Milan Graven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 47
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 40
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 36
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 26
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 64
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 40
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 27-11-2016 26
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 41
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 42
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Nieuwelingen 06-11-2016 20
Nationale veldrit Nieuwelingen 30-10-2016 40
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 34
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 32
8e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 01-10-2016 18
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 46
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 7 05-06-2016 15
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 22-05-2016 21
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 30
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 29
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 38
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 10-04-2016 17
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-04-2016 17
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 44
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 26
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 21
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 20
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2015 15
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 13-12-2015 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 24
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 23
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 24
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 20
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 25
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 20
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 20
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 6 13-09-2015 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 48
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 14-06-2015 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 14-05-2015 25
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 36
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 28
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 17
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 21
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 36
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 37
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 46
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 24-01-2015 16
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 19
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 22
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 21
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 19
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 16
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 18
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 20
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 23
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 15
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 18
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 11
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 27
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 21
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 22
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 13
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 5 07-09-2014 12
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 24-08-2014 29
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 10
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 28-06-2014 18
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 26-06-2014 10
Baanomnium Jeugd Cat. 5 22-06-2014 7
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 25
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 34
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2014 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 26
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 25-05-2014 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 37
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 22
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 20-04-2014 12
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 13-04-2014 18
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 25
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 14
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 17
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 14
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 27
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 12
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 18
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 26
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 28
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 03-11-2013 19
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 16
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 17
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2013 6
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 17
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 19
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 16
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 12
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 28
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 21
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 23
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 32
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 14
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2013 14
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 16
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 18
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 18
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 18
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 17
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 13
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 14-04-2013 7
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 4 07-04-2013 13
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 13
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 19
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 12
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 27
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 25
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 25
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 23-12-2012 18
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 23
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 04-11-2012 20
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 18
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 18
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 12
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 30
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 3 19-08-2012 9
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 23-06-2012 17
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-06-2012 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 37
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-06-2012 14
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 02-06-2012 19
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 14
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 20-05-2012 16
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 11
RABO Komtoer Jeugd Cat. 3 13-05-2012 9
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 19
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 3 29-04-2012 12
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 22-04-2012 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 21-04-2012 14
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2012 19
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 3 01-04-2012 9
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 15
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 18
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 22
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 22
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2011 19
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 23
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 19
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 17
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 23
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 26
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 24
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 20
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 23
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 2 10-09-2011 10
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2011 20
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 19
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 30
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 2 19-06-2011 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.