Patrick Smit

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde van 't Zand (C)-Sportklasse/Basisleden 12-05-2019 20
63 e Ronde van Werkendam (C)-Sportklasse/Basisleden 22-04-2019 39
Kampioenschap van Hoorn Sportklasse 07-04-2019 16
Ronde van Hillegom (B)-Amateurs/Sportklasse 16-09-2018 14
Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 09-09-2018 23
58e Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2018 13
Excelsiors Wielerdag (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 26-08-2018 3
49e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 19-08-2018 4
46e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2018 11
68e Ronde van Santpoort Sportklasse 01-08-2018 14
Rabo Paardenmarktronde Sportklasse 25-07-2018 18
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Sportklasse 22-07-2018 10
68e Ronde van OCHTEN (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-07-2018 11
38e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-07-2018 23
52e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2018 26
Ronde van Zwanenburg ;Grote Prijs Drieluik HSC De Bataaf". (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-06-2018 21
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2018 20
de Jumbo Ronde van Papendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 02-06-2018 21
Omloop van Wervershoof Sportklasse 27-05-2018 48
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-05-2018 22
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Sportklasse 20-05-2018 4
56e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 10-05-2018 38
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2018 4
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2018 2
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 14-04-2018 30
Ronde Van Lisse Sportklasse 24-09-2017 16
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 10
De Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 10-09-2017 22
57e Ronde van Heemskerk Sportklasse 03-09-2017 12
Ronde van Sint Pancras Sportklasse 02-09-2017 11
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 27-08-2017 18
45e Ronde van Oostzaan Sportklasse 06-08-2017 40
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 26-07-2017 14
67e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 10
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-07-2017 31
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-06-2017 28
61e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 06-06-2017 4
De Wageningse Wielermuur (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 03-06-2017 52
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 28-05-2017 6
55e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 25-05-2017 36
Van Spengen Ronde van Hilversum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-05-2017 27
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-05-2017 8
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 22-04-2017 33
Ronde van de Waardepolder Masters 30+ 12-03-2017 23
44e Kermis Wielerronde van Assendelft (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-10-2016 23
Ronde van Hillegom (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-09-2016 10
Ronde van Voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-09-2016 17
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-08-2016 6
66e Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2016 10
66 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 23-07-2016 8
50e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse 17-07-2016 23
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2016 10
Ronde van Zwanenburg - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-07-2016 6
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-06-2016 7
8e Tour de Leur (B)-Amateurs/Sportklasse 19-06-2016 15
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-06-2016 3
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 04-06-2016 8
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-05-2016 15
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-05-2016 11
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 17-05-2016 5
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 3
54e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 05-05-2016 29
Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-05-2016 16
62e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2016 5
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 23-04-2016 4
Eurobottle ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2016 34
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-04-2016 41
43e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 03-10-2015 7
12 e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-09-2015 9
Ronde van Hillegom Sportklasse 13-09-2015 10
Ronde van Voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-09-2015 6
Ronde van Uithoorn Sportklasse 06-09-2015 11
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 20
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 10
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 12
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 20
51e Wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-08-2015 25
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 09-08-2015 7
31e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Masters 40+ 06-08-2015 2
65e Ronde van Santpoort Sportklasse 05-08-2015 13
43e Ronde van Oostzaan Sportklasse 02-08-2015 7
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 14
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 01-07-2015 2
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 28-06-2015 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-06-2015 8
Wielerronde van Hoogvliet (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-06-2015 15
27e Rabo Ronde van Rozenburg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-06-2015 4
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2015 12
NK Masters Weg Masters 30+ 07-06-2015 53
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 06-06-2015 3
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse/Masters 40+ 31-05-2015 7
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-05-2015 12
District Kampioenschap Noord-Holland Masters 30+ 25-05-2015 14
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 38
Ronde van het Maaskantje Amateurs 19-04-2015 16
Omloop van het Munnikenland Amateurs 18-04-2015 25
Ronde van Waddinxveen Amateurs 06-04-2015 19
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-04-2015 18
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 08-03-2015 12
42e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 04-10-2014 10
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-09-2014 23
Ronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 14-09-2014 17
Ronde van voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-09-2014 18
Excelsior's wielerdag Sportklasse 07-09-2014 2
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 3
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 31-08-2014 3
45e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 24-08-2014 31
Ronde van Zuidland Sportklasse 23-08-2014 14
50e Wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-08-2014 9
59e Rabobank wielerdag Berkel en Rodenrijs (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2014 28
42e Ronde van Oostzaan Sportklasse 03-08-2014 8
44e Ronde van Barendrecht Sportklasse 26-07-2014 4
55e Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 23-07-2014 5
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 20-07-2014 4
64e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-07-2014 15
51e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 06-07-2014 49
Ronde van Uitgeest Sportklasse 29-06-2014 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-06-2014 11
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-06-2014 28
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-06-2014 13
47e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-06-2014 26
61e ste Ronde van papendrecht Sportklasse 07-06-2014 14
Rabo Omloop van Wervershoof Sportklasse 25-05-2014 35
Ronde van De Uithof Diverse Licentiecategorieen (B) 04-05-2014 12
51e Oranje Ronde van Enkhuizen Sportklasse 26-04-2014 12
10e Wielerronde van Weesp (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-04-2014 24
6e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 19-04-2014 17
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-04-2014 16
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 09-03-2014 24
41e Kermis Ronde van Assendelft Sportklasse 05-10-2013 9
Ronde van Uithoorn Sportklasse 08-09-2013 19
53e Ronde van Heemskerk Sportklasse 01-09-2013 13
Rabobankronde van Ede Diverse Licentiecategorieen (B) 29-08-2013 32
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 24-08-2013 32
43e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 18-08-2013 7
Ronde van Elspeet Sportklasse 14-08-2013 4
Lus van Almkerk Diverse Licentiecategorieen (B) 10-08-2013 16
22e Ronde van Noordeloos Diverse Licentiecategorieen (B) 05-08-2013 29
41e Ronde van Oostzaan Sportklasse 04-08-2013 8
63e Ronde van Santpoort Sportklasse 31-07-2013 23
54e Rabo Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 24-07-2013 13
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 21-07-2013 24
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 10
40e Ronde van Giessenburg Diverse Licentiecategorieen (B) 13-07-2013 22
Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 07-07-2013 10
43e Ronde van Barendecht Sportklasse 06-07-2013 18
Ronde van Herwijnen Sportklasse 29-06-2013 41
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 23-06-2013 16
Heuvelrugronde van Driebergen Sportklasse 20-06-2013 14
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Diverse Licentiecategorieen (B) 16-06-2013 21
Ronde van het Statenkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 14-06-2013 16
31e Ronde van Uitgeest Sportklasse 09-06-2013 23
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 08-06-2013 3
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 06-06-2013 15
Grote Prijs Vijfhuizen Sportklasse 02-06-2013 5
60e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 01-06-2013 16
Ronde van De Uithof Sportklasse 26-05-2013 4
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 21-05-2013 7
47e Ronde van Oudenbosch Diverse Licentiecategorieen (B) 19-05-2013 21
18e Draai Rond de Kraai Sportklasse 11-05-2013 13
ronde van het Purmerplein Sportklasse 09-05-2013 20
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Diverse Licentiecategorieen (B) 05-05-2013 13
59e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2013 28
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Diverse Licentiecategorieen (B) 28-04-2013 22
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 17
Unive Criterium van Dronten Diverse Licentiecategorieen (B) 13-04-2013 38
4e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 30-03-2013 25
Cyclocross Haarlemmermeer Amateurs/Sportklasse 09-12-2012 24
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 06-10-2012 15
Ronde van De Uithof Sportklasse 30-09-2012 8
Ronde van Lisse Diverse Licentiecategorieen (B) 23-09-2012 18
Ronde van Voorhout Diverse Licentiecategorieen (B) 15-09-2012 24
Ronde van Uithoorn Sportklasse 09-09-2012 23
Ronde van Krimpen Sportklasse 08-09-2012 15
Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2012 6
74e Ronde van Dordrecht Sportklasse 01-09-2012 19
Rabobank Ronde van Delft Sportklasse 26-08-2012 8
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 25-08-2012 29
Rabobank Zomeravondronde van Ede en NK Handbike (tevens FINALE NHC) Diverse Licentiecategorieen (B) 23-08-2012 42
42e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 19-08-2012 11
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic Diverse Licentiecategorieen (B) 17-08-2012 19
40e Ronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2012 17
Lus van Almkerk Sportklasse 28-07-2012 23
53e Rabobank Paardenmarktronde Sportklasse 25-07-2012 19
Omloop van Wervershoof Diverse Licentiecategorieen (C) 22-07-2012 52
57e Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 15-07-2012 33
42e Ronde van Barendrecht Sportklasse 07-07-2012 20
50e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 01-07-2012 15
Ronde van Limmen Diverse Licentiecategorieen (C) 30-06-2012 24
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 26-06-2012 27
Ronde van Herwijnen Sportklasse 23-06-2012 29
30e Ronde van Uitgeest Sportklasse 10-06-2012 20
Wieler Ronde Van Rijsenhout Sportklasse 07-06-2012 11
59e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 02-06-2012 38
Ronde van het Statenkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 01-06-2012 47
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 29-05-2012 23
46e Ronde van Oudenbosch Diverse Licentiecategorieen (A) 27-05-2012 32
Ronde van Sloten Sportklasse 20-05-2012 12
58e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2012 56
Twee Bruggen Ronde van Zaandam Sportklasse 22-04-2012 25
56e Ronde van Werkendam. Diverse Licentiecategorieen (B) 09-04-2012 28
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 01-10-2011 27
Rabo wielerronde van Purmerend Sportklasse 11-09-2011 21
31e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 04-09-2011 37
NCK Elite-Mannen 03-09-2011 6
Ronde van Heemskerk Sportklasse 28-08-2011 11
Afwachtingswedstrijd "Dutch Food Valley Classic" Diverse Licentiecategorieen (B) 19-08-2011 20
Lus van Almkerk Sportklasse 13-08-2011 24
Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2011 23
52e Paardenmarktronde van Alblasserdam Sportklasse 27-07-2011 23
Daags na de Tour Sportklasse 25-07-2011 25
Ronde van Herwijnen Sportklasse 25-06-2011 17
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 23-06-2011 30
De 23e Rabobank Wielerronde van Rozenburg Sportklasse 18-06-2011 21
45e Ronde van Oudenbosch Amateurs 12-06-2011 36
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 11-06-2011 40
58e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2011 30
Ronde van Sloten Sportklasse 22-05-2011 26
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 19-05-2011 38
De Ronde van Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen (C) 15-05-2011 32
57e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2011 40
55e Ronde van Werkendam Sportklasse 25-04-2011 42

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.