Jitse Gabriels

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2019 21
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2019 26
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 21-12-2019 25
40e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 01-12-2019 15
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2019 20
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-11-2019 23
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 6 26-10-2019 30
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 13-10-2019 20
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2019 16
Limburg Cycling Jeugdcup Venlo Jeugd Cat. 5 01-09-2019 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 12
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 5 23-06-2019 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 41
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 20
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 14-04-2019 18
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 25
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 20
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 14
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 7
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 16
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 12
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 16-09-2018 12
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 14
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 4 23-06-2018 14
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 16-06-2018 9
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 10-06-2018 8
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 25
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 27-05-2018 4
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 17
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 13-05-2018 12
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 14
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 05-05-2018 11
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 14
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 18
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 13
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 17
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 10
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 11
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 12
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 9
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 12
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 10
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 15
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 12
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 6
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 9
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 3 10-09-2017 7
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 3 25-06-2017 3
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 10
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 10
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 11-06-2017 5
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 3 04-06-2017 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-05-2017 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 11
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 3 23-04-2017 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 3 02-04-2017 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 11
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 12
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 13
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 13
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 12
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 13
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 25-09-2016 4
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 18-09-2016 8
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2016 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 21-08-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 13
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 4
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2016 4
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 2 12-06-2016 9
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 05-06-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 9
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 8
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2016 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 10-04-2016 3
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-04-2016 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-03-2016 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 9
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 16
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 13

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.