Lars Boven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 80
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junioren 19-06-2019 1
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2019 2
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 16-06-2019 15
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 15-06-2019 25
District Kampioenschap Oost Junioren 10-06-2019 1
Omloop door het land van Bartje Junioren 18-05-2019 1
Flevo tour Junioren 11-05-2019 2
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 4
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 1
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 16
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junioren 06-04-2019 4
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 1
Wielerdag Huijbergen 2019 Junioren 24-03-2019 17
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 1
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 2
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Junioren 06-01-2019 2
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 11
Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 23-09-2018 5
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Junioren 16-09-2018 19
Omloop van Valkenswaard Junioren 26-08-2018 7
Ronde van Twente Junioren 07-07-2018 28
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 4
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 10
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 2
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 5
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 3
DK Tijdrijden Oost Junioren 29-05-2018 3
District Kampioenschap Oost Junioren 21-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 4
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 3
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 6
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 32
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 23
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 5
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Junioren 27-01-2018 7
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 11
Nationale veldrit van Wierden Junioren 17-12-2017 9
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 19-11-2017 5
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Junioren 04-11-2017 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 10
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 01-10-2017 25
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 9
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Nieuwelingen 03-09-2017 2
Daags na de Tour Nieuwelingen 24-07-2017 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 13
DK Tijdrijden Oost Nieuwelingen 13-06-2017 1
District Kampioenschap Oost Nieuwelingen 05-06-2017 1
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 2
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen Bergklassement 03-06-2017 4
Ronde van Aalten Nieuwelingen 21-05-2017 2
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 5
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen Bergklassement 06-05-2017 3
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 9
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 6
Koningsronde van Almelo Nieuwelingen 27-04-2017 5
Jeugdronde van Oldenzaal Nieuwelingen 22-04-2017 1
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 3
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 6
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 13
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Nieuwelingen 02-04-2017 7
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 1
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 12-02-2017 1
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 6
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2016 5
Veldrit Norg Nieuwelingen 26-12-2016 5
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 18-12-2016 3
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 8
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2016 4
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 27-11-2016 1
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 26-11-2016 8
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 1
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 5
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Nieuwelingen 05-11-2016 4
Nationale veldrit Nieuwelingen 30-10-2016 4
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 13
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 3
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 2
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 3
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 7
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 4
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 9
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement Nieuwelingen 21-08-2016 25
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 33
Pearl Izumi Cup Landgraaf Nieuwelingen 25-06-2016 38
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 5
DK TIJDRIJDEN DISTRICT OOST Nieuwelingen 14-06-2016 4
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 23
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuwelingen 28-05-2016 32
Ronde van Villapark Nieuwelingen 21-05-2016 3
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Nieuwelingen 16-05-2016 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 01-05-2016 3
Koningsronde van Almelo Nieuwelingen 27-04-2016 4
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 25
Zwiep Trek MTB Cup Nieuwelingen 17-04-2016 11
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 15
5e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 23-01-2016 11
Sportlandgoed cyclocross Nieuwelingen 17-01-2016 4
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2016 10
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 25
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 20-12-2015 2
23e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 19-12-2015 2
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 11
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2015 3
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuwelingen 05-12-2015 1
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 3
4e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 14-11-2015 5
Nationale veldrit Almelo Nieuwelingen 01-11-2015 3
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Nieuwelingen 31-10-2015 2
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 4
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-10-2015 4
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 20-10-2015 6
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 8
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 04-10-2015 14
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 7 12-09-2015 1
Districts Kampioenschap Jeugd Oost Jeugd Cat. 7 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 7 30-08-2015 9
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 7 22-08-2015 2
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 7 27-06-2015 7
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 16
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 7 20-06-2015 2
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 13-06-2015 14
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 52
LJC Wijchen Jeugd Cat. 7 06-06-2015 4
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 7 23-05-2015 8
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 7 16-05-2015 5
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 7 09-05-2015 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 7 27-04-2015 2
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 7 25-04-2015 3
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 19-04-2015 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 7 18-04-2015 5
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 7 12-04-2015 3
Eierrace Jeugd Cat. 7 06-04-2015 11
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 7 22-03-2015 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 21-03-2015 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 7
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 10-01-2015 3
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 7 04-01-2015 5
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 7 13-12-2014 3
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 07-12-2014 3
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 7 30-11-2014 3
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 7 22-11-2014 3
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 16-11-2014 3
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 08-11-2014 5
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 02-11-2014 4
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 4
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-10-2014 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 19-10-2014 3
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 18-10-2014 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 12-10-2014 4
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 13-09-2014 1
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 6 06-09-2014 1
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 9
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 14-06-2014 5
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 6 24-05-2014 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 03-05-2014 15
Eierrace Jeugd Cat. 6 21-04-2014 4
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 05-04-2014 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 6
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 15-12-2013 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 14
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 01-12-2013 5
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 10
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 3
Nationale veldrit Jeugd Cat. 6 03-11-2013 4
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 20-10-2013 3
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 13-10-2013 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 3
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 5 07-09-2013 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 17
Ronde van Gramsbergen (omloop Holtheme) Jeugd Cat. 5 15-06-2013 11
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 01-06-2013 14
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 9
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 30
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 20-04-2013 18
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 14-04-2013 14
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 07-04-2013 18
Eierrace Jeugd Cat. 5 01-04-2013 13
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 30-03-2013 14
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 16
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2012 12
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2012 7
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 5 28-10-2012 7
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 5 21-10-2012 3
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 07-10-2012 4
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 4 08-09-2012 12
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 26-08-2012 12
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 4 23-06-2012 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 44
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 4 02-06-2012 9
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 26-05-2012 14
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 29
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 4 06-05-2012 21
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 21-04-2012 16
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 15-04-2012 17
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 4 09-04-2012 13
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 01-04-2012 22
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 21-01-2012 14
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 15-01-2012 6
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 16
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 17-12-2011 9
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 7
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 8
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 13
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-11-2011 13
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 9
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 23-10-2011 12
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 12
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 09-10-2011 3
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 25-09-2011 10
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 11
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 20
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 10
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 8
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 19-06-2011 6
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 3 05-06-2011 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 23
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 28-05-2011 7
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 10
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 16
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 8
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 7
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 15
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 12-12-2010 6
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 05-12-2010 9
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 12
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 9
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 31-10-2010 10
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 26-09-2010 10
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 12
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 9
Rabobank Jan Boven Classic Jeugd Cat. 2 28-08-2010 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 8
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 2 20-06-2010 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 22
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 10
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 2 16-05-2010 5
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 5
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 18-04-2010 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 8
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 10
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 5
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 2 14-03-2010 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 16
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 2 13-12-2009 11
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 9
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 7
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 12
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 16
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 07-06-2009 2
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 8
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2009 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-05-2009 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2009 7
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 19-04-2009 7
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 6
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 1 05-04-2009 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.