Leon Nat

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junioren 22-05-2019 23
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen (B)-Amateurs/Junioren 05-05-2019 37
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2019 45
Ronde van Waddinxveen (B)-Amateurs/Junioren 22-04-2019 53
72e Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Junioren 14-04-2019 46
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 68
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 46
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 62
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 32
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 26
1e Fruitcorso ronde van Tiel Nieuwelingen 15-09-2018 26
Ronde van Krimpen Nieuwelingen 12-09-2018 10
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Nieuwelingen 08-09-2018 24
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 25
70e Ronde van Zundert Nieuwelingen 08-08-2018 23
39e Amstel Draai van de Kaai Nieuwelingen 06-08-2018 24
33e Super Criterium van Kwintsheul Nieuwelingen 20-07-2018 19
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 40
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 47
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2018 44
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 50
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 34
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 25-05-2018 26
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 45
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 20-05-2018 24
2e Ronde van Woerden Nieuwelingen 13-05-2018 39
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 12-05-2018 7
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 25
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 35
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 64
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 42
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 25-11-2017 38
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 28
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-09-2017 14
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 20
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 20
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 27-08-2017 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 26-08-2017 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 20-08-2017 15
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 16-07-2017 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 32
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 26
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 7 02-07-2017 9
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 17
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 18-06-2017 18
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 7 11-06-2017 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 26
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-05-2017 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-05-2017 17
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 24
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-05-2017 13
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 26
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 40
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 23
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 27
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 22
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 27
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 17-04-2017 19
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 23
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 22
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 19
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 17
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 17
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2016 24
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 34
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 7 10-12-2016 36
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 32
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 12-11-2016 20
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 34
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 25-09-2016 16
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 49
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 21
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2016 14
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 28-08-2016 31
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 25
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 21-08-2016 17
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 17-07-2016 27
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 03-07-2016 19
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 02-07-2016 15
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 26-06-2016 12
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 Jeugd Cat. 7 19-06-2016 7
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2016 17
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 7 12-06-2016 24
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 7 05-06-2016 16
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 21
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 7 22-05-2016 17
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 32
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 18
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 07-05-2016 15
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 22
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 27
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 25
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2016 21
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 7 24-04-2016 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 35
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 35
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 10-04-2016 13
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-04-2016 21
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 28
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 43
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 13-03-2016 27
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 48
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 39
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 36
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2015 25
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2015 21
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2015 23
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 30
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 33
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 29
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 30
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 13-09-2015 16
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 34
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 21
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 32
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 30-08-2015 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 31
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 29
Ronde van Beverwijk Jeugd Cat. 6 16-08-2015 11
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 05-07-2015 19
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 04-07-2015 12
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2015 23
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 27-06-2015 21
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 18
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 30
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 14-06-2015 15
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 27
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 31-05-2015 10
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 30
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 40
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 23-05-2015 19
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2015 22
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 16
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 29
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 38
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 40
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2015 15
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 33
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 28
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 31
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 34
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 43
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 35
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 25
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 32
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 37
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 30
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 25
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 31
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 29
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 23
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 30
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 23
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 26
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 21
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 20-09-2014 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 14-09-2014 16
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 19
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 07-09-2014 7
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 27
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 31-08-2014 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 26
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 13
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 23-08-2014 12
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 20
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 5 15-08-2014 9
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2014 9
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 06-07-2014 7
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 20
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 28-06-2014 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 16
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 19
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 27
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 20
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 5 08-06-2014 9
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 19
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 31-05-2014 13
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 25
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 17
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 24-05-2014 13
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 5 18-05-2014 19
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 20
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 27
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 26
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 04-05-2014 17
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 34
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 29
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 36
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 19
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 37
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 25
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 37
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 21
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 28
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 34
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 15-03-2014 21
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 24
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 35
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 22
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 31
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 23
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 35
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 20
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 33
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 40
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 35
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 35
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 34
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 28
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 20
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 4 28-09-2013 16
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 21-09-2013 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 17
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 27
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 25
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 15
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 01-09-2013 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 30
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 20
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 18
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 27
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 20
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 17
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 19
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 28
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 27
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 4 09-06-2013 6
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 24
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 18
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 24
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 27
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 38
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 27
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 28
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 16
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 29
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 20
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 29
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 27
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 35
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 19
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 25
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 25
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 22
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 29
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 24
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-03-2013 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 24
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 17
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 22
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 15
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 12
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2012 9
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 17
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 15-07-2012 10
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 14-07-2012 3
Criterium Volendam Jeugd Cat. 2 08-07-2012 5
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 07-07-2012 4
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 24-06-2012 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 23-06-2012 7
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 17-06-2012 6
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 7
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2012 5
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 17
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-06-2012 10
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 2 28-05-2012 8
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 7
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 26-05-2012 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 20-05-2012 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 11
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 13-05-2012 6
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 11
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 06-05-2012 6
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 05-05-2012 14
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 13
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 9
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 21-04-2012 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 14-04-2012 10
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 20
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 18
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 16
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 25
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 21
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 18-09-2011 7
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 19
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 21
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 28
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2011 11
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 15
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2011 9
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 16-07-2011 7
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 14
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 09-07-2011 11
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 19
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2011 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 25-06-2011 12
st Linie Crossers Jeugd Cat. 2 19-06-2011 12
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 20
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 36
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-06-2011 10
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 20
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 04-06-2011 16
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 20
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 15
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 28-05-2011 9
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 22-05-2011 19
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 16
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 15
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 20
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 17
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 24-04-2011 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2011 12
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 20
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2011 10
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 02-04-2011 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 28
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.