Thom Herwaarden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 19-10-2019 14
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 12-10-2019 15
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 29-09-2019 13
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 3
7e editie Hart van Oosterhout Jeugd Cat. 7 01-09-2019 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 25-08-2019 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 3
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 7 23-06-2019 3
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 22-06-2019 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 3
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 09-06-2019 1
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 30-05-2019 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 7
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 7 19-05-2019 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 18-05-2019 2
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 7 12-05-2019 1
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 7 11-05-2019 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2019 3
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 3
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2019 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 22-04-2019 9
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 21-04-2019 2
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 7 14-04-2019 3
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 07-04-2019 2
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 7 31-03-2019 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 24-03-2019 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 5
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 7 20-01-2019 4
Veldrit Uden Jeugd Cat. 7 13-01-2019 3
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 7 06-01-2019 4
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 05-01-2019 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2018 1
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 6
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 22-12-2018 4
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 7 16-12-2018 5
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 09-12-2018 7
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 7 08-12-2018 2
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 3
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 11-11-2018 7
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2018 11
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 28-10-2018 5
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 7 27-10-2018 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 13
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 4
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 2
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 19-08-2018 1
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 15-07-2018 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 01-07-2018 3
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 6 23-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 7
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 27-05-2018 2
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 9
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 19-05-2018 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 13-05-2018 1
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 12-05-2018 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 3
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 3
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 2
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 5
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 6
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 02-04-2018 2
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 12
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 8
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 12
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2017 8
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 26
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 8
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 17
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 9
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 15
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 15
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 22
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 19
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 24
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 12
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 10
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-09-2017 2
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 20-08-2017 4
44e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 08-07-2017 5
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 4
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 5 25-06-2017 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 18-06-2017 1
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 11-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 18
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 5 05-06-2017 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 04-06-2017 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-05-2017 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 14
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-05-2017 13
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 20-05-2017 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 14-05-2017 5
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 13-05-2017 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 6
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 19
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 6
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 4
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 5 02-04-2017 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 15
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 18
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 15
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 4
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 4 19-06-2016 4
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 12-06-2016 4
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 05-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 26
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 18
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 22-05-2016 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 21-05-2016 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 7
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 8
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 9
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 6
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 03-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 26
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 11
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 3 13-09-2015 9
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 12
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 23-08-2015 5
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 11
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 7
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 14
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 14-06-2015 7
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 13
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 31-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 14
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 14-05-2015 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 09-05-2015 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 10
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2015 7
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 3 19-04-2015 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 5
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 9
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 2 21-09-2014 8
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 2 14-09-2014 6
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 2 07-09-2014 11
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 05-07-2014 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 22-06-2014 9
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 13
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2014 6
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 14
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 9
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 25-05-2014 7
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 11
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 10-05-2014 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.