Mark Smit

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 110
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-07-2017 16
68e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 25-06-2017 65
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 44
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 61
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 24-06-2017 73
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 37
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Junioren 18-06-2017 3
Wielerronde van Erp Junioren 11-06-2017 32
42e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 25-05-2017 23
Wielerweekend Omloop der Kempen Junioren 20-05-2017 22
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 14-05-2017 31
DK Tijdrijden Noord Holland Junioren 10-05-2017 14
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 27
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 60
Kampioenschap van Hoorn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-04-2017 33
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 42
50e Grote Ronde van Gerwen Junioren 28-03-2016 37
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 5
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 20-09-2015 14
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Nieuwelingen 19-09-2015 12
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuwelingen 13-09-2015 4
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 12
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 71
wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 22-08-2015 26
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2015 23
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 3
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 78
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 115
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuwelingen 30-05-2015 66
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 28-05-2015 9
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 7
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 27
Jeugdronde van Eijsden Nieuwelingen 26-04-2015 3
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 17
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 85
Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 12-04-2015 9
Zuiderzeeronde Nieuwelingen 11-04-2015 32
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 47
v.d. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 15-03-2015 38
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 6
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 5
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 10
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 28-09-2014 25
D&D Klimcriterium van Molenberg Nieuwelingen 21-09-2014 30
Dernywedstrijd Nieuwelingen 20-09-2014 9
Ronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 14-09-2014 39
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 06-09-2014 20
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 5
51e Ronde van Hoogkarspel Nieuwelingen 06-07-2014 8
Landelijk Jeugd Toernooi Nieuwelingen 22-06-2014 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 25
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 11
Omloop van Exel Nieuwelingen 01-06-2014 6
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuwelingen 21-05-2014 6
De 9e wielerronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2014 28
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 17
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 9
60e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 26-04-2014 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2014 19
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 39
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Nieuwelingen 06-04-2014 7
3e Trainingsomloop de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 23-03-2014 49
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 19
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 28-12-2013 10
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 9
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 17
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 23
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 13
Klompenronde Jeugd Cat. 7 14-09-2013 10
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 07-09-2013 15
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 7 30-06-2013 3
34e Ronde van Kloosterburen + Rabo Dikkebanden Race Jeugd Cat. 7 29-06-2013 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 25
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 19
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 21
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 01-06-2013 11
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 7 26-05-2013 5
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 7 20-05-2013 6
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 7 19-05-2013 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 09-05-2013 16
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 28-04-2013 5
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 3
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 14-04-2013 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-04-2013 15
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 16-03-2013 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 15-09-2012 13
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 16
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 26-08-2012 20
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 15
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 14
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 6
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 17
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 39
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 8
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 19
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 27-05-2012 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 17-05-2012 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 7
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 11
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 26
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 30
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 26
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 6 21-04-2012 20
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 6 15-04-2012 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 11
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 6 09-04-2012 17
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 6 07-04-2012 4
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2012 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 35
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 4
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 21
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 12
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2011 9
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 10
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 21
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 33
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 20-08-2011 7
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 17-07-2011 14
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 16-07-2011 8
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 5 10-07-2011 2
Ronde van Oldebroek Jeugd Cat. 5 09-07-2011 8
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 15
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 16
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 20
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 16
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 5 05-06-2011 6
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 29-05-2011 10
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 7
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 8
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 16
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 25-04-2011 20
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 23-04-2011 26
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 5
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 3
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 7 (14 jaar) 19-03-2011 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 6
LJW Honselersdijk Jeugd 11 jaar Categorie 4 25-09-2010 5
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 6
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 11-09-2010 8
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 7
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 04-09-2010 10
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 4 29-08-2010 3
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 14-08-2010 7
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 11
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 1
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 11 jaar Categorie 4 19-06-2010 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 16
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 5
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 11
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 18-04-2010 3
2e LJC MTB Breda Jeugd 11 jaar Categorie 4 17-04-2010 17
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 04-04-2010 18
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 10 jaar Categorie 3 05-09-2009 5
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 6
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 18
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 10 jaar Categorie 3 20-06-2009 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 25
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 11
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 6
LJC MTB Breda Jeugd 10 jaar Categorie 3 25-04-2009 7
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 19-04-2009 7
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 7
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 05-04-2009 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.