Sven Merriënboer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2019 18
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2019 17
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 7 14-12-2019 20
Jubileum Veldritweekend Jeugd Cat. 7 24-11-2019 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2019 29
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 16-11-2019 26
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-11-2019 28
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 03-11-2019 19
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 7 26-10-2019 21
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 32
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 25-08-2019 15
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 18
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 29-06-2019 12
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 16-06-2019 6
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 09-06-2019 12
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 68
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 6 02-06-2019 12
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 23
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 11
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 24
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 24
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2019 17
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 19
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 19
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 19
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 19
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 21
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 26
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 27
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 21
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 35
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 27
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 24
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 33
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 32
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 09-12-2018 19
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 30
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 28
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 31
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 35
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 27
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 34
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 30-06-2018 7
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 21
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 03-06-2018 18
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 27-05-2018 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 26
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 31
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 26
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 37
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 16
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 11-06-2017 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 22
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-05-2017 13
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 13-05-2017 10
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 4 07-05-2017 10
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 4 29-04-2017 11
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 24
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 4 23-04-2017 11
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 12
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 02-04-2017 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 22
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 33
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 25
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 19
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 17
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 19
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 21
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 22
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 17
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 19
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 8
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 11
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 12-06-2016 9
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 13
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 21-05-2016 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 11
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 07-05-2016 7
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 3 05-05-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 18
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 5
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 33
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 10-04-2016 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2016 7
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2016 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 36
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 10
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 20
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 19
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 21
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 17
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 16
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 13-09-2015 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2015 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 10
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 04-07-2015 6
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 11
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 14-06-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 26
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 11
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2015 9
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 2 14-05-2015 3
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 10-05-2015 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 17
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2015 4
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 2 19-04-2015 5
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 18-04-2015 8
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 04-04-2015 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 12
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 13
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 12
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 10
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 12
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 13
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 14-09-2014 8
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 1 07-09-2014 3
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 1 24-08-2014 7
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 29-06-2014 5
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 21-06-2014 7
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 15-06-2014 7
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 31-05-2014 5
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 29-05-2014 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.