Megan Arens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 14-07-2019 5
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 29-06-2019 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 16-06-2019 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 3
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 4
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 4 02-06-2019 6
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 4 18-05-2019 1
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 4 15-05-2019 1
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 4 12-05-2019 5
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 4 11-05-2019 4
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 04-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2019 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 22-04-2019 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-04-2019 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 4
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 30-03-2019 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 2
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 16-09-2018 1
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 3 09-09-2018 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 8
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 30-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 1
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 8
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 7
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 9
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 3 13-05-2018 1
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 9
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 22-04-2018 4
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 6
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 7
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 2
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 24-09-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 2
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 2 10-09-2017 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 2
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 3
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 26-08-2017 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 1
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 2 24-06-2017 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 18-06-2017 2
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 2
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 2 28-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 1
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 2 29-04-2017 3
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 4
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 4
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2017 4
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 1
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 2
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 1
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 02-04-2017 2
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 2 01-04-2017 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 2
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 1 25-09-2016 1
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 1 18-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2016 1
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2016 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2016 1
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 1
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 2
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 1 19-06-2016 2
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 1 12-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 1 22-05-2016 1
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 21-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 2
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 07-05-2016 1
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 1 05-05-2016 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 1 24-04-2016 1
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 23-04-2016 1
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 10-04-2016 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2016 1
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 4
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 20-09-2015 3
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 4
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2015 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 1 30-08-2015 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 7
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 05-07-2015 4
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 04-07-2015 2
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 6
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 2
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 10
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 3
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 1
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 10-05-2015 1
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 09-05-2015 2
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 06-04-2015 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.