Liz Toonen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 16-11-2019 20
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-11-2019 14
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 6 09-11-2019 13
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 03-11-2019 11
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2019 14
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 27-10-2019 12
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 6 26-10-2019 17
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 20-10-2019 17
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 13-10-2019 16
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 15-09-2019 9
3de Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 08-09-2019 4
Limburg Cycling Jeugdcup Venlo Jeugd Cat. 5 01-09-2019 5
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 5 13-07-2019 4
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 06-07-2019 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 30-06-2019 10
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 5 23-06-2019 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 16-06-2019 6
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 09-06-2019 6
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 5 02-06-2019 4
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 30-05-2019 3
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 5 19-05-2019 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 18-05-2019 2
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 5 12-05-2019 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2019 4
OWC jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 04-05-2019 3
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 28-04-2019 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2019 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 6
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 21-04-2019 2
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 14-04-2019 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2019 5
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 14
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 5
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 5 31-03-2019 7
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 30-03-2019 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 7
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-03-2019 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2019 5
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 5 20-01-2019 11
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 9
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 5 06-01-2019 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 10
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 12
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 12
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 11
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2018 7
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 8
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 18
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 11
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 21
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 12
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 9
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 12
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 11
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 04-11-2018 12
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 14
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 14
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 20-10-2018 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 29
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 14
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 09-09-2018 3
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 4 02-09-2018 5
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 26-08-2018 4
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 11
39ste Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 4 14-07-2018 7
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 07-07-2018 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 6
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 30-06-2018 5
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 4 23-06-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-06-2018 6
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 16-06-2018 2
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 10
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 27-05-2018 6
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 8
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 19-05-2018 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 13-05-2018 2
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 12-05-2018 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2018 3
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 05-05-2018 5
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 3
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 4 27-04-2018 11
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 4 22-04-2018 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 21-04-2018 6
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 3
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 4
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 07-04-2018 5
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 8
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 31-03-2018 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2018 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 7
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 27-01-2018 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 16
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 15
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 21
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 11
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 13
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 10
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 7
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 14
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 13
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 12
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 11
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 12
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 05-11-2017 9
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 9
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 14
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 4 22-10-2017 17
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 14
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 3 24-09-2017 7
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 3 17-09-2017 3
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 10-09-2017 7
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 03-09-2017 10
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Jeugd Cat. 3 26-08-2017 2
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 20-08-2017 7
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 3 19-08-2017 11
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 15-07-2017 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 20
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 3 02-07-2017 3
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 6
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 3 25-06-2017 6
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 17-06-2017 1
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 10-06-2017 28
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 3 05-06-2017 4
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 3 04-06-2017 8
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 13
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-05-2017 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-05-2017 7
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 3
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-05-2017 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 20-05-2017 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 8
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 13-05-2017 4
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 3 07-05-2017 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 8
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 3 23-04-2017 4
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 22-04-2017 4
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 3 17-04-2017 5
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 14
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 3
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 08-04-2017 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 3 02-04-2017 6
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 01-04-2017 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 14
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 18
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 21-01-2017 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 8
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 8
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 7
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 9
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 12
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 10
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 10
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 12-11-2016 6
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 06-11-2016 6
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 3
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2016 10
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 23-10-2016 5
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 22-10-2016 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 15
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 4
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 25-09-2016 9
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 18-09-2016 10
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2016 2
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 03-09-2016 14
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 28-08-2016 6
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 21-08-2016 6
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 20-08-2016 7
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 2 09-07-2016 4
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 2
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2016 8
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 2 19-06-2016 4
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 2 18-06-2016 4
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 12-06-2016 7
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 05-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-06-2016 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 22-05-2016 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 6
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 07-05-2016 3
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 05-05-2016 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 7
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 2 24-04-2016 2
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 4
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2016 10
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 10-04-2016 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2016 3
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-04-2016 4
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 02-04-2016 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-03-2016 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 19-03-2016 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 11
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 23-01-2016 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 4
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2015 3
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 4
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 2 20-12-2015 2
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 13-12-2015 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 12-12-2015 3
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 1
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 28-11-2015 7
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 12
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 2 14-11-2015 6
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 08-11-2015 7
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 01-11-2015 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 12
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 24-10-2015 12
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 2 17-10-2015 6
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 1 13-09-2015 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 12-09-2015 11
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 06-09-2015 7
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 30-08-2015 8
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 23-08-2015 4
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 22-08-2015 9
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 15-08-2015 6
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 25-07-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 10
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 05-07-2015 5
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 27-06-2015 5
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 1 20-06-2015 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 14-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 07-06-2015 6
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 31-05-2015 6
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 17-05-2015 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 14-05-2015 3
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 1 10-05-2015 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 1 09-05-2015 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2015 7
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2015 5
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 1 26-04-2015 4
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2015 5
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 1 19-04-2015 5
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 1 12-04-2015 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 06-04-2015 6
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 1 05-04-2015 2
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 04-04-2015 8
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 3
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 28-03-2015 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 22-03-2015 4
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 1 21-03-2015 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 24-01-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 17-01-2015 4
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2015 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 1 04-01-2015 8
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 03-01-2015 8
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2014 7
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 20-12-2014 4
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 1 13-12-2014 8
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 07-12-2014 6
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 29-11-2014 4
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 23-11-2014 5
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 1 22-11-2014 5
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-11-2014 8
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-11-2014 4
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 1 08-11-2014 2
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 01-11-2014 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 26-10-2014 4
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 25-10-2014 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 12-10-2014 6
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 1 28-09-2014 4
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 7
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 1 20-09-2014 9
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 1 14-09-2014 10
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 13-09-2014 3
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 12
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 31-08-2014 6
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 12
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 16-08-2014 10
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 02-08-2014 1
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 13-07-2014 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 29-06-2014 13
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 28-06-2014 6
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 15-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 08-06-2014 4
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 14
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 31-05-2014 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 29-05-2014 14
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 25-05-2014 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.