Owen Roelen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 48
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2015 32
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2014 18
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 21-12-2014 30
Rabobank Weekend cyclocross Nieuwelingen 14-12-2014 27
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 06-12-2014 47
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 29-11-2014 33
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 38
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 16-11-2014 39
EVM19 Wielerevent Maurik Nieuwelingen 08-11-2014 14
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 01-11-2014 10
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 26-10-2014 17
14e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 21-10-2014 23
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 47
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 05-10-2014 36
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 28-09-2014 36
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 14-06-2014 24
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 04-05-2014 26
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 36
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 28-12-2013 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 22-12-2013 4
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 7 21-12-2013 4
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 15-12-2013 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 08-12-2013 11
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 01-12-2013 7
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 7 30-11-2013 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2013 7
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 7 23-11-2013 2
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 7 17-11-2013 2
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 09-11-2013 3
Nationale veldrit Jeugd Cat. 7 03-11-2013 2
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 5
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 9
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 7 13-10-2013 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 06-10-2013 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 36
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 25
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 11-05-2013 18
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 17
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 29
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-04-2013 27
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 23
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 6
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 2
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 05-01-2013 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 23-12-2012 1
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 6 22-12-2012 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 15-12-2012 1
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 3
pietencross Jeugd Cat. 6 25-11-2012 2
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 6 24-11-2012 1
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 1
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 2
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 2
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 2
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2012 1
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 2
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 6 21-10-2012 1
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 1
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 07-10-2012 1
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 5 23-09-2012 13
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 43
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 8
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 12
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 26
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 8
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 21-04-2012 11
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 15-04-2012 15
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 8
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 07-04-2012 9
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 15
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 5 (12 jaar) 24-03-2012 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 21-01-2012 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 15-01-2012 1
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 1
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2011 1
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 5 18-12-2011 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 17-12-2011 1
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 11-12-2011 1
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 1
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 1
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 1
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 20-11-2011 1
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 1
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 5 13-11-2011 1
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 1
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 06-11-2011 1
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 23-10-2011 1
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 1
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 1
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 1
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 09-10-2011 1
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2011 11
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 4
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 4 21-08-2011 5
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 19-06-2011 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 30
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 6
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 9
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 10
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 (11 jaar) 19-03-2011 3
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 4 22-01-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-01-2011 2
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 29-12-2010 1
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 12-12-2010 1
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-12-2010 1
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 05-12-2010 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 2
pietencross Jeugd Cat. 4 28-11-2010 2
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-11-2010 1
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 21-11-2010 1
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 20-11-2010 2
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 1
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2010 1
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 1
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2010 1
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 1
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 2
LJW Honselersdijk Jeugd 10 jaar Categorie 3 25-09-2010 4
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 7
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 11
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 6
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 7
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 10 jaar Categorie 3 19-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 17
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 30-05-2010 6
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 4
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 14
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 10 jaar Categorie 3 08-05-2010 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 10
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 7
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 18-04-2010 3
2e LJC MTB Breda Jeugd 10 jaar Categorie 3 17-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 8
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 6
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 3
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 3 14-03-2010 6
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 3 17-01-2010 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 10-01-2010 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 03-01-2010 1
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2009 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-12-2009 3
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 13-12-2009 8
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 32
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 2
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2009 1
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2009 1
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 1
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 21-11-2009 2
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 3 15-11-2009 1
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 14-11-2009 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 08-11-2009 1
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 1
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 01-11-2009 1
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 1
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 27-09-2009 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2009 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 30-08-2009 9
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 8
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-07-2009 4
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 16
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 18-07-2009 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 6
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 3
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 9 jaar Categorie 2 20-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 5
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 07-06-2009 3
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 06-06-2009 12
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 2 27-05-2009 7
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-05-2009 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 19
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2009 5
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 2 25-04-2009 14
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 13-04-2009 3
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2009 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 9
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 1
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 1
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 28-12-2008 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 1
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 2 20-12-2008 19
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 14-12-2008 1
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 13-12-2008 1
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 06-12-2008 1
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-11-2008 1
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 23-11-2008 1
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 15-11-2008 1
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 2 09-11-2008 2
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 2 25-10-2008 3
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 28-09-2008 1
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-08-2008 3
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 5
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 6
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 5
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 3
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 8 jaar 14-06-2008 2
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 1 08-06-2008 1
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 07-06-2008 3
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 1 31-05-2008 1
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 5
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 6
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-1 11-05-2008 4
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 3
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 8
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-2 27-04-2008 1
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 20-04-2008 2
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 13-04-2008 2
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 2
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.