Lars Smit

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 6 21-09-2019 18
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 14-09-2019 24
MTB LJC Bavelse Berg(let op clubparkoers WV Bredaen let op de gewijzigde starttijden. Jeugd Cat. 6 07-09-2019 16
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 6 31-08-2019 15
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Jeugd Cat. 6 24-08-2019 13
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 6 17-08-2019 10
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 6 06-07-2019 16
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 6 22-06-2019 30
LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Jeugd Cat. 6 15-06-2019 7
EnergyStock Jeugdronde Veendam , NHC Handbike en Amateurs/Junioren Jeugd Cat. 6 26-05-2019 16
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 25-05-2019 13
de Ronde van De Wijk Jeugd Cat. 6 19-05-2019 15
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 15
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 6 11-05-2019 12
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 27-04-2019 19
Eierrace 2019 Jeugd Cat. 6 22-04-2019 15
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 34
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 6 13-04-2019 11
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 06-04-2019 16
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 20
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 23
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-03-2019 25
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 36
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 04-11-2018 18
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 21-10-2018 20
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 26
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 15
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 16
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 21
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 17
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 18-08-2018 9
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 5 14-07-2018 11
Bar End LJC Jeugd Cat. 5 07-07-2018 12
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Jeugd Cat. 5 01-07-2018 9
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 5 23-06-2018 14
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 16-06-2018 10
2e Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 5 27-05-2018 13
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 26-05-2018 24
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 21
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 12-05-2018 9
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 5 06-05-2018 18
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 5 28-04-2018 18
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2018 21
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 21-04-2018 15
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 15
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 5 02-04-2018 20
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 31-03-2018 12
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 33
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 22
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 25
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 24
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 26
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 16-09-2017 29
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 18
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 02-09-2017 14
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 13
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 13
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 4 17-06-2017 13
MTB Jeugdcup EJ LJC Jeugd Cat. 4 10-06-2017 6
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 4 03-06-2017 23
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 4 21-05-2017 10
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-05-2017 8
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 13-05-2017 8
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 07-05-2017 9
Jeugd Ronde van Assen 2017 Jeugd Cat. 4 06-05-2017 11
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2017 15
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2017 25
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 22-04-2017 11
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 4 17-04-2017 8
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 4 15-04-2017 19
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 5
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 08-04-2017 18
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 02-04-2017 25
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 4 01-04-2017 17
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 4 25-03-2017 18
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 11
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 17
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 3 08-10-2016 15
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 14
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 3 24-09-2016 17
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 14
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 10-09-2016 13
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 5
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (8-10 jr.) 27-08-2016 7
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 20-08-2016 7
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 8
LJC Wijchen Jeugd Cat. 3 04-06-2016 4
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2016 11
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 3 21-05-2016 12
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 15-05-2016 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2016 15
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2016 19
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 12
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 17-04-2016 21
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 3 16-04-2016 17
LJC Sittard Jeugd Cat. 3 09-04-2016 15
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 02-04-2016 20
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 3 28-03-2016 22
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 19-03-2016 20
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 12-03-2016 27
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 10
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 19-09-2015 15
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 12-09-2015 8
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 2 05-09-2015 8
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 2 27-06-2015 18
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 13-06-2015 11
LJC Wijchen Jeugd Cat. 2 06-06-2015 7
LJC Jeugd Cat. 2 30-05-2015 10
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 23-05-2015 15
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 2 16-05-2015 5
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 2 09-05-2015 7
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 02-05-2015 11
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 2 25-04-2015 15
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 19-04-2015 14
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 2 18-04-2015 16
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 2 12-04-2015 11
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 04-04-2015 8
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 22-03-2015 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 17
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 14-03-2015 16
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 11
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 10
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 2 30-11-2014 12
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 30-08-2014 8
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 14-06-2014 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.