Koen Dijke

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Elite-Mannen 21-07-2019 8
3 Nations Cup - Bar End Trophy Elite-Mannen/Beloften 07-07-2019 12
50e Wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 25-06-2019 14
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Elite-Mannen/Beloften 23-06-2019 11
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Elite-Mannen 09-06-2019 11
Wageningse Muur (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-06-2019 7
57e Wielerronde van Wernhout Elite-Mannen/Beloften 30-05-2019 21
Wielerronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 25-05-2019 10
Zwiep Trek mtb cup Elite-Mannen/Beloften 12-05-2019 5
Koningscup Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 7
Vestingcross Hulst Elite 17-02-2019 23
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Elite/Beloften 26-01-2019 16
NK Veldrijden Elite 13-01-2019 12
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Elite/Beloften 05-01-2019 6
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 30-12-2018 6
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 25-11-2018 4
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 18-11-2018 3
TC - Janet Memorial Veldrit Elite/Beloften 17-11-2018 1
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Elite/Beloften 10-11-2018 1
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 23-10-2018 10
UiterwaardenCross Zaltbommel Elite/Beloften 20-10-2018 3
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 30-09-2018 7
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Elite-Mannen/Beloften 26-08-2018 16
70e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 08-08-2018 2
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 34
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Beloften 22-07-2018 11
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 19-06-2018 4
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 17-06-2018 81
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 17-06-2018 97
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2018 112
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 50
Kermisronde Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 8
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 8
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 13-05-2018 16
56e Wielerronde van Wernhout Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 14
Vestingcross Hulst Elite/Beloften 18-02-2018 38
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Beloften 14-01-2018 10
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite/Beloften 06-01-2018 23
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 19-11-2017 3
Janet Memorial Elite/Beloften 18-11-2017 1
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 01-10-2017 25
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 30-06-2017 20
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 28
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 25-06-2017 10
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-06-2017 7
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Beloften 05-06-2017 22
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 28-05-2017 9
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 26
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Beloften 08-01-2017 10
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 27-11-2016 3
5e Nationale Veldrit Rhenen Elite/Beloften 26-11-2016 3
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 20-11-2016 4
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Elite/Beloften 19-11-2016 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Elite/Beloften 12-11-2016 27
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Beloften 02-10-2016 15
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 25-09-2016 4
EPO - Tour d'Oospel Elite-Mannen/Beloften 06-08-2016 17
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 03-08-2016 13
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 56
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 5
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 40
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Mannen/Beloften 21-06-2016 5
CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-06-2016 17
Smits Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 12-06-2016 12
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 69
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 93
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 34
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 29-05-2016 15
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 47
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 16
Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 34
20e Brand Bier Drielandenomloop Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 65
Sportlandgoed cyclocross Elite/Beloften 17-01-2016 2
NK VELDRIJDEN Beloften 10-01-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 03-01-2016 12
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2015 4
Rabo Weekend Cyclocross Elite/Beloften 13-12-2015 5
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Elite/Beloften 29-11-2015 14
Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 28-11-2015 5
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 21-11-2015 2
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 15-11-2015 3
4e Nationale Veldrit Rhenen Elite/Beloften 14-11-2015 1
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Beloften 31-10-2015 2
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 04-10-2015 21
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 27-09-2015 4
Bergcriterium Berg en Terblijt (Adelante Challenge) Elite-Mannen/Beloften 23-08-2015 11
34e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 10-08-2015 10
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 05-08-2015 13
Ronde van Ransdaal Elite-Mannen/Beloften 02-08-2015 7
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 29-07-2015 14
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 61
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen Bergklassement 21-06-2015 15
Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 14-06-2015 60
Flexpoint Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 29-05-2015 21
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 24
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-05-2015 3
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 02-05-2015 40
Boels Classic / Internationale Cyclocross Heerlen Elite/Beloften 21-02-2015 21
NK Veldrijden Beloften 11-01-2015 14
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Elite/Beloften 04-01-2015 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 03-01-2015 14
Rabobank Weekend cyclocross Elite/Beloften 14-12-2014 10
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite/Beloften 29-11-2014 7
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 22-11-2014 7
Veldrit van Harderwijk Elite/Beloften 25-10-2014 7
Grote Prijs van Brabant Elite/Beloften 11-10-2014 30
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 05-10-2014 26
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 28-09-2014 9
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Junioren 31-08-2014 21
Math Salden Klimcriterium Junioren 30-08-2014 9
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Junioren 24-08-2014 1
40e Wielerronde van Nispen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-08-2014 3
33e Wielerronde van Steensel Junioren 11-08-2014 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 59
Amstel wielerronde van Erp Junioren 15-06-2014 7
RK en DK Zuid Junioren 09-06-2014 1
Omloop van de Maasvallei Junioren 31-05-2014 14
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Junioren 28-05-2014 14
Bergcriterium (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-05-2014 7
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 18-05-2014 8
Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Junioren 18-01-2014 9
NK veldrijden Junioren 12-01-2014 13
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 05-01-2014 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 04-01-2014 3
Rabo Weekend Cyclocross Junioren 15-12-2013 2
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 14-12-2013 5
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Junioren 07-12-2013 2
38e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 24-11-2013 14
Veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-10-2013 4
Rabocyclocross Lierop Junioren 06-10-2013 7
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Junioren 29-09-2013 15
32e Wielerronde van Steensel Junioren 12-08-2013 18
Ronde van Veldhoven Junioren 02-06-2013 11
Regio Kampioenschap Zuid Junioren 20-05-2013 8
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 18-05-2013 13
UCI WorldCup Cyclocross/14e GP Adrie van der Poel Junioren 20-01-2013 41
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Junioren 13-01-2013 9
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 06-01-2013 2
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2012 2
Rabobank veldrit Boxtel Junioren 24-12-2012 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 16-12-2012 6
Rabo Weekend Cyclocross Junioren 02-12-2012 3
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 25-11-2012 16
Rabobank veldrit van Veldhoven Junioren 11-11-2012 1
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Junioren 03-11-2012 3
34e Veldrit van Harderwijk Junioren 27-10-2012 3
Rabocyclocross Lierop Junioren 13-10-2012 1
10e Nationale veldrit van Dordrecht Junioren 30-09-2012 5
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 23-06-2012 25
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 50
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuwelingen 02-06-2012 15
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Nieuwelingen 28-05-2012 12
Kleeberg Cycling Classic Nieuwelingen 26-05-2012 17
57e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 20-05-2012 14
Internationale Cauberg Cyclo Cross Nieuwelingen 18-02-2012 3
Grote Prijs Adrie van der Poel Nieuwelingen 22-01-2012 11
11de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 15-01-2012 4
KNWU NK Veldrijden Nieuwelingen 07-01-2012 2
Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 31-12-2011 3
31e Kerstveldrit Reusel Nieuwelingen 26-12-2011 5
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2011 2
RABO Weekend Cyclocross Nieuwelingen 04-12-2011 6
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 26-11-2011 1
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2011 7
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Nieuwelingen 13-11-2011 4
Axa Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 05-11-2011 1
Jeugdveldrit Zeeland Nieuwelingen 30-10-2011 3
RK veldrijden ZUID Nieuwelingen 29-10-2011 2
NIBA Walsberg Cross Nieuwelingen 23-10-2011 2
Rabobank Cyclocross van Lierop Nieuwelingen 15-10-2011 5
9e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 02-10-2011 4
Districtskampioenschap ZON Tijdrijden Nieuwelingen 01-06-2011 11
Cauberg Cyclo Cross Nieuwelingen 19-02-2011 6
Nieuwelingen Veldrit GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 23-01-2011 19
10de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Nieuwelingen 16-01-2011 8
Nationale CycloCross Huijbergen Nieuwelingen 15-01-2011 13
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 29
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 19-12-2010 10
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 05-12-2010 7
9e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial Nieuwelingen 27-11-2010 12
31e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 21-11-2010 9
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 20-11-2010 16
2e Axa Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 06-11-2010 11
Regiokampioenschappen Zuid Veldrijden Nieuwelingen 30-10-2010 6
NIBA Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2010 13
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 16-10-2010 12
2 e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 09-10-2010 10
8e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 03-10-2010 5
32e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-09-2010 13
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 04-07-2010 17
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 7 20-06-2010 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2010 28
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 05-06-2010 13
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 7 30-05-2010 8
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 7 16-05-2010 18
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 7 13-05-2010 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 02-05-2010 13
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 25-04-2010 17
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 7 18-04-2010 7
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 7 11-04-2010 10
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 04-04-2010 9
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 7 27-03-2010 15
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 7 17-01-2010 4
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 03-01-2010 6
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2009 5
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 7 13-12-2009 6
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 7 05-12-2009 4
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 28-11-2009 2
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 7 21-11-2009 5
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 7 15-11-2009 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 08-11-2009 6
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 7 31-10-2009 7
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 6 12-07-2009 10
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6 05-07-2009 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 59
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 06-06-2009 12
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 17
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 21-05-2009 29
Ronde van Velden Jeugd Cat. 6 17-05-2009 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 32
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 6 25-04-2009 18
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 26
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 12-04-2009 19
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 18-01-2009 13
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 6 04-01-2009 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 27-12-2008 12
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 6 20-12-2008 13
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 6 06-12-2008 6
Pietencross Jeugd Cat. 6 30-11-2008 8
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 23-11-2008 6
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 6 09-11-2008 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 26-10-2008 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 21-09-2008 37
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 45
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 17-08-2008 23
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 43
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-06-2008 11
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 35
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 5 25-05-2008 22
Baanomnium Jeugd Cat. 5-2 12-05-2008 7
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 04-05-2008 19
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-2 27-04-2008 26
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 13-04-2008 38
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 45
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 23-03-2008 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.