Michael Groeneveld

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
58e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 30-04-2012 19
Ronde van Heerhugowaard Junioren 21-08-2011 27
Ronde van Weesp Diverse Licentiecategorieen (B) 29-05-2011 18
Ronde van Zuid Oost-Friesland te Appelscha Junioren 21-05-2011 40
Ronde van Amstelveen Diverse Licentiecategorieen (B) 08-05-2011 31
Nicolai & Tabak Wouden Klassieker Junioren 17-04-2011 26
RABO-bank Wielerronde van Oploo Junioren 03-04-2011 22
Afwachtingswedstrijd 38ste Hel van het Mergelland Junioren 02-04-2011 18
53e Wielerronde van Woensdrecht Junioren 20-03-2011 21
55e Ronde van de Molen Nieuwelingen 03-10-2010 12
38e Kermisronde van Assendelft Nieuwelingen 02-10-2010 11
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 26-09-2010 7
Ronde van Hillegom Nieuwelingen 19-09-2010 14
7e Wielerronde van Ameide Nieuwelingen 18-09-2010 6
Wielerronde van Hilversum Nieuwelingen 05-09-2010 8
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 43
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 29-08-2010 4
38e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 29-07-2010 9
Acht van Chaam Nieuwelingen 28-07-2010 41
61e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 25-07-2010 14
49e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 21-07-2010 10
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 22
77e Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 03-07-2010 13
49e ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 27-06-2010 14
40ste Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 19-06-2010 18
Hartje Hoorn 2010 Nieuwelingen 06-06-2010 21
Ronde van Lewedorp Nieuwelingen 05-06-2010 20
1e Kasteelronde van Mill Nieuwelingen 30-05-2010 19
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 29-05-2010 24
Districtskampioenschappen Nieuwelingen 24-05-2010 27
56e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2010 16
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Nieuwelingen 18-04-2010 8
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 17-04-2010 15
Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 04-04-2010 13
27e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 05-09-2009 18
Ronde van Nuenen Nieuwelingen 23-08-2009 19
Guus Caarels Wieler Memorial-ronde van Goor Nieuwelingen 15-08-2009 11
48e Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2009 22
41e Ronde van Ouderkerk Nieuwelingen 21-06-2009 12
Ronde van Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen 15-03-2009 22
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 7 15-06-2008 11
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 08-06-2008 10
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7-1 31-05-2008 17
ronde van het villapark Jeugd Cat. 7 17-05-2008 10
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 7 12-05-2008 16
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 7 10-05-2008 14
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 13-04-2008 21
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 7 06-04-2008 16
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 7 05-04-2008 14
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 7 30-03-2008 11
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 7 15-03-2008 7
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2007 10
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 6 18-08-2007 7
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 6 30-06-2007 9
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 17-06-2007 5
Ronde van Drachten Jeugd Cat. 6 16-06-2007 5
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-06-2007 6
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 6 09-06-2007 10
Jeugd Selectie Wedstrijd : 4e Ronde Wheelerplanet Jeugd Cat. 6 26-05-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-04-2007 17
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2007 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 21-04-2007 5
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2007 15
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 07-04-2007 9
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2007 11
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-03-2007 9
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 17-03-2007 7
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 5 09-07-2006 10
28e Acht van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 19-06-2006 9
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 18-06-2006 5
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 4 11-06-2006 7
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 4 05-06-2006 5
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 03-06-2006 6
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 4 28-05-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 4 21-05-2006 12
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 4 06-05-2006 1
Jeugdronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 23-04-2006 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 22-04-2006 1
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 15-04-2006 4
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 4 09-04-2006 2
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 01-04-2006 8
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 4 29-03-2006 8
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 4 18-03-2006 2
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 4 03-12-2005 13
1e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 06-11-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi Hoorn Jeugd Cat. 4 24-09-2005 3
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 18-09-2005 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2005 5
2e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 20-08-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e De Hypotheker/NWVG Jeugdklassieker Jeugd Cat. 3 30-07-2005 2
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 3 17-07-2005 4
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 16-07-2005 10
Jeugd Omloop van ‘t Hooge Holt Jeugd Cat. 3 09-07-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 3 03-07-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 3 02-07-2005 8
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 25-06-2005 3
Jeugdtoernooi Schepenwijk Jeugd Cat. 3 19-06-2005 1
Jeugdtoernooi / Nieuweling-meisjes / Junior-vrouwen wedstrijd Jeugd Cat. 3 18-06-2005 2
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-06-2005 4
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 3 08-06-2005 2
54e Ronde van de Paasberg Jeugd Cat. 3 05-06-2005 1
54e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 3 04-06-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Aalten Jeugd Cat. 3 29-05-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 3 28-05-2005 7
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 3 27-05-2005 2
32e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 22-05-2005 2
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 3 21-05-2005 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 3 16-05-2005 2
9e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 3 15-05-2005 4
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 14-05-2005 10
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2005 7
6e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2005 8
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 30-04-2005 2
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 17-04-2005 2
5e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 16-04-2005 6
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-04-2005 5
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 03-04-2005 5
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2005 4
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 30-03-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 28-03-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi : 9e Sapim Paasronde Jeugd Cat. 3 27-03-2005 4
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-03-2005 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 27-11-2004 8
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 3 21-11-2004 8
10e Driebergse Veldrit Jeugd Cat. 3 20-11-2004 6
27e Jongerenveldrit van Erp Jeugd Cat. 3 14-11-2004 7
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 3 26-09-2004 4
Landelijk Jeugd Toernooi Kampen Jeugd Cat. 3 25-09-2004 5
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 3 19-09-2004 4
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 2 29-08-2004 1
Jeugd Wielerronde Bergaan de Maas Jeugd Cat. 2 01-08-2004 1
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 2 03-07-2004 1
Ronde van Exloo en Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2004 7
kNWU jeugdwedstrijd Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 23-05-2004 5
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 20-05-2004 10
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 30-04-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Bergeijk Jeugd Cat. 2 25-04-2004 4
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 24-04-2004 3
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-04-2004 4
8e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 11-04-2004 6
Jeugdronde Hoogeveen Jeugd Cat. 2 10-04-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Almelo Jeugd Cat. 2 27-03-2004 3
32e Ronde van het Lage Land Jeugd Cat. 2 21-03-2004 2
Jeugd Veldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2004 2
Landelijk Jeugd Veldrit Toernooi Bakel Jeugd Cat. 2 04-01-2004 9
Grote Prijs A5 Jeugd Cat. 1 04-10-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Molenberg-Heerlen Jeugd Cat. 1 28-09-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-09-2003 1
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 1 21-09-2003 1
21e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 31-08-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi t.g.v. finale weekeinde clubcompetitie 2003 Jeugd Cat. 1 30-08-2003 1
10e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 24-08-2003 1
Jeugdronde van Bovenkarspel Jeugd Cat. 1 17-08-2003 1
Nacht van Waubach en Ronde van Waubach Jeugd Cat. 1 03-08-2003 4
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 13-07-2003 3
Parkwielerronde Afferden (LB) Jeugd Cat. 1 12-07-2003 2
Landelijk Jeugd Toernooi ; Bergaan de Maas Jeugd Cat. 1 28-06-2003 3
Broekhoff Jeugdomnium Amsterdam Jeugd Cat. 1 22-06-2003 2
District Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 21-06-2003 4
2e Jeugdwielerronde Gebroeders v.d. Donk Jeugd Cat. 1 15-06-2003 4
52e Ronde van de Paasberg Jeugd Cat. 1 08-06-2003 9
Jeugdronde van Honselerdijk Jeugd Cat. 1 07-06-2003 4
Klimomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2003 2
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 31-05-2003 7
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 11-05-2003 6
5e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 10-05-2003 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-04-2003 8
7e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 21-04-2003 5
Jeugdwedstrijd Rijswijk district ZH Jeugd Cat. 1 12-04-2003 6
17e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2003 7
Rabo Landelijk Jeugd Toernooi HSC de Bataaf Jeugd Cat. 1 29-03-2003 2
31e Ronde van het Lage Land Jeugd Cat. 1 16-03-2003 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.