Sanne Tent

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-07-2018 7
39ste Ronde van Kloosterburen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-07-2018 25
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2018 11
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 64
3e omloop van de Bronneger Bult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-04-2018 48
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 18-03-2018 8
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 40
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-09-2017 11
Benelux Cup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-08-2017 10
Benelux Cup - Kluisbergen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-08-2017 11
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-07-2017 10
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-07-2017 12
Giant NK MTB Eliminator Vrouwen (15+) 14-07-2017 5
NL Cup - Stappenbelt Trophy Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-07-2017 6
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XM Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-06-2017 5
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 18-06-2017 7
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2017 7
Benelux Cup - GP Stad Beringen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-04-2017 16
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 11
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-03-2017 5
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-03-2017 12
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Belofte-Vrouwen 08-01-2017 12
22e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-01-2017 30
Veldrit Norg Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-12-2016 8
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-12-2016 17
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-11-2016 14
16e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-10-2016 32
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-09-2016 27
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 7
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-07-2016 39
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-07-2016 12
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-07-2016 11
Pearl Izumi Cup Landgraaf Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-06-2016 11
MTB Cup Heeswijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-06-2016 5
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2016 9
DK Tijdrijden Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2016 14
Ronde van Haren Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2016 12
Ronde van De Wijk Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2016 28
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 13
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-05-2016 13
Koningscup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-04-2016 5
Zwiep Trek MTB Cup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-04-2016 5
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-04-2016 11
MPL Stappenbelt Trophy Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 12
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-03-2016 6
Sportlandgoed cyclocross Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-01-2016 5
NK VELDRIJDEN Elite-Vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-01-2016 30
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-01-2016 18
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2015 17
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-11-2015 27
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 15-11-2015 11
Nationale veldrit Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-11-2015 17
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-10-2015 7
15e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-10-2015 27
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-10-2015 27
KNWU NK MTB 2015 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-07-2015 14
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-06-2015 7
MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-05-2015 11
NK MTB Eliminator Vrouwen (17+) 10-05-2015 2
Koningscup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-04-2015 11
Zwiep Trek MTB cup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-04-2015 6
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 35
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2015 13
3 en 6 uur van Steenwijk Diverse Licentiecategorieen 21-09-2014 53
Specialized NK Mountainbike Vrouwen 13-07-2014 18
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 15-06-2014 15
NK MTB Eliminator Vrouwen 11-05-2014 6
KOGA cup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-04-2014 21
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-03-2014 19
Aia Software KNWU NK Mountainbike Junior-Vrouwen 06-07-2013 4
3e Snowworld Mountainbike Topcompetitiewedstrijden Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 13
15e Goossens Mountainbike Trophy 2013 Vrouwen 26-05-2013 7
Stappenbelt RaboBank MTB Trophy 2013 (dag 2) Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-05-2013 9
Koga cup (tevens DK MTB Noord) Vrouwen 28-04-2013 22
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup Diverse Licentiecategorieen 02-09-2012 16
NK Mountainbike - Grote prijs Steenwijkerland Junior-Vrouwen 21-07-2012 6
Nissim Yabo Bike Trophy Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-07-2012 10
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup Diverse Licentiecategorieen 01-07-2012 19
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup Diverse Licentiecategorieen 03-06-2012 18
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy 2012 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-05-2012 13
Seat Arend Benthem cup Vrouwen 29-04-2012 19
16e Wollebrand MTB-wedstrijd Vrouwen 22-04-2012 15
Internationale 13e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-04-2012 17
Noordelijke ATB Trophy Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-04-2012 15
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup Diverse Licentiecategorieen 25-03-2012 30
GP Kivada Wielersport/Focus Bikes Vrouwen 11-03-2012 26
Baggelhuizerplas MTB Weekend Junior-Vrouwen 04-03-2012 8
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 17
Rabobank Eierrace Diverse Licentiecategorieen 25-04-2011 21
Noordelijke ATB Trophy Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 13
15e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Vrouwen 10-04-2011 39
Omloop Nieuwlande Diverse Licentiecategorieen (E) 09-04-2011 70
Jeugd Ronde van Doetinchem Diverse Licentiecategorieen (E) 03-04-2011 25
DK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 16-06-2010 7
Districts Kampioenschappen Weg Noord Nieuweling-Meisjes 24-05-2010 8
Internationale 11e Rabobank - Bikecenter v. Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-04-2010 15
14e Wollebrand Mountainbike Wedstrijd Vrouwen 21-03-2010 23
GP KIVADA WIELERSPORT- FOCUS bikes om de gouden valhelm Vrouwen 14-03-2010 42
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 13 jaar Categorie 6 05-09-2009 11
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 13 jaar Categorie 6 20-06-2009 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2009 7
Ronde van De Hooge Meeren Jeugd Cat. 6 10-05-2009 25
LJC MTB Breda Jeugd 13 jaar Categorie 6 25-04-2009 10
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 6 20-12-2008 31
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-05-2008 20
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-1 meisjes 27-04-2008 12
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 12 jaar Categorie 5 15-03-2008 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.