Mark Mandemaker

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 14-07-2019 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 15
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 4
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 28-06-2019 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 27
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 9
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 01-06-2019 1
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 1
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 6 12-05-2019 1
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 5
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2019 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 6
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 4
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 3
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 1
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-03-2019 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 37
Alpencross Assen Jeugd Cat. 6 19-01-2019 15
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 21
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 20
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 19
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 22
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 22
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 10
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 13
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 24
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 22
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 21-10-2018 16
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 12
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 28
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 7
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 25-08-2018 1
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 19-08-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 20
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 6
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 27-05-2018 4
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 5 26-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 5
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 2
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2018 2
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 2
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 5
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 21
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 21
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 35
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 18
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 4
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 11
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 16
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 5 02-12-2017 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 16
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 16
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 29
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 11
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 10
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 19
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 16
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 17
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 24-09-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 9
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 26-08-2017 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 20-08-2017 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 12
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 4 25-06-2017 4
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 18
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 25
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 17
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 16
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 06-05-2017 3
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 30-04-2017 7
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2017 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 11
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 13
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 7
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 12
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 27
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 19
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 13
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 19
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 13
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 7
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 21
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2016 6
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 21
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 10
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 19
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 17
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2016 16
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 29-05-2016 17
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 3 28-05-2016 8
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 18
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 10
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 07-05-2016 9
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 23
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 15
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 21
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 25
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.