Angelo Loon

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerweekend van Moerdijk Funklasse 06-08-2016 22
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 42
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 25-05-2013 29
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 34
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 36
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 24
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 5 16-09-2012 11
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 25
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2012 19
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 26
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 24-06-2012 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 34
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 30
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 23
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 17
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 25
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 21-04-2012 26
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 15-04-2012 13
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 25
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 28
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 15
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 23
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 9
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 18
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 15
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 16
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 14
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 20
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 26
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 06-06-2010 11
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 10
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 30-05-2010 16
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 11
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 11
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 11
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 16
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 18-04-2010 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 11
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 13
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 8
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 3 14-03-2010 11
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 2 27-09-2009 8
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 20-09-2009 12
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 30
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 11
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 2 04-07-2009 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 19
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 2 27-05-2009 8
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 21
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2009 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-05-2009 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 21
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 19-04-2009 25
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 13-04-2009 13
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 18
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 23
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 16
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 18
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 28
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 33
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 26
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 20
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1-2 31-05-2008 4
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 25
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 15
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 13
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-1 11-05-2008 16
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 20
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 21
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-1 27-04-2008 7
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 20-04-2008 17
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 13-04-2008 7
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 13
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 28

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.