Kyle Agterberg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 07-12-2019 1
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 07-12-2019 1
TC - GP DESTIL Elite/Beloften 01-12-2019 2
TC - GP DESTIL Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 01-12-2019 2
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 02-11-2019 2
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften 02-11-2019 2
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften 02-11-2019 2
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 22-10-2019 9
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite/Beloften 13-10-2019 23
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 29-09-2019 3
35e COERS Ronde van Giessen (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 13-09-2019 5
66e Ronde van Hank Elite-Mannen/Beloften 08-09-2019 13
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 79
NK MTB Eliminator Mannen (15+) 21-06-2019 3
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 10-06-2019 5
63e Pinkster Wielerronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-06-2019 6
64ste Ronde van ZEIST (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 02-06-2019 15
Wageningse Muur (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-06-2019 2
Rush-Hour Nijmegen Professionals 31-05-2019 18
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Beloften 21-05-2019 7
Ronde van Kortenhoef (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-05-2019 10
49e Maartensdijkse Acht (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 18-05-2019 1
60e Ronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-05-2019 5
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 11-05-2019 23
Koningscup Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 11
Streetrace Noord Oost Nederland Diverse Licentiecategorieen 27-04-2019 8
53e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 22-04-2019 27
CCM - Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 13-04-2019 52
CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniën / EERENS Elite-Mannen/Beloften 06-04-2019 38
Grote prijs Kivada Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 4
NK Veldrijden Beloften 13-01-2019 3
Kerstcross Norg Elite/Beloften 26-12-2018 1
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite/Beloften 23-12-2018 1
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Elite/Beloften 09-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 08-12-2018 1
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 23-10-2018 7
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Beloften 14-10-2018 4
NK MTB Marathon Beloften 30-09-2018 3
65e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-09-2018 3
NK Eliminator Mannen (15+) 24-08-2018 6
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Beloften 22-07-2018 3
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 24
NK Tijdrijden Beloften 27-06-2018 48
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Elite-Mannen/Beloften 24-06-2018 9
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 35
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 25
25ste NLcup - Heeswijk Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 1
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 48
NK Streetrace Goirle Diverse Licentiecategorieen 21-05-2018 2
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 35
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Beloften 08-05-2018 3
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 49
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 29
NLcup - Wollebrand Elite-Mannen/Beloften 01-04-2018 1
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 101
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 5
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Beloften 14-01-2018 9
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite/Beloften 06-01-2018 8
Cyclo Cross Norg Elite/Beloften 26-12-2017 1
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Elite/Beloften 24-12-2017 3
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 09-12-2017 1
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite/Beloften 03-12-2017 1
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 19-11-2017 6
Janet Memorial Elite/Beloften 18-11-2017 11
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Elite/Beloften 04-11-2017 3
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 01-10-2017 26
Ronde van Julianadorp (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-09-2017 7
62ste Ronde van ZEIST (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-08-2017 10
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 26-08-2017 31
Residence Valkenburg Klim Classic 2017 Junioren 20-08-2017 42
AssumDelft Ronde Achterveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-08-2017 59
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Junioren 16-07-2017 6
7e Klimomloop van Ulestraten Junioren 02-07-2017 27
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 56
Wielerronde van Erp Junioren 11-06-2017 6
District Kampioenschap Midden Junioren 05-06-2017 5
Ronde van Nieuwendijk Junioren 03-06-2017 7
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 27-05-2017 16
47e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-05-2017 5
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 14-05-2017 8
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 09-05-2017 7
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 07-05-2017 17
77e ronde van Geldrop Junioren 30-04-2017 9
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 05-03-2017 27
Vestingcross Hulst Junioren 12-02-2017 8
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Junioren 27-11-2016 4
16e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2016 2
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Junioren 02-10-2016 7
8e Veldrit van Montfoort Junioren 01-10-2016 1
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 25-09-2016 5
67e Ronde van Poeldijk Junioren 24-07-2016 14
50e Ronde van Oudenbosch Junioren 17-07-2016 4
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 24
61ste Wieler Ronde van ZEIST (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-06-2016 10
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 14-06-2016 8
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-06-2016 15
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junioren 28-05-2016 12
46e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2016 16
District Kampioenschap Midden Junioren 16-05-2016 25
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 15-05-2016 22
5e Internationale Cyclocross Rucphen Junioren 23-01-2016 6
NK VELDRIJDEN Junioren 10-01-2016 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 03-01-2016 5
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2015 3
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2015 5
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Junioren 29-11-2015 4
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Junioren 21-11-2015 3
DK Veldrijden MIDDEN Junioren 31-10-2015 1
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 04-10-2015 24
7e Veldrit van Montfoort Junioren 03-10-2015 4
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 27-09-2015 7
42 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 11-07-2015 27
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuwelingen 30-05-2015 37
District Kampioenschap Midden op de weg Nieuwelingen 25-05-2015 10
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 14
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 17-05-2015 16
Boels Classic / Internationale Cyclocross Heerlen Nieuwelingen 21-02-2015 5
4e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Nieuwelingen 24-01-2015 3
Specialized Veldrit om De Nevelhorst Junioren 17-01-2015 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2015 2
4e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 27-12-2014 2
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 21-12-2014 6
22e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 20-12-2014 5
Rabobank Weekend cyclocross Nieuwelingen 14-12-2014 4
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 06-12-2014 5
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 29-11-2014 7
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 6
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 16-11-2014 8
EVM19 Wielerevent Maurik Nieuwelingen 08-11-2014 28
DK Veldrijden Midden + DK Jeugd Veldrijden Midden Nieuwelingen 01-11-2014 2
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-10-2014 8
14e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 21-10-2014 6
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 18-10-2014 6
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 12-10-2014 5
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 16
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 05-10-2014 10
6e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 04-10-2014 5
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 28-09-2014 15
44e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 17-05-2014 20
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 11-05-2014 25
Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Nieuwelingen 18-01-2014 7
NK veldrijden Nieuwelingen 11-01-2014 23
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 04-01-2014 11
11e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 29-12-2013 8
3e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 28-12-2013 6
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2013 9
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 22-12-2013 9
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 15-12-2013 13
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 07-12-2013 9
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 30-11-2013 7
38e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Nieuwelingen 24-11-2013 12
All Sports Resort Wielerevent Maurik Nieuwelingen 09-11-2013 11
District Kampioenschap Veldrijden Midden Nieuwelingen 02-11-2013 3
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 26-10-2013 11
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 19-10-2013 4
Veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-10-2013 10
5e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 57
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 25-05-2013 11
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 19-05-2013 22
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 7 04-05-2013 8
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 7 04-05-2013 17
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 7 20-04-2013 8
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 14-04-2013 11
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 31-03-2013 10
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 7 26-01-2013 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 20-01-2013 3
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 7 06-01-2013 4
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 05-01-2013 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2012 4
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 7 23-12-2012 3
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 7 22-12-2012 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 15-12-2012 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 09-12-2012 2
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 08-12-2012 3
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2012 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 01-12-2012 10
pietencross Jeugd Cat. 7 25-11-2012 4
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 7 24-11-2012 5
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 18-11-2012 2
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 17-11-2012 5
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 10-11-2012 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 04-11-2012 6
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2012 3
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 7 28-10-2012 5
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 7 27-10-2012 5
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 7 21-10-2012 4
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 7 14-10-2012 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 13-10-2012 3
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 7 07-10-2012 3
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 27-05-2012 12
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 18
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 12-05-2012 16
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2012 17
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 21
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 18
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 21-01-2012 4
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 15-01-2012 5
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 6 08-01-2012 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 07-01-2012 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2011 16
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 6 18-12-2011 4
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 11-12-2011 9
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2011 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 27-11-2011 7
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 6 20-11-2011 5
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 6 13-11-2011 5
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 06-11-2011 7
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2011 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 30-10-2011 15
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 23-10-2011 14
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 23
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 5 19-06-2011 7
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 5 18-06-2011 10
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 5 18-06-2011 9
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 17
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 5 04-06-2011 18
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 8
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 29-05-2011 21
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 15
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 24-04-2011 4
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2011 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-01-2011 4
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 02-01-2011 4
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 05-12-2010 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 6
pietencross Jeugd Cat. 5 28-11-2010 9
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-11-2010 4
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 21-11-2010 4
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 20-11-2010 4
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 14-11-2010 6
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 5 07-11-2010 3
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 06-11-2010 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 31-10-2010 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2010 5
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2010 3
Districts Kampioenschappen Jeugd 2010 Jeugd Cat. 4 26-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 22
Jeugd wielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 30-05-2010 3
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 11
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 7
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 7
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 4 18-04-2010 7
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 4 17-04-2010 10
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 04-04-2010 5
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 4 17-01-2010 7
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 10-01-2010 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 03-01-2010 10
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2009 3
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 13-12-2009 7
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-12-2009 7
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2009 6
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2009 6
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2009 5
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 22-11-2009 5
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 21-11-2009 8
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 14-11-2009 22
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 4 31-10-2009 6
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 3
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 14
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 09-05-2009 22
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 9
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 12-04-2009 5
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 14
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 18-01-2009 12
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 3 04-01-2009 13
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 14-12-2008 9
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 02-11-2008 9
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 3 25-10-2008 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 9
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 8
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 2 22-06-2008 8
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 08-06-2008 7
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-1 31-05-2008 5
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 2 24-05-2008 4
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 5
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 3
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 2 19-04-2008 3
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 10
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 2 05-04-2008 4
JSW Almelo Jeugd Cat. 2 05-01-2008 4
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 2 23-12-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 2 16-12-2007 11
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 2 24-11-2007 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.