Andre Grootveld

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde van Zuidland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2019 58
NHC - Adelante Challenge & KTN - Klimomloop Berg en Terblijt Amateurs 18-08-2019 16
Ronde van Elspeet , telt mee voor Bert Franken Veluweklassement 2019 (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 14-08-2019 58
Ronde van Nootdorp (B)-Amateurs/Junioren 08-08-2019 13
Acht van Chaam Amateurs 31-07-2019 5
Paardenmarktronde Alblasserdam (C)-Sportklasse/Basisleden 24-07-2019 11
49e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse/Basisleden 20-07-2019 18
NK Weg Masters Masters 50-54 14-07-2019 23
Wielerronde van Middelharnis (C)-Sportklasse/Basisleden 06-07-2019 3
55e Slag van Ambacht Sportklasse 04-07-2019 5
5e Omloop van Rijswijk Masters 30+ 30-06-2019 10
Ronde van Ede (C)-Sportklasse/Basisleden 28-06-2019 51
Ronde van Maassluis (C)-Sportklasse/Basisleden 18-06-2019 17
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Masters 50+ 10-06-2019 2
Wageningse Muur (C)-Sportklasse/Basisleden 01-06-2019 14
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Masters 40+ 24-05-2019 9
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Masters 30+ 22-05-2019 7
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2019 9
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel Masters 50+ 16-09-2018 12
Ronde van het Statenkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 31-08-2018 13
Ronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-08-2018 41
Ronde van Nootdorp Amateurs 09-08-2018 9
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse 30-07-2018 19
Rabo Paardenmarktronde Sportklasse 25-07-2018 9
48e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-07-2018 5
Wielerronde van Middelharnis (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2018 41
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 5
45e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Amateurs 31-05-2018 17
DK Zuid-Holland (Masters & officieus Amateurs/Sportklasse) Masters 50+ 21-05-2018 4
56e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 10-05-2018 19
Bevrijdingsronde van Rijswijk Amateurs 05-05-2018 9
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2018 5
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-04-2018 68
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Amateurs 17-09-2017 7
62ste Ster van Berkel Masters 50+ 09-09-2017 2
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Masters 40+ 19-08-2017 6
Ronde van Nootdorp Amateurs 10-08-2017 10
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse 26-07-2017 58
47e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 12
36e wielerronde van Abbenbroek (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2017 11
53e Ronde van Maassluis (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 20-06-2017 8
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-06-2017 7
44e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Amateurs 01-06-2017 12
55e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 25-05-2017 12
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Masters 50+ 24-05-2017 1
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse 14-05-2017 5
Bevrijdingsronde van Rijswijk (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 05-05-2017 6
63e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2017 70
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-04-2017 59
44e Ronde van Lexmond (B)-Amateurs/Sportklasse 08-04-2017 64
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen Diverse Licentiecategorieen 25-02-2017 18
NK Tijdrijden Masters Masters 50+ 17-09-2016 12
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Masters 50+ 10-09-2016 4
79e Kermisronde Roosendaal (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-09-2016 8
36e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-09-2016 6
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 20-08-2016 7
32e Profwielerronde van Oostvoorne (B)-Amateurs/Sportklasse 04-08-2016 3
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse 27-07-2016 3
31e Ronde van Kwintsheul (B)-Amateurs/Sportklasse 15-07-2016 18
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2016 40
43 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-07-2016 16
52e wielerronde van Maassluis (C)-Sportklasse/Masters 40+ 21-06-2016 8
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-06-2016 4
NK Weg Masters Masters 50+ 11-06-2016 4
34e Wielerronde van Numansdorp (B)-Amateurs/Sportklasse 06-06-2016 13
43e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Amateurs 02-06-2016 17
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Masters 30+ 18-05-2016 1
DK Masters en Officieus DK Amateurs/Sportklasse Zuid-Holland Masters 50+ 16-05-2016 5
21e Draai rond de Kraai (B)-Amateurs/Sportklasse 14-05-2016 17
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-05-2016 25
54e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 05-05-2016 14
62e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2016 9
Omloop van Hierden Masters 40+ 23-04-2016 41
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-04-2016 25
Ronde van Gelderland 2016 Masters 40+ Masters 40+ 17-04-2016 30
Officieus open NK derny amateurs en sportklasse Amateurs/Sportklasse 14-11-2015 5
wielerronde "Hart van Oosterhout" Amateurs 20-09-2015 2
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Masters 40+ 19-09-2015 19
78e Kermisronde Roosendaal (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-09-2015 14
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Amateurs 05-09-2015 15
Excelsior's wielerdag Amateurs 30-08-2015 5
Bergcriterium Berg en Terblijt (Adelante Challenge) Amateurs 23-08-2015 39
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 6
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 15-08-2015 10
60e Rabobank Berkelse Wielerdag (B)-Amateurs/Sportklasse 08-08-2015 6
Ronde van Nootdorp Amateurs 06-08-2015 5
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-07-2015 32
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-07-2015 51
61e Ronde van Maasdijk Amateurs 22-07-2015 13
Ronde van Middelharnis Amateurs 18-07-2015 3
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-07-2015 12
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 6
33e Wielerronde van Numansdorp (B)-Amateurs/Sportklasse 08-06-2015 14
Ronde van het Statenkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 05-06-2015 20
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Masters 40+ 25-05-2015 2
7e GP Tour de Leur (B)-Amateurs/Sportklasse 17-05-2015 23
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 3
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 6
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Amateurs 06-05-2015 4
Ronde van Gelderland 2015 Masters 40+ Masters 40+ 19-04-2015 8
Omloop van Hierden Masters 40+ 18-04-2015 7
Ronde van Waddinxveen Amateurs 06-04-2015 13
Grote Prijs Koppert Biological Systems (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-04-2015 13
67e Ronde van Oud Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-03-2015 19
v.d. Akker Aqua Service Tour Amateurs 15-03-2015 4
Rabobank Amersfoort 16e Groeistad Klassieker Masters 40+ 20-09-2014 9
Ronde van Alphen aan den Rijn Amateurs 14-09-2014 15
Ronde van voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-09-2014 12
77e Kermisronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-09-2014 9
76e ronde van Dordrecht Amateurs 06-09-2014 16
NK Tijdrijden Masters Masters 40+ 30-08-2014 14
Ronde van Pijnacker Amateurs 16-08-2014 6
50e Wielerronde van Maassluis Masters 40+ 11-08-2014 8
59e Rabobank wielerdag Berkel en Rodenrijs (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2014 15
Ronde van Nootdorp Amateurs 07-08-2014 5
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-07-2014 60
60e Ronde van Maasdijk Amateurs 23-07-2014 11
Ronde van Middelharnis Amateurs 18-07-2014 18
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-07-2014 12
41e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-07-2014 14
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-06-2014 12
District Kampioenschap Zuid-Holland Masters 40+ 09-06-2014 8
Ronde van Waddinxveen Amateurs 21-04-2014 11
Ronde van Gelderland 2014 Masters Masters 40+ 20-04-2014 9
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-04-2014 7
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-04-2014 58
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 24-08-2013 4
3e (Prof) Cityronde van Tiel Diverse Licentiecategorieen (B) 28-07-2013 5
54e Rabo Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 24-07-2013 3
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 2
40e Ronde van Giessenburg Diverse Licentiecategorieen (B) 13-07-2013 17
Slag van Ambacht Sportklasse 04-07-2013 5
31e Ronde van Sliedrecht Sportklasse 22-06-2013 6
Heuvelrugronde van Driebergen Sportklasse 20-06-2013 6
32e Ronde van Zoeterwoude Diverse Licentiecategorieen (B) 16-06-2013 9
Ronde van het Statenkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 14-06-2013 11
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 06-06-2013 9
60e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 01-06-2013 5
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Sportklasse 20-05-2013 3
18e Draai Rond de Kraai Sportklasse 11-05-2013 7
Swift 3-daagse Diverse Licentiecategorieen 31-07-2010 10
50e Ronde van Pijnacker Diverse Licentiecategorieen 18-08-2007 13
Ronde van Giessenburg Amateurs A 09-07-2005 14
54e Grote Ronde van Zwijndrecht Amateurs A 02-07-2005 15
De 49e Wielerronde van Schiedam Amateurs A 23-06-2005 19
32e Heuvelrugwielerronde van Driebergen Amateurs A 16-06-2005 10
35e Maartensdijkse Acht Amateurs A 04-06-2005 13
Districtskampioenschap van Zuid-Holland en Regiokampioenschap van Zuid-Holland en Noord-Holland Amateurs A 16-05-2005 14
Ronde van Mijdrecht Amateurs A 05-05-2005 9
Ronde van Zoetermeer Amateurs A 23-04-2005 7
30e Ronde van Lexmond Amateurs A 16-04-2005 19
Van Esch Biketotaal Tour Amateurs A 10-04-2005 3
Ronde van Voorhout Amateurs A 18-09-2004 9
46e Ronde van Uden Amateurs A 12-09-2004 8
Omloop Lek en IJssel Amateurs A 28-08-2004 14
47e Ronde van Pijnacker Amateurs A 21-08-2004 5
30e Wielerronde van Nispen Amateurs A 15-08-2004 2
De 40e Wielerronde van Maassluis Amateurs A 09-08-2004 6
49e Rabo Ronde Zevenbergen Amateurs A 08-08-2004 2
Ronde van Ugchelen bij Apeldoorn Amateurs A 07-08-2004 2
22e Wielerronde van Middelharnis Amateurs A 30-07-2004 5
Ronde van Beekbergen Amateurs A 27-07-2004 12
Ronde Aert v/d Goesstraat Amateurs A/Amateurs B/Amateurs C 25-06-2004 2
Ronde van Ouderkerk aan den IJssel Amateurs A 09-06-2004 5
De Wageningse Muur Amateurs A 05-06-2004 7
46e Ronde van Stampersgat Amateurs A 23-05-2004 14
Ronde van Mijdrecht Amateurs A 20-05-2004 15
56e Wielerronde van Nieuw-Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Amateurs A 16-05-2004 10
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Amateurs A 02-05-2004 9
50e Grote Ronde van ‘s- Gravendeel Amateurs A 30-04-2004 6
Ronde van Zoetermeer Amateurs A 24-04-2004 7
12e Ronde van Waddinxveen Amateurs A 12-04-2004 6
Gabriels Elektro Ronde Heeswijk Amateurs A 28-03-2004 2
8e Omloop der Groene Gemeente Heusden Amateurs A 21-03-2004 19
56e Ronde van Oud-Vossemeer Amateurs A 20-03-2004 18
Dorpenomloop Rucphen Amateurs B/ Trimmers/Nieuwelingen/Vrouwen 14-03-2004 6
Ronde van Sassenheim Amateurs A 20-09-2003 6
Ronde van Voorhout Amateurs A 13-09-2003 2
Excelsior’s Wielerdag Amateurs A 31-08-2003 4
25e Raboronde van de Fendert Amateurs A 30-08-2003 5
Ronde van Warmond Amateurs A 29-08-2003 3
46e Profronde van Pijnacker Amateurs A 16-08-2003 1
48e Rabo Ronde Zevenbergen Amateurs A 10-08-2003 6
Ronde van Zundert/ Herdenkingsprijs Marc Siemons Amateurs A 06-08-2003 4
Ronde van Ugchelen bij Apeldoorn Amateurs A 02-08-2003 2
21e Wielerronde van Middelharnis Amateurs A 01-08-2003 6
Wielerronde van Aalsmeer Amateurs A 26-07-2003 5
55e Wielerronde van Nieuw-Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Amateurs A 20-07-2003 10
53e Ronde van Ochten Amateurs A 19-07-2003 7
Ronde van Giessenburg Amateurs A 12-07-2003 6
Shimano-Ronde van Nunspeet Amateurs A 10-07-2003 10
51e Ronde van Gouda Amateurs A 24-06-2003 8
18e Wielerronde ‘De Wageningse Muur’ Amateurs A 14-06-2003 3
Rabobank Ronde van Ouderkerk aan den IJssel Amateurs A 11-06-2003 3
De 28e Ronde van Stolwijk Amateurs A 07-06-2003 8
Wielerronde Etten-Leur Amateurs A 01-06-2003 9
41e Ronde van Lekkerkerk Amateurs A 29-05-2003 5
55e Wielerronde van Standdaarbuiten Amateurs A 18-05-2003 6
37e Wielerronde van Didam Amateurs A 11-05-2003 8
13e Ronde van Hoogland (bij Amersfoort) Amateurs A 04-05-2003 9
49e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs A 30-04-2003 7
Jubileumronde i.v.m. 35 jarig bestaan van wielervereniging AXA-Valleirenners Amateurs A 24-04-2003 10
11e Ronde van Waddinxveen Amateurs A 21-04-2003 3
Wielerronde van Oud Gastel Amateurs A 06-04-2003 6
Gabriels Elektro Ronde Heeswijk Amateurs A 30-03-2003 9
37e Ronde van Haarsteeg Amateurs A 23-03-2003 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.