Marten Hanegraaf

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
43e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 10-05-2018 35
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 42
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Junioren 10-12-2017 18
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Junioren 12-11-2017 12
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 31
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 35
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-09-2017 36
Wielerronde van Erp Junioren 11-06-2017 34
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Junioren 23-04-2017 27
51e Grote Ronde van Gerwen Junioren 17-04-2017 26
V.D. Akker Aqua Service Tour Junioren 19-03-2017 29
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 05-03-2017 31
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 39
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Junioren 18-12-2016 17
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Junioren 11-12-2016 28
Veldrit van Oudewater Junioren 03-12-2016 12
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Junioren 27-11-2016 18
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 20-11-2016 23
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-11-2016 34
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Junioren 06-11-2016 15
Nationale veldrit Junioren 30-10-2016 23
Veldrit Zeeland Junioren 16-10-2016 20
Rabocyclocross Lierop Junioren 08-10-2016 14
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Nieuwelingen 25-09-2016 10
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 30
63e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2016 24
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 62
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 25-06-2016 19
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 28-05-2016 21
Criterium omloop der kempen Nieuwelingen 22-05-2016 17
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 50
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 15-05-2016 23
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 01-05-2016 45
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 10-04-2016 36
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 60
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 39
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 36
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2016 33
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 35
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 20-12-2015 24
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 38
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 21
Nationale veldrit Almelo Nieuwelingen 01-11-2015 19
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 19
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 29
7e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 03-10-2015 23
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 39
45e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 20-06-2015 30
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 14-06-2015 46
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 17-05-2015 28
Rabobank-Ronde van Someren Nieuwelingen 10-05-2015 37
Jeugdronde van Eijsden Nieuwelingen 26-04-2015 28
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 19-04-2015 36
RABOBANK Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 05-04-2015 27
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 55
Specialized Veldrit om De Nevelhorst Nieuwelingen 17-01-2015 13
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 04-01-2015 30
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2015 40
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 21-12-2014 32
Rabobank Weekend cyclocross Nieuwelingen 14-12-2014 40
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 16-11-2014 45
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 01-11-2014 33
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 26-10-2014 37
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 12-10-2014 33
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 05-10-2014 48
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 7 14-09-2014 20
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 7 07-09-2014 13
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 31-08-2014 14
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 24-08-2014 35
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 15-06-2014 21
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 31-05-2014 24
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 29-05-2014 26
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 25-05-2014 18
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 11-05-2014 25
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 10-05-2014 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 04-05-2014 27
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 7 27-04-2014 13
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 21-04-2014 21
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 20-04-2014 23
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 12-04-2014 29
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 7 06-04-2014 16
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 33
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 44
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 42
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 28-12-2013 24
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 22-12-2013 25
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 15-12-2013 16
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 14-12-2013 26
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 08-12-2013 18
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 07-12-2013 18
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 01-12-2013 18
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 7 23-11-2013 26
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 16-11-2013 29
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 09-11-2013 27
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 27-10-2013 38
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 29
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 06-10-2013 23
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 28-09-2013 18
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 21-09-2013 19
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 15-09-2013 33
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 31
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 01-09-2013 19
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 33
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 23
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 23-06-2013 22
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2013 13
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-05-2013 24
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 25-05-2013 19
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 6 19-05-2013 5
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 12-05-2013 32
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 09-05-2013 29
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2013 34
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 27
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 30
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 21-04-2013 19
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-04-2013 22
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 29
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 35
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 31-03-2013 19
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 26
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 28
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 27
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 05-01-2013 23
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 31
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 23-12-2012 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 15-12-2012 18
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 16
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2012 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 26
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 6 24-11-2012 20
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 19
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 24
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 26
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 29
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 29
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 5 23-09-2012 23
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 17
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 22
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 16
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 02-09-2012 16
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2012 19
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 34
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 21
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 29
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 24-06-2012 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 03-06-2012 23
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 17
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 26-05-2012 18
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 26
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 24
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 22
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 5 12-05-2012 9
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 29
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 21-04-2012 11
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 16
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 08-04-2012 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 15
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 17
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 21-01-2012 17
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 15-01-2012 15
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 23
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 21
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2011 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 17-12-2011 11
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 11-12-2011 17
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2011 16
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 22
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 17
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 18
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 15
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 06-11-2011 19
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 23
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 23-10-2011 18
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 17
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 18
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 18-09-2011 18
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 14
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2011 21
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 40
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 4 21-08-2011 8
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 15
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 40
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 4 19-06-2011 6
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 05-06-2011 10
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 4 04-06-2011 21
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 27
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 29-05-2011 23
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 4 28-05-2011 10
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 22-05-2011 24
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 15-05-2011 25
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 39
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 27
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 27
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 24-04-2011 18
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2011 29
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 42
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 Jongens 03-04-2011 15
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 25
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 23
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 20
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 29-12-2010 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 18-12-2010 12
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 05-12-2010 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 21
pietencross Jeugd Cat. 4 28-11-2010 19
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 21-11-2010 19
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 20-11-2010 25
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 28
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2010 13
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 26
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2010 22
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 33
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 25
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 21
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 3 12-09-2010 15
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 05-09-2010 17
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 11-07-2010 19
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 21
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 3 20-06-2010 17
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 3 13-06-2010 13
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 06-06-2010 15
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2010 22
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 30-05-2010 26
Baanomnium Jeugd Cat. 3 24-05-2010 7
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 3 16-05-2010 18
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 31
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2010 18
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-04-2010 19
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 3 18-04-2010 22
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 30
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 04-04-2010 24
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 29

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.