Sjoerd Nijenhuis

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 107
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-07-2018 28
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 14
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 23
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2018 24
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 37
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 27-05-2018 18
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 23
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 23
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 06-05-2018 18
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2018 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 21-04-2018 16
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2018 18
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 07-04-2018 15
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 26
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 13-01-2018 23
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 27
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2017 15
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 23-12-2017 26
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 10-12-2017 14
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 22
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 18-11-2017 29
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 6 21-01-2017 39
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 01-07-2016 18
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 20
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 16
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 09-04-2016 19
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 26
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 38
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 13-12-2015 24
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 31
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 24
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 27
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 18-10-2015 25
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 17-10-2015 19
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 16
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 4 30-08-2015 16
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 05-07-2015 7
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 4 13-06-2015 12
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 37
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 31-05-2015 6
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 14-05-2015 5
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 4 10-05-2015 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 25-04-2015 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 11
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 12
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 28-03-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-01-2015 17
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 22
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 29-11-2014 14
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 4 22-11-2014 21
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-11-2014 15
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 08-11-2014 16
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 06-07-2014 11
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 14
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 10-05-2014 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 9
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-04-2014 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 06-04-2014 8
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 05-04-2014 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-01-2014 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2013 13
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 08-09-2013 17
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 30-06-2013 8
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 22-06-2013 8
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 09-06-2013 22
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 2 05-06-2013 6
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 25-05-2013 3
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 19-05-2013 16
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 04-05-2013 11
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2013 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 14-04-2013 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 07-04-2013 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.