 15
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 18-01-2009 9
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 5 04-01-2009 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 27-12-2008 4
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 5 20-12-2008 15
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 14-12-2008 16
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 5 07-12-2008 5
Pietencross Jeugd Cat. 5 30-11-2008 6
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 23-11-2008 12
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 5 09-11-2008 13
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 02-11-2008 10
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 26-10-2008 9
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 21-09-2008 25
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 14-09-2008 9
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 17-08-2008 19
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 13-07-2008 35
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 22-06-2008 16
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 08-06-2008 14
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 01-05-2008 7
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-2 27-04-2008 15
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 20-04-2008 14
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 4 06-04-2008 4
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 23-03-2008 11
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 13-01-2008 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 28-12-2007 10
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2007 11
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 09-12-2007 4
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 4 02-12-2007 7
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 18-11-2007 7
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 4 11-11-2007 5
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-10-2007 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 16-09-2007 10
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 3 26-08-2007 9
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 17-06-2007 19
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-06-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 09-06-2007 18
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-06-2007 9
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 3 28-05-2007 7
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 3 27-05-2007 5
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 17-05-2007 20
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 13-05-2007 15
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2007 14
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 3 15-04-2007 9
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 3 09-04-2007 11
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 3 01-04-2007 14
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 10 jaar 20-01-2007 5
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 3 07-01-2007 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 29-12-2006 4
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 23-12-2006 5
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 3 17-12-2006 3
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 3 10-12-2006 3
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 3 02-12-2006 4
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2006 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 12-11-2006 3
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 05-11-2006 6
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 3 28-10-2006 6
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 10-09-2006 10
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 2 27-08-2006 5
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 20-08-2006 9
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 2 18-07-2006 4
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 2 28-05-2006 8
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 2 07-05-2006 8
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 17-04-2006 8
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 2 09-04-2006 8
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 02-04-2006 8
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 1 18-09-2005 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 1 11-09-2005 5
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2005 10
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 1 12-06-2005 8
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 03-04-2005 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.