Tobias Kool

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 7 29-07-2019 37
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 23
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 7 23-06-2019 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 60
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 09-06-2019 16
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 7 19-05-2019 2
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 11-05-2019 17
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 7 21-04-2019 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 13-04-2019 2
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 07-04-2019 11
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 20-01-2019 9
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 13-01-2019 27
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 15
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 52
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 4
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 6 27-05-2018 1
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 14
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 2
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 6 15-04-2018 2
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 1
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 2
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 2
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 20
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 12
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 7
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 16-09-2017 17
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-09-2017 1
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 6
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 24-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 19
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 2
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 3
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 29-04-2017 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2017 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 2
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 2
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 2
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 1
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2016 2
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 1
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 21-08-2016 1
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 4 09-07-2016 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 2
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 2
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 12-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 2
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 2
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 4 21-05-2016 15
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 2
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 4 14-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 05-05-2016 12
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 30-04-2016 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2016 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 17-04-2016 2
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 2
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 09-04-2016 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 1
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 20
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 1
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 4
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 3 13-09-2015 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 12-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 3 30-08-2015 7
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 23-08-2015 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 15-08-2015 1
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 1
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 27-06-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 14-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 45
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 31-05-2015 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 2
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 17-05-2015 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 14-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 3 10-05-2015 2
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 3 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 3
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2015 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 25-04-2015 2
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 3 19-04-2015 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 18-04-2015 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 1
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 04-04-2015 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 1
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 2
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 21-09-2014 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 20-09-2014 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 3
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 2
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 31-08-2014 1
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 2 30-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 3
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 13-07-2014 2
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 06-07-2014 2
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 2 29-06-2014 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-06-2014 2
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 2
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 29-05-2014 2
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 2 25-05-2014 2
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 2 24-05-2014 2
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 18-05-2014 2
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 2 11-05-2014 1
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 10-05-2014 2
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 03-05-2014 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 3
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 20-04-2014 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 2
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 13-04-2014 2
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 2 12-04-2014 1
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 2 06-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 17
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 21-09-2013 2
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 1 15-09-2013 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 14-09-2013 3
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 07-09-2013 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 3
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 07-07-2013 2
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 30-06-2013 2
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 22-06-2013 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 15-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 5
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 1 05-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 01-06-2013 2
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 1 26-05-2013 2
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 19-05-2013 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 09-05-2013 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 05-05-2013 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 28-04-2013 3
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 1 27-04-2013 3
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 1 20-04-2013 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 1 14-04-2013 2
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 07-04-2013 2
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 31-03-2013 3
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 30-03-2013 6
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 16-03-2013 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 10-03-2013 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.