Tim Stam

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 28
6e editie Hart van Oosterhout Junioren 23-09-2018 5
15 e Ronde van Ameide Junioren 15-09-2018 15
Ronde van Nieuwendijk Junioren 09-06-2018 40
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 27
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 57
Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-04-2018 61
Janet Memorial Junioren 18-11-2017 19
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junioren 04-11-2017 10
17e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 24-10-2017 32
6e Nationale veldrit van Rhenen Junioren 21-10-2017 27
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 36
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 17
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 14
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 75
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 70
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 25-06-2017 36
36e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 18-06-2017 9
de Jumbo Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 03-06-2017 10
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 24-05-2017 21
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 31
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 33
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2016 39
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 03-12-2016 37
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 26-11-2016 34
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuwelingen 19-11-2016 15
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 20
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 49
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 35
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 32
8e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 01-10-2016 19
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 49
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 29
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 27
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 22
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 28
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 19
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 21
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 27-09-2015 19
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 05-09-2015 15
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 28-06-2015 18
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 25
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 35
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 35
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 17
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 27
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 25
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 19-04-2015 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 33
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 39
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 10-01-2015 19
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 07-12-2014 16
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 29-11-2014 19
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 16-11-2014 24
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 08-11-2014 27
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 23
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-10-2014 19
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 18-10-2014 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 12-10-2014 26
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 6 20-09-2014 10
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 25
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 31-08-2014 25
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 14
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 18
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 06-07-2014 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 16
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 12
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 15
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 6 08-06-2014 17
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 24
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 22
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 27
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 24
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 19
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 29
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 35
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 22
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 13-10-2013 14
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 28
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 18
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 16
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 11
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 20
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 17
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 17
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 01-09-2013 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 23
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 31
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 29
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 19
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 18
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 07-07-2013 13
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 22
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 12
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 29
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 7
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 27
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 15-06-2013 15
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 5 09-06-2013 6
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 5 02-06-2013 14
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 9
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 20
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 19
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 16
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 23
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 19
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 29
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 19
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 27
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 17
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 25
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 25
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 25
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 22
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 15
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 24
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 22
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 17-11-2012 22
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 23
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 23
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 13
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 10
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 9
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 12
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 24
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 22
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 14
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 4 14-07-2012 5
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 01-07-2012 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 11
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 8
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-06-2012 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 6
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 11
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 11
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 6
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 11
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 16
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 36
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 24
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 20
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 22
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 13
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 21
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 23
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 38
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 15
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 18-09-2011 19
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 20
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 24
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 25
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 13
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 29
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 20
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 14
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 14
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 22-05-2011 16
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 14-05-2011 19
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 14
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 32
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 22
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 20
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 25
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 04-07-2010 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 12
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 14
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 2 13-06-2010 19
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-06-2010 15
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 30
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 2 16-05-2010 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 24-04-2010 15
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 2 17-04-2010 10
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 15
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 18
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 18

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.