Jay Smit

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 33
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 21
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 47
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 54
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 15-05-2016 22
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Nieuwelingen 11-05-2016 11
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 39
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 9
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 44
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 71
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 50
5e Trainingsomloop "de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 28-02-2016 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 75
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2015 28
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 23
45e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 20-06-2015 38
Goossens Wielerronde van Exel Nieuwelingen 07-06-2015 37
4de Criterium Sappemeer Nieuwelingen 31-05-2015 24
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuwelingen 30-05-2015 75
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 28-05-2015 19
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 29
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 60
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 35
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 16-05-2015 32
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2015 27
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 19-04-2015 28
Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 12-04-2015 29
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuwelingen 05-04-2015 12
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Nieuwelingen 21-03-2015 27
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 29
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 7 14-09-2014 18
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 7 31-08-2014 40
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 23-08-2014 21
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 06-07-2014 37
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 15-06-2014 20
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 14-06-2014 22
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 7 08-06-2014 2
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 31-05-2014 20
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 29-05-2014 35
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 7 25-05-2014 18
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 18-05-2014 18
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 7 11-05-2014 20
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 10-05-2014 19
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 27-04-2014 34
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2014 26
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 36
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 13-04-2014 19
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 12-04-2014 30
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 06-04-2014 8
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 28-09-2013 21
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 21-09-2013 24
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 6 15-09-2013 29
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 37
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 6 01-09-2013 19
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 51
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 6 30-06-2013 15
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 23-06-2013 35
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 15-06-2013 34
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 6 26-05-2013 33
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 6 19-05-2013 18
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 45
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 6 20-04-2013 30
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 14-04-2013 26
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 07-04-2013 38
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 5 16-09-2012 30
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 09-09-2012 29
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 25
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 21
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 13-05-2012 23
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 5 21-04-2012 27
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 5 15-04-2012 25
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 5 07-04-2012 26
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 01-04-2012 30
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 31
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2011 24
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 11-09-2011 21
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-06-2011 21
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 25-06-2011 28
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 4 05-06-2011 15
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 4 29-05-2011 8
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2011 19
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-05-2011 22
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 15-05-2011 18
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 17-04-2011 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.