Frank Jong

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Acht van Chaam Junioren 30-07-2018 19
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Junioren 19-05-2018 20
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Junioren 10-12-2017 15
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 19-11-2017 20
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Junioren 12-11-2017 11
Acht van Chaam Junioren 26-07-2017 26
Kermisronde van Kaatsheuvel Junioren 02-07-2017 9
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 63
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 42
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 29
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Junioren 18-12-2016 13
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Junioren 11-12-2016 18
5e Nationale Veldrit Rhenen Junioren 26-11-2016 19
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Junioren 19-11-2016 12
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-11-2016 22
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Junioren 06-11-2016 9
16e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2016 22
Veldrit Zeeland Junioren 16-10-2016 10
Rabocyclocross Lierop Junioren 08-10-2016 13
8e Veldrit van Montfoort Junioren 01-10-2016 6
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 03-08-2016 14
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 14
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 44
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 18
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 43
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 21
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 72
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 03-04-2016 25
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 85
5e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 23-01-2016 23
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 38
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2016 23
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 21
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 20-12-2015 16
23e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 19-12-2015 17
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 22
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2015 15
Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 28-11-2015 15
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 21-11-2015 22
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 16
4e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 14-11-2015 18
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 13
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-10-2015 15
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 26
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 04-10-2015 32
7e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 03-10-2015 9
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 24
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 45
Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 28-06-2015 46
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 14-06-2015 55
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 17-05-2015 31
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 43
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 88
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 57
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 04-01-2015 22
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2015 31
4e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 27-12-2014 18
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2014 31
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 21-12-2014 25
22e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 20-12-2014 30
Rabobank Weekend cyclocross Nieuwelingen 14-12-2014 36
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 06-12-2014 35
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 29-11-2014 36
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 35
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 16-11-2014 37
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 01-11-2014 27
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 26-10-2014 30
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 12-10-2014 23
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 44
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 05-10-2014 44
6e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 04-10-2014 25
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 28-09-2014 34
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 01-06-2014 14
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 25-05-2014 21
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 11-05-2014 31
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 04-05-2014 34
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 7 27-04-2014 16
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 20-04-2014 27
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 34
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 7 06-04-2014 21
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 41
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 46
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 7 17-11-2013 17
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 19
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 22-09-2013 15
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 29
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 32
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 27
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 27
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 06-07-2013 29
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 37
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2013 17
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-05-2013 26
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 24
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 12-05-2013 35
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 09-05-2013 39
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2013 35
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2013 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 10-03-2013 18
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 13
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 15
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 05-01-2013 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 15-12-2012 24
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 09-12-2012 19
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2012 16
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 16
pietencross Jeugd Cat. 6 25-11-2012 24
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 12
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 23
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 25
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 20
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2012 17
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 26
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 23
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 07-10-2012 16
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 30-09-2012 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 22
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 26
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 02-09-2012 18
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2012 25
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 23
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 14-07-2012 7
Criterium Volendam Jeugd Cat. 5 08-07-2012 25
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 15
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 30
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 19
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 25
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 28
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 26-05-2012 24
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 24
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 30
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 32
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 33
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 34
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 29-04-2012 16
Ronde van Velden Jeugd Cat. 5 22-04-2012 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 21-04-2012 25
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 24
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 29
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 30
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 26
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 41
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 18
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2012 12
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 30
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 20
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 18-09-2011 29
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 21
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2011 14
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 16-07-2011 11
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 14
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 33
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 11
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 05-06-2011 13
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 4 04-06-2011 13
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 26
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 22-05-2011 18
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 15-05-2011 20
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 4 08-05-2011 25
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 30
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 24
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2011 32
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 38
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 Jongens 03-04-2011 18
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-01-2011 16
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 20
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 20
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-11-2010 10
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 20-11-2010 18
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 11
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 9
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2010 8
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 13
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 20
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 17
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 28
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 21
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 25
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 11-07-2010 8
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 21
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 13
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 3 20-06-2010 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 20
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 06-06-2010 9
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2010 5
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 9
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 30-05-2010 12
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 15
Baanomnium Jeugd Cat. 3 24-05-2010 11
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 3 16-05-2010 6
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 19
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2010 10
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-04-2010 13
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 3 18-04-2010 12
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 14
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 9
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 04-04-2010 20
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 10
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 17
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 10-01-2010 17
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2009 16
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-12-2009 15
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 19
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2009 15
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 16
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 14-11-2009 12
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 08-11-2009 15
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 19
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 27-09-2009 11
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 20-09-2009 16
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2009 11
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 30-08-2009 11
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 15
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-07-2009 10
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 23
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 2 12-07-2009 10
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 8
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 2 04-07-2009 9
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 2 28-06-2009 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 21-06-2009 6
Gouda Jeugd Cat. 2 20-06-2009 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 12
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 10
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 06-06-2009 7
Baanomnium Jeugd Cat. 2 01-06-2009 11
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 2 27-05-2009 9
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 10
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 17-05-2009 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 10
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 2 09-05-2009 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 11
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2009 10
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 19-04-2009 8
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2009 11
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 10
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 05-04-2009 7
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 04-04-2009 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 12
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 18
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 20
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 2 03-01-2009 12
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 28-12-2008 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 21
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 2 20-12-2008 23
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 14-12-2008 22
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 13-12-2008 8
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 2 07-12-2008 9
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-11-2008 20
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 23-11-2008 13
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 15-11-2008 19
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 2 09-11-2008 14
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 08-11-2008 13
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 02-11-2008 14
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-11-2008 12
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 26-10-2008 12
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 28-09-2008 11
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 21-09-2008 16
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 20-09-2008 8
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 14-09-2008 4
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 13-09-2008 11
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 07-09-2008 7
klimcriterium Jeugd Cat. 1 06-09-2008 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-08-2008 6
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 12
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 23
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 19
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 10
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 9
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 08-06-2008 9
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 07-06-2008 12
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 11
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 11
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 9
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-1 11-05-2008 7
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2008 21
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 23
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-1 27-04-2008 6
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 20-04-2008 21
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 13-04-2008 8
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 10
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 19
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 23-03-2008 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.