Dylan Drent

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 28-08-2016 63
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 27-08-2016 131
CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-06-2016 28
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 11-06-2016 79
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 103
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 114
36e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 28-05-2016 83
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Junioren 30-08-2015 13
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 6
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 55
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 29
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 79
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 32
CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 21-06-2015 10
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 70
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 43
RK ZUID (Elite/Junioren/Masters) Junioren 25-05-2015 4
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junioren 05-04-2015 1
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 61
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Junioren 31-08-2014 7
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 24-08-2014 53
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 24-08-2014 56
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 75
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 40
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2014 51
Bergcriterium Wolder Junioren 06-07-2014 20
NK Tijdrijden Junioren 25-06-2014 30
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 52
RK en DK Zuid Junioren 09-06-2014 3
Omloop van de Maasvallei Junioren 31-05-2014 52
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 18-05-2014 30
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 58
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 51
Wielerwedstrijd Hilvarenbeek Junioren 11-05-2014 4
51e Flevotour Junioren 10-05-2014 31
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Junioren 07-05-2014 1
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 61
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Junioren 05-04-2014 50
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Junioren 02-11-2013 9
Ronde van bocholtz Nieuwelingen 29-09-2013 8
D&D Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 22-09-2013 7
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 11
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 40
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 30-06-2013 24
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 22-06-2013 4
CSgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 16-06-2013 20
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 09-06-2013 8
Regio Kampioenschap Zuid-Oost, Zuid-West en Limburg Nieuwelingen 20-05-2013 9
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 18-05-2013 24
DK tijdrijden Limburg Nieuwelingen 07-05-2013 14
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuwelingen 28-04-2013 12
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 13
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 21-04-2013 12
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Nieuwelingen 14-04-2013 8
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 42
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuwelingen 07-04-2013 11
47e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 01-04-2013 16
Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 31-03-2013 41
Omloop van de IJzerenman Nieuwelingen 24-03-2013 9
Cauberg Cyclo Cross Nieuwelingen 23-02-2013 8
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 13-10-2012 24
klimkoers Bocholtz Nieuwelingen 30-09-2012 8
Klimomloop Wielersport Math Salden Nieuwelingen 25-08-2012 17
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Nieuwelingen 19-08-2012 1
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 15-07-2012 10
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 23-06-2012 34
CSgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 17-06-2012 35
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Nieuwelingen 28-05-2012 14
Kleeberg Cycling Classic Nieuwelingen 26-05-2012 37
Wielerweekend Buchten Nieuwelingen 19-05-2012 19
Jeugdwielercriterium Eijsden Nieuwelingen 29-04-2012 17
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 76
Ronde van Velden Nieuwelingen 22-04-2012 17
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 15-04-2012 25
Omloop van Grevenbicht Nieuwelingen 01-04-2012 21
Ronde van de Ijzerenman Nieuwelingen 25-03-2012 22
Internationale Cauberg Cyclo Cross Nieuwelingen 18-02-2012 16
NIBA Walsberg Cross Nieuwelingen 23-10-2011 28
Rabobank Cyclocross van Lierop Nieuwelingen 15-10-2011 57
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 25-09-2011 29
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 18-09-2011 10
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 04-09-2011 6
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 7 28-08-2011 28
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 7 21-08-2011 14
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 09-07-2011 16
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 19-06-2011 20
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 7 11-06-2011 11
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 7 05-06-2011 11
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 02-06-2011 22
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 7 28-05-2011 17
Ronde van Velden Jeugd Cat. 7 15-05-2011 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 01-05-2011 25
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 7 25-04-2011 25
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2011 21
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 Jongens 03-04-2011 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 29-12-2010 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 30-10-2010 17
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 7 09-10-2010 20
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 26-09-2010 28
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 6 12-09-2010 10
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 05-09-2010 10
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 29-08-2010 26
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 6 11-07-2010 11
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 04-07-2010 18
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 6 20-06-2010 9
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 6 13-06-2010 2
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 06-06-2010 13
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 30-05-2010 24
Baanomnium Jeugd Cat. 6 24-05-2010 11
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 6 16-05-2010 17
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 6 13-05-2010 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 02-05-2010 18
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2010 15
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2010 21
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 6 18-04-2010 22
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 4
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 04-04-2010 15
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 6 27-03-2010 21
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 6 14-03-2010 8
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 27-09-2009 7
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 20-09-2009 10
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 5 13-09-2009 9
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2009 11
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 30-08-2009 17
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-07-2009 3
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 12-07-2009 6
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 05-07-2009 6
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 5 28-06-2009 13
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 21-06-2009 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 35
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 07-06-2009 12
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 06-06-2009 20
Baanomnium Jeugd Cat. 5 01-06-2009 16
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 21-05-2009 24
Ronde van Velden Jeugd Cat. 5 17-05-2009 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2009 24
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2009 31
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 19-04-2009 15
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 12-04-2009 19
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 5 05-04-2009 27
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-11-2008 31
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 28-09-2008 13
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 21-09-2008 26
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 14-09-2008 8
klimcriterium Jeugd Cat. 4 06-09-2008 15
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 4 24-08-2008 11
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 17-08-2008 22
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 08-06-2008 11
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4-1 31-05-2008 19
Baanomnium Jeugd Cat. 4-1 12-05-2008 11
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-1 11-05-2008 18
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 01-05-2008 15
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-1 27-04-2008 11
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 20-04-2008 15
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 13-04-2008 24
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 4 06-04-2008 14
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 30-03-2008 14
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 23-03-2008 12
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 23-09-2007 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 16-09-2007 6
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 01-09-2007 9
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 3 26-08-2007 5
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 3 19-08-2007 7
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 12-08-2007 9
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 01-07-2007 3
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 3 24-06-2007 6
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 17-06-2007 17
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 09-06-2007 11
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-06-2007 8
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 3 28-05-2007 8
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 3 27-05-2007 7
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 17-05-2007 11
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 06-05-2007 10
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2007 11
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 3 15-04-2007 11
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 3 09-04-2007 9
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 3 01-04-2007 7
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 24-09-2006 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 10-09-2006 4
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 03-09-2006 8
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 2 27-08-2006 6
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 1 10-06-2006 2
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 1 28-05-2006 1
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 25-05-2006 4
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 14-05-2006 7
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 1 07-05-2006 4
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 17-04-2006 3
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 1 09-04-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 25-09-2005 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.