Marijn Dingemans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
80e Ronde van Dordrecht Nieuwelingen 07-09-2019 13
40e Draai van de Kaai Nieuwelingen 05-08-2019 8
47e editie Profronde Westland Nieuwelingen 01-08-2019 7
Acht van Chaam Nieuwelingen 31-07-2019 21
Kermis ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 30-06-2019 14
86ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2019 11
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 94
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Nieuwelingen 12-06-2019 11
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuwelingen 10-06-2019 24
57e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 30-05-2019 20
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 32
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2019 26
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2019 38
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 43
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 75
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 22
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 12
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 30-09-2018 4
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 29
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 7 16-09-2018 27
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2018 7
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 7 01-09-2018 10
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 26-08-2018 5
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 7 18-08-2018 10
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 01-07-2018 11
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 30-06-2018 2
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 7 23-06-2018 15
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 7 10-06-2018 6
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 03-06-2018 7
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 31
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 27-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 20-05-2018 16
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 7 13-05-2018 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2018 6
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 7 05-05-2018 5
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 29-04-2018 14
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 7 27-04-2018 5
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 22-04-2018 4
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 15-04-2018 16
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 4
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 02-04-2018 11
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 1
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 7 25-03-2018 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2018 15
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 15
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 24-09-2017 10
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 43
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 10-09-2017 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 03-09-2017 8
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 27-08-2017 17
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 26-08-2017 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 20-08-2017 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 6
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 05-07-2017 4
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 6 02-07-2017 4
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 01-07-2017 5
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 22
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 18-06-2017 1
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 11-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 21
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 04-06-2017 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-05-2017 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 25
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-05-2017 13
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 14-05-2017 17
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 6 07-05-2017 3
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 6 29-04-2017 10
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 19
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 15
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 17-04-2017 9
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 11
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 19
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 02-04-2017 3
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 6 01-04-2017 4
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 6
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 32
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 6 08-01-2017 24
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 31
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 30
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 6
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 25-09-2016 12
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 18-09-2016 4
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 18
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2016 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 14
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 6
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 02-07-2016 4
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2016 5
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 12-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 48
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 28-05-2016 6
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 5 22-05-2016 6
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 5 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 11
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 5 05-05-2016 9
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 24
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 12
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2016 6
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2016 5
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2016 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 23
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 39
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 16
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 5 20-12-2015 28
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 28
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 15-11-2015 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 23
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 20-09-2015 12
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 13-09-2015 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2015 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 16
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 23-08-2015 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 4
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 05-07-2015 3
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 12
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 5
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 14-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 25
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 10
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2015 4
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 4 14-05-2015 5
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 10-05-2015 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 12
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 2
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 18-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 12-04-2015 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 04-04-2015 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 08-03-2015 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-01-2015 33
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 10-01-2015 24
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 20
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 20-12-2014 24
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 4 13-12-2014 31
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-11-2014 22
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 01-11-2014 24
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 25
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 3 28-09-2014 11
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 3 21-09-2014 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 14-09-2014 6
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 07-09-2014 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2014 12
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 3 24-08-2014 7
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 13-07-2014 6
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 05-07-2014 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 14
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 15-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 42
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 3 01-06-2014 7
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 3 29-05-2014 4
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 3 18-05-2014 12
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 04-05-2014 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2014 7
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 26-04-2014 9
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 19-04-2014 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2014 13
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 05-04-2014 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 16
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 22-12-2013 21
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 3 30-11-2013 20
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 3 17-11-2013 19
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 21-09-2013 7
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 11
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 08-09-2013 7
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 01-09-2013 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 31-08-2013 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 18-08-2013 9
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 13-07-2013 5
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 30-06-2013 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 23-06-2013 8
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 16-06-2013 6
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 09-06-2013 25
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 25-05-2013 7
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 2 20-05-2013 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 09-05-2013 7
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2013 7
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-04-2013 10
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-04-2013 7
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 14-04-2013 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.