Berend Slagter

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Ternaard Amateurs 13-07-2019 22
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 06-07-2019 82
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-07-2019 58
Omloop van Peize (B)-Amateurs/Junioren 23-06-2019 37
EnergyStock Jeugdronde Veendam , NHC Handbike en Amateurs/Junioren (B)-Amateurs/Junioren 26-05-2019 11
4e omloop van de BronnegerBult Amateurs 12-05-2019 38
Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 20-04-2019 91
ICW Middelstum DIVLIC 17-03-2019 11
Ronde van Delfzijl (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-09-2018 29
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) (B)-Amateurs/Sportklasse 05-08-2018 44
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 04-07-2018 57
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 2 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-07-2018 31
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2018 24
Ronde van Harkema Amateurs 08-06-2018 37
2e Jeugdronde van Veendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-05-2018 13
District Kampioenschap Noord Amateurs 21-05-2018 10
3e omloop van de Bronneger Bult Amateurs 29-04-2018 48
Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 14-04-2018 28
Ronde van Ureterp (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-04-2018 39
Global Textware ICW Middelstum DIVLIC 25-03-2018 42
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Amateurs 16-09-2017 72
Ronde van Kloosterburen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-07-2017 16
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2017 27
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-06-2017 15
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-06-2017 17
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-06-2017 22
District Kampioenschap Noord Amateurs 05-06-2017 25
Jeugdronde Veendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2017 27
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) Amateurs 14-05-2017 20
Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 15-04-2017 25
ICW Assen WV Omega DIVLIC 09-04-2017 13
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Amateurs/Sportklasse 17-09-2016 59
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 km.) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-08-2016 55
37e Ronde van Kloosterburen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-07-2016 11
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 02-07-2016 19
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 29-06-2016 27
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 26-06-2016 11
Omloop van De Kompanije 5KM Amateurs 18-06-2016 13
Acht van Annen Amateurs 08-06-2016 27
Autobedr.marcovanbeek.nl Ronde van Steenwijkerwold (B)-Amateurs/Sportklasse 04-06-2016 20
DK Tijdrijden Noord Amateurs 01-06-2016 4
District Kampioenschap Noord Amateurs 16-05-2016 11
Ronde van Hardenberg Amateurs 07-05-2016 12
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen) Amateurs 01-05-2016 44
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 16-04-2016 53
Eierrace 2016 DIVLIC 28-03-2016 5
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 22
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2015 18
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-06-2015 28
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Amateurs 20-06-2015 40
ronde van Muntendam Amateurs 12-06-2015 18
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Amateurs 02-06-2015 4
4de Criterium Sappemeer Amateurs 31-05-2015 2
District Kampioenschap Noord Amateurs 25-05-2015 12
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 18-04-2015 7
35ste wielerronde Muntendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-06-2014 8
District Kampioenschap Noord Sportklasse 09-06-2014 7
Omloop van Dalen Sportklasse 29-05-2014 7
3de Criterium Hoogezand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-05-2014 33
Eierrace DIVLIC 21-04-2014 9
33e Knoop van Noordwolde Sportklasse 20-04-2014 15
6e Lus van Vledder Sportklasse 25-08-2013 7
31ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 30-06-2013 38
34ste ronde van Muntendam Diverse Licentiecategorieen (B) 09-06-2013 53
District Kampioenschap Noord Sportklasse 20-05-2013 25
1e Omloop van Kalenberg Sportklasse 06-04-2013 31
Eierrace DIVLIC 01-04-2013 53
RABO WIELERRONDE VAN ROLDE Diverse Licentiecategorieen (B) 11-08-2012 39
44e Ronde Rondom de Bult van Usquert Sportklasse 29-07-2012 8
Criterium Hoogezand Sportklasse 30-06-2012 14
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Diverse Licentiecategorieen (B) 02-06-2012 30

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.