Jarne Vannut

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 25-09-2016 6
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 21
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 28-05-2016 11
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 21-05-2016 7
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 19
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 14
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 8
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 03-04-2016 12
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 17
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2015 7
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 3 30-08-2015 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 20
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 13
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 31-05-2015 20
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 14-05-2015 10
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 09-05-2015 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 24
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2015 8
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 8
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 3 05-04-2015 7
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 9
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 2 28-09-2014 3
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 21-09-2014 10
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 13-09-2014 3
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 2 07-09-2014 7
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 2 31-08-2014 7
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 13-07-2014 9
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 10
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 2 18-05-2014 6
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 2 27-04-2014 6
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 2 13-04-2014 4
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 06-04-2014 6
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 13
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 1 29-09-2013 4
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 22-09-2013 5
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 8
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 1 07-07-2013 3
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 8
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 1 19-05-2013 4
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 1 28-04-2013 2
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 1 14-04-2013 6
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 1 07-04-2013 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.